Споделена история от Секс и интимност

Клитора ми е по-голям
Притеснявам се защото клитора ми е по голям и дали мъжете ше се загледат в това :? :С

Коментари

101-145 от 145

151.   Номер 40 единствен се изказа професионално - големият клитор е аномалия, причинена от свръхвисоки нива на тестостерона. Още преди доста години четох, че лесбийките по света се подлагали на тестостеронова "терапия", за да им пораснат пишките над 4 см. и да могат да се чукат една друга. Сори, това е горчивата истина. А мъжете, които си падат по женски к*рове наистина имат леви уклони, факт..

152.   Преди години имах приятелка с голям клитор и това си е направо джакпот. Много се възбуждах и умирах да си играя с клитора и да я накарам да свърши няколко пъти и да се подмокри яко. За съжаление никога повече не попаднах на жена с голям клитор :-(

155.   Мъж съм и обожавам големи клитори, направо полудявам от такава гледка, така че и за мъжете размера има значение. А гейовете мразят такива жени, защото предпочитат мъжки пениси, а не женски клитори!!!

156.   до номер 151 а ти знаеш ли, че хормоните и сексуалната ориентация си нямат мищо общо, даже при мъжете повечето хомосексуалисти са с прекалено високо ниво на тестостерон, само трансексуалните имат ниски нива на тестостерон, но някой трансексуални не са и хомосексулни... така, че не ми обяснявай кои какъв е... хетересексуалните мъже харесват само жени независимо от това дали тези жени са с високо или ниско съдържание на тестостерон, а и да ти кажа че клитора и пениса имат коренно различни функции, но са органи които си приличат до известна степен, клитора при жената е орган носещ само удоволствие, а пениса при мъжа е репродуктивен орган носещ и удоволствие. Аз лично също харесвам жени с по изразени клитори!!! Мъж съм с 2 деца и жена с голям клитор!

157.   Кажете кое е голям и кое малък клитор ?
да знам от кои съм.

158.   Зачетох се, тази тема наистина е интересна и е хубаво, че може да се разбере мъжкото мнение по въпроса.
Имах си лек комплекс по въпроса, но се оказа, че по-скоро спадам към средният вариянт. С течение на времето лично се убедих, че това си е сериозен мъжки фетиш, но само за ценители ;). Мъжът с който съм, (често ставам свидетел на това) еректира много сериозно докато ме гледа дори и без допир. Предишният ми комплекс се оказа нещо наистина чудесно, не знам какви оргазми получават жените с малки клитори, но моят е УАУ!

159.   Страхотни оргазми имат тия с малките, а големите клитори са отврат. Не ми става от тия огромни бутони, гадни са

160.   В този сайт е пълно със споделени истории за големи клитори.
След "Имам голям клитор", "Клитора ми е голям" и "Клиторът ми е по-голям" очаквам с нетърпение "Клиторът ми е най-големия", че да се приключи с темата.

161.   Трябва да въведем някаква мерна единица за размер на клитор. Само не знам как ще мерим, щото то има много измерения - на дължина, дебелина, колко набъбва, и т. н. Сложна работа...

164.   Много много трябва да си щастлива !

165.   бъди щастлива,големият клитор е добър за лизане,аз харесвам да лижа

166.   Големия клитор е супер. Мъж съм и само това гледам в нета напоследък. За ценителите в сайта Xhamster пишете на търсачката Clit, Clits, Clitoris, Big clit, Klytoria, Huge clit и т. н супер клипове качват напоследък, направо се разтрепервам от възбуда!!!

167.   http://www.nva.org/vulvarAnatomy.html

Ако е такова, че и аз съм същата и к'во от туй !
Да се самоубия ли?
И аз не си падам по 16 см. пениси и такива дето ми се побират в ръката така,че да си стигам показалеца и палеца,но приятеля ми е такъв.За първи път ми се пада такъв мъж досега са биле все по надарени но го харесвам и съм го приела

170.   Дали е голям или малък клиторът е без значение. Да изпитва пълноценен и разтърсващ оргазъм жената, това е въжно. Обичайте се, пюбете се и много - много не мислете.

173.   не харесвам големи клитори

174.   и аз харесвам

175.   Ще се възползвам и ще питам..
Значи клитора ми е на вън а не на вътре като на другите смисъл не мога да го обясня но ме е много срам.. аз сам девствена и ме е срам от реакцията на мъжът до мен.
А и много ли ще боли първия пат...
ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА МИ ДАДЕТЕ СЪВЕТ.
КАКВА ПОЗА ДА ЗАЕМА ПЪРВИЯ ПАТ И ДА МИ ОПИШЕТЕ БОЛКАТА. А КОЛКОТО ДО МЪЖЕТЕ ДА МИ КАЖАТ КАК ЩЕ РЕАГИРАТ АКО ГО ВИДЯТ ТОВА.
МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЧЕ ПИША ТУК...

176.   неприятно е да видиш висулка оттам дето трябва да видиш цепка, ако момчето е девствено, при тая конкуренция която вижда, може да се стресира и да не му стане

177.   до 175. Не се срамувай или притеснявай. И мойта първата беше като теб и даже ми беше много интересно, заиграх се с клитора и. И това адски много я вазбуди и после каза че нямало изобщо болка, защото е била мн вазбудена и аз също и правихме страхотен секс. И при теб ще бъде така сигурен сам. Успех!!! И дано да попаднеш на някой готин пич които няма предрасъдъци за клитори, а да те обича истински!!!

178.   до 177. мерси много за всичко... :)

182.   Една баба била на доктор за хемороиди. Предписали й свещички...
Прибрала се в куйщи, запретнала се, но... Немогла да си стигне дупето, да си слажи свещичка... Извикала внучето и му казала-:дете да ми пухнеш бабе това от зад... Запретнала фистаните и зачакала. Но, нищо... -Дете, айде бе бабе, слагай. А внучката попитала:
-Бабо, ама в коя дупка да го пусна това? .... Или на пуеко да го дам? ! ... -:)))

184.   И аз имам голям клитор около 2 см и мн се притаснявам на 14 съм!

185.   Как да разбера дали клиторът ми не е необичайно голям?
Средният размер е около 2 см. Ако се подува и става чувствителен при стимулация, всичко ти е наред.
http://www.felisima.com/2011/08/blog-post_26.html

187.   толемият клитор си е направо божествена дарба страхотно нямам думи

188.   Не е проблем даже е страхотно :*

189.   можеш да го изрежеш леко

190.   големия клитор е шестица от тотототова е манна небесна страхотно а няма място за притеснение

191.   Смятам че големия клитор е още една екстра за мъжа, не се притеснявай а се гордей с това!

193.   оха обожавам голям клитор, мъж съм и само това гледам в интернет

194.   Ей, момичета с номера 14, 24, 46, 74 - да не сте посмели да правите нещо със себе си! Големият клитор и големите устни са направо дар небесен! Леле, побърквам се дори при мисълта за тях, какво остава, ако ги докопам! Обожавам да ги търкалям в устните си, да ги подмятам с върха на езика... Не ставайте луди, вие сте прекрасни!
J. Silver, M

196.   Това е безсмислен спор. Хората са различни и е нормално да има различен размер клитори :D

197.   А като ти е голям закача ли ти в гащичкте?

199.   здравейте! лично аз искам да съм с жена с голям клитор. харесва ми а и мога да си играя с него и да го стимулирам по лесно

202.   Искам да срежа огромните ви меса с моя 20 сантиметров пенис

203.   Аз лично обожавам "по голямите клитори", така че не се притеснявай, мъжете обичат такива жени.

204.   Аз не съм попадал на такава жена но много искам да попадна и да си поиграя с надареноста и.Да смуча клитоара и устничките ще бъде страхотно!!!Така,че не се притеснявай от това а се радвай.

207.   Харесвам много големи клитори,ама досега не съм виждал такива...Не знам къде да намеря такава дама...Дали може някоя да ми помогне :)

208.   радвай се това е добре, все едно мъж да се оплаква че има голям инструмент, даже момчетата ще го смучат това е белег на висока сексуалност,аз като патувах по корабите като ходихме в латинска америка повечето мулатки имат по-големи клитори от европейките, радвай се

209.   Харесвам такива жени и то много така че спокойно много мъже са на моето мненив

211.   Здрасти. Мьж сам на 39 и сьм женен от 15 години, но жена ми е с малко клиторче. Само да знаеш как си мечтая за голям клитор направо полудявам не се базикам. Готов сам да изневеря ако оцеля на такава жена дори и да е (Матуре) стига да отговаря на фигурата за моите стандарти. Де да можеше да попаднеш на мен, направо няма да ми остане език в устата ще бьде изтаркан от лизане. А ти глеай напред че може някой ден случайно да се срещнем и тогава няма да имаш повече никога тези притеснения. Само като пиша на тази тема и така се вазбуждам.

212.   Страхотна си, въобще да не ти пука. Повечето харесват големи китори, както и аз разбира се. Удобни са за смучене

215.   И на жена ми беше голям, а след като роди стана още по -голям. Тя се притесни и ходи по лекари и нищо притеснително не и казаха. Аз пък и казах, че се кефя.

216.   С голям клитор се мастурбира по-лесно и по-качествено!

225.   Не само ще се загледам, но ще го поискам

226.   Само да не се влачи по земята и да оставя следи,тогава вече имаш проблем !

101-145 от 145