Споделена история от Секс и интимност

Клитора ми е по-голям
Притеснявам се защото клитора ми е по голям и дали мъжете ше се загледат в това :? :С

Коментари

51-100 от 145

59.   По мои наблюдения жените с по едри клиторчета са доста по-чувствителни като се заиграя с езиче.Съответно и на мен ми е кеф, че те се кефят. направо крещят. Вярно,че не е много красиво, но пък е ефективно и готино по време на акция.Тези с по-малките са по-красиви, но пък ми се струват по-безчувствени.Други мъже да кажат усетили ли са разликата?

60.   Моят клитор също е малко по-голям, но след тези коментари които прочетох вече не се притеснявам, а и харесвам големи клитори! Дори понякога изпитвам желание да лижа момиче с голям клитор! Не че съм лесбийка, напротив имам приятел, но някакси ме възбужда... ;) :)

61.   Абе номер 21 къв е тоя клитор 12-13 см, тва си е бил жив травестит бе хахахахаха, направо си си гушкал мъж мен ако питаш :D:D

62.   Аз съм мъж и на мен лично много ми допадат жени с по-изразени лкитори и малки срамни устни, които се виждат от големите! Разбира се, като казвам това, нямам предвид аномалните случаи!!! Имам такива предпочитания, защото според мен поне жената изглежда по-зряла. Относно клитора и неговите размери, държа да спомена, че в повечето случаи това, което се вижда не е самия клитор, а неговата качулка, т.е. кожичката, която го покрива. Това е част от гениталите на жената, аналогична с препуциума при нас мъжете. Същата тази кожа се отстранява при обрязването на члена!

Според мен, жените с голям клитор не са чак толкова много, а по-скоро това са жени със сравнително по-голяма качулка на клитора! Лично аз имам желание да пробвам жена, която наистина да има клитор с диаметур на главичката 1-2 см., и който видимо да се променя при ерекция!

63.   Моят клитор също е голям, срамните ми устни-къщо. Но не можете да си представите мъжът до мен как се възбужда от това- аз също. Той обожава да ме пипа отдолу, да разтваря с пръсти устните ми, да ме гали и смуче, да трие клитора ми и да гледа как става голям и мокър. Често просто не ме чука, а ме кара да разтворя крака и започва да ме пипа и гали и така свършва.Големият клитор е богатство.

64.   Много искам и желая да бъда с жена с възможно по-голям клитор.... Моля помогнете!

65.   Номер 64 от къде си? Ако искаш дай си скайп ;)

66.   huntera2 - скайп на номер 64
Благодаря!

67.   И аз имам голям клитор и много се претиснявам за първия си път, мисля си, че приятелят ми нямя да го приеме като нещо хубаво! На него, (както и на мен) ще му е за първи път и се чуда как ли ще реагира? Моля напишете коментар ,защото наистина ме е страх от реакцията му! :(

68.   Преди години имах приятелка с голям клитор и това си е направо джакпот. Много се възбуждах и умирах да си играя с клитора и да я накарам да свърши няколко пъти и да се подмокри яко. За съжаление никога повече не попаднах на жена с голям клитор :-( така че ако има някоя дама с голямо клиторче готова за ?подвизи? да пише на kriy(at)abv.bg

71.   И аз смятам, че големия клитор и по-големите малки срамни устни са особенно атрактивни! За мен поне е така, защото показват зрялост у жената, която ги притежава!!! Преди години имах този късмет, да имам партньорка с тези качества. За жалост партньорката ми в момента не е доста прибрана, и имам чувството, че го правя с някоя тинейджърка. Предпочитам по-зряла жена! Имам огромното желание, да се запозная с такива дами (...)

73.   И аз преди време имах гадже с мн готин едър клитор беше около 3 см дълъг и около 1 см дебел мн хубаво се очертаваше главичката голям кеф беше. Едно от нещата които правехме беше тя да си отърква връхчето на клитора в отвора на пениса ми. Това сега мн ми липсва с по дребните някак си не става готино.

Друго което е мн яко е точно подаващите се срамни устни :) като марулка както казваше мацката по горе много е секси, всяка си има чар най глупавото нещо е да се увреждате с вмешателства и операции.Побъркват ме силуетите на вулви.Това горе за банските направо ме побърка. Целувки:)

74.   Аз също имам голям клитор и срамни устни.Когато съм с бански много ме е срам.Щом излизам от водата много си личи.Какво да правя?

75.   МИ ТО ИМА ЛИ ТАКИВА ЖЕНИ С ГОЛЯМ КЛИТОР? ИНТЕРЕСНО МИ Е .....Я ПИШЕТЕ НА СКАИП.PILEV79
IMEIL.pilev_lv@abv.bg

77.   Обожавам големи клитори и срамни устни!

81.   Лошо лошо ,явно аз не съм добре голям клитор големи малки срамни устни АЗ ТЪРСЯ и все на малки попадам а дамите за намаляване операции говорят ,ЕЙ ДА НЕ СТЕ ЛУДИ БЕ това е красота от бога дадена ви моят идеал за пеперудка е на Dominika Chybova може и по голяма . Споделете си мъката ;) С мен valsiliv@abv.bg ОБИЧАМ ГОЛЕМИ ЦОЦИ

83.   Е, хайде сега. На мен пък пишката ми е доста голяма (около 17 см) и тестисите ми са доста увиснали и големи ама какво да правя? Важното е, че жена ми ме харесва такъв и си нямаме проблем при секса.

84.   КОЛКОТО Е ПО ГОЛЯМ ДЕТОНАТОРА(КЛИТОРА) ТОЛКОВА ПО БЪРЗО И ЛЕСНО СЕ ВЗРИВЯВА ВАГИНАТА

86.   От любопитство разгледах снимките на Доминика от коментар 81 , и аз бях с такава преди и имах страшен комплекс. Не можех да правя секс на светло ако позата е такава че всичко се вижда, а смучене само на приглушена светлина и след известно количество алкохол. Но въпреки този комплекс не съм имала проблем със свършването :) но исках да имам малко клиторче без изразени срамни усни и се реших на орерация , което се оказа не правилен вариант. От идеята да се намали цялостната визия исках и около главичката. та резултата е без висящи срамни устни но около главичката от шевовете съм като " цъфнала роза " . След манипулацията там беше 1 см. а за 4 години стана 2 см , а резултата е такъв - пак с комплекси че ми е като роза и сериозния ми приятел ме пита защо не обичам да се показвам на светло :(

88.   Никога до сега не съм бил с жена с по-голям клитор и срамни устни. Виждал съм само на снимки и даже съм се чудил дали са реални. Страшно много ме привлича и възбужда дори самата мисъл за такива жени, а всички с които съм бил, са имали малки и "прибрани" срамни устни и клиторчета. На 33 г. от София съм, и бих желал дори и само да видя такава жена на живо...а ако позволи и да докосна, ще сбъдне мечтата ми и ще направи един щастлив човек повече на Земята :) Моля ако има желаеща с нужните качества, поне да ми пише...а каквото стане след това :)

89.   За всички любители на големи клитори предлагам следното видео, ако не ме цензурират админите:
http://drtuber.com/video/88166?aid=24
Приятно гледане :)

90.   Никога не съм бил с жена с голям клитор, а напоследък ми е голям фетиш, даже прекален. Моля помогнете ми дами, аз съм доста симпатичен на 30... бих дал всичко за да мога да си поиграя с дама с наистина голям клитор! Имаше един коментар че на някоя и бил 7 см. но това чак не го вярвам.

94.   Е момичета, когато по-остареете и краката ви започнат да стават топли тогава всички тези сладки и хубави неща ( малки срамни устни; клиторче и тнт хубави неща които не сте открили все още) ще закърнеят и ще заприличате на бебенца отдолу и на нервни( разбирай недолюбени) баби с хубави дупета. Така, че радвайте се на природата си и който не ви харесва, значи не ви заслужава! И на стари години не преставайте да правите секс защото той помага за психическото ви здраве. Когато общувате" той и тя" или" той и той" и" Тя и Тя" кой каквото обича се наслаждавайте на мига. Това личи и отвън от пръв поглед.

95.   Ех, 94-ти. Закъсня с един час да си вземеш хапчетата и виж какви идиотизми роди закърнялото ти мозъче. Само едно въпросче, идиотче, такова, къде си виждал и пипал баби с топли крачета и закърняли шундички. Пиша като теб с умалителни имена, айде миличко марш да се пообразоваш малко и да не пишеш неподготвенко! А пък ако си и женско...

96.   95 -ти аз 94 съм лекар ендокринолог. Мисля , че ти трябва да идеш на възпитател с върбови пръчки.

101.   Луд съм по мацки с големи клитори. Поне си признавам. А има и такива, които харесват същото, но си траят. ако има някоя притеснана душичка, успокоявям професионално

103.   Мразя големи клитори, гнусна гледка.

106.   Кога ти е по голям клитора на мажете им харесва повече и ти изпитваш по голямо удоволствие от секса

108.   Ти, 106 явно си хермафродит. И не пиши от името на всички мъже. Харесвам малки нежни клиторчета и най- страстните жени са ми били точно с такива.

111.   здравейте на мен лично ми харесват по големите срамни истни възбуждащо е и по хубаво за лизане

112.   Обожавам големи клитори и устни. Готин М34 :)
Поздрави

113.   111 и 112 Вие сте болни мозъци що не си легнете вие двамата има какво да си смучете на воля щом ви доставя удоволствие тук е пълно с извратеняци!!!

114.   Няма нищо красиво в големите клитори. Да стърчи 1 голям х.й отпред... Аз ако искам да спя с мъж ще стана педал. Всички, на които им харесва са адски болни мозъци и перверзни извратеняци. Поздрави от лудницата! За там сте пичове, или просто не сте видели клитор все още. ;)

115.   И МОИТЕ СА ТАКА
СЕГА СЕ УСПОКОИХ КАТО ПОЧЕТАХ МАЛКО КОМЕНТАРИ. ЗАЩОТО И АЗ МНОГО ПЪТИ СЪМ СИ ЗАДАВАЛА ТОЗИ ВЪРОС КАКВО СИ МИСЛИ МЪЖА С КОИТО ПРАВЯ СЕКС :)

120.   Имам една приятелка с такъв клитор, ужасно грозно е, тя пък си го харесва... Какво по-хубаво от малко, нежно, прибрано чоченце?

122.   Ж29: И аз съм с огромен клитор, срамни устни. Подобен интимен триъгълник е ДАР. Поздравления за мнението на № 6,7 и 9. Но на № 9 ще кажа, че огромният мъжки член доставя ОГРОМНО удоволствие. Аз съм била със 100-тици мъже в леглото. Избрах си мъж с 24 сантиметрово достойнство и огромни топки. Нека да няма значение за една жена. Нито е толкова богат, нито е кой знае какъв, дори е прекалено нисък, но ... е рус, със сини очи, с "достойнство", изключително любвеобвилен и грижовен домакин. Любим се страстно ежедневно. РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ - и при мъжете, и при жените.

126.   А, предният ми постинг е към 122 номер, не 29. А размерът при жените е важен да - големи джуки, повече сапун за измиването им и печалба за производителите му.

127.   Как не съм попадал на мацка като теб... Яд ме е даже! М

128.   Вижте, спора е излишен. Защото. Всичко е въпрос на вкус. Нещата не са черно- бели. Живота е букет. Твоето " хубаво " не е моето " хубаво". Така. Има една поговорка, не българска, за съжаление, а на един друг славянски народ. Та там казват така : "" На вкус и на цвет, товарищей нет ". Нека бъдем единни в мнгообразието, както ни призовава дори и девиза на евросъюза, ха ха

131.   страшно ми харесва, за мен няма нищо по възбуждащо от това!

134.   Аз съм тотално потресен и крайно разочерован... грозна гледка е голям клитор, ако само срамните устни са големи добре... Жени успокоявайте се, ама уродите, който обичат да лапат женски пишки не са толкова много, колкото ги изкарахте.... Поздрави от любителите на малките клитори и срамни устни!!

135.   до 134
Това си е твой проблем малкият. Явно нищо не разбираш от жени. И нищо чудно да комплексираш някое хубаво момиче с твоите първобитни разбирания.

137.   Искам и аз да се присъединя с мнението си по въпроса. Към авторката искам да се обърна и да и кажа само че не трябва да обръща внимание на тази си особеност. Лично аз го виждам като един плюс този "проблем". Страшно си падам по дами с подобна физика и ще се радвам да се намери такава. Пишете ми и не се срамувайте от вашата физика, тя е вашето "достойнство" и голям плюс.

142.   Аз съм жена с нормални дадености и искам да кажа само, че жените с малки клитори също изпитват силни оргазми, като тези с големите. В случая това не е от значение. Ако не ми вярвате запитайте се, дали мъжете с малки не им е хубаво като правят секс. :)
Нека има от всичко и за всеки влак пътници, но не се заблуждавайте, че малките клиторчета са по- малко чувствителни.

143.   Малките клитори даже са с ПЪТИ по-чувствителни, това е факт :) Обяснението е просто - всички жени притежават еднакъв брой рецептори за удоволствие, но при малките клитори са разположени на по-малка площ и по-нагъсто, следователно приятните усещания са значително по-интензивни.

144.   към #143: Това изказване беше супер неадекватно, все едно да напишеш, че всички жени имат еднакъв брой косми по главата (или където си избереш по тялото), или еднакъв брой мозъчни неврони. И изобщо как може някой да допусне, че нещо може да е еднакво за всички, при положение че няма две еднакви ДНК вериги на цялото Земно кълбо. Браво, поне ме развесели :) А по темата, и големите и малките клитори имат своите предимства и очарование, или поне мен ме радват и двата вида, по-важното в случая е на кого са притежание.

146.   Абе на мен това ми трябва - по големия клитор съвсем ми харесва - а още по големия - супер - поне ще има какво да смуча

147.   Имам големи устни, но клиторът ми е нормален. Понякога след прекалено груб, бурен секс набъбва леко. Ровнах в гугъл да видя що е голям клитор и щях да припадна:(Даже досега се гледах в огледалото да се самоуспокоя от гледката на онези снимки

148.   Мното са си хубави големите клитори и срамни устни. Това си е едно богатство. Който не те харесва да си търси друга!

149.   И аз харесвам жени с голям клитор и срамни устни. Ох,че кеф!!

51-100 от 145