Споделена история от Секс и интимност

Имам нужда от любовница
Къде се скриха тези жени? "Сладък" съм бил. "Хубавец" съм бил. Как една не каза ела да ни омектнат коленете? ! Станах на 39 вече и имам чувството, че ще трябва да "пенсионирам" на сила достойнството си. Живея с майката на детето си като със съквартирант. Бил съм с малка на години жена. Бил съм и с по-възрастна от мен. Винаги са били очаровани от прекараните нощи заедно, но това беше до 33-та ми годишнина. Какво се случи? Одъртяваме ли след 33? Не мога да повярвам, че всички жени са щастливо омъжени. Все още съм внимателен, вежлив и чистоплътен. Къде греша?

Коментари

1.   Еми падат хормоните, братче... Шкембенце, плешивинка, бели коси по слепоочията... Неусетно почти :)
Можеш да компенсираш до време с яки тренировки и разни добавки - да ти вдигат тестостерона, но в един момент идва въпросът: наистина ли си струва (за едното е.. не)?
Иначе има всякакви - вдовички и какви ли не. Рядко обаче можеш да попаднеш на нещно свястно. Имам чувството, че с годинките, а и с времената в които живеем, жените стават все по-претенциозни, до степен, че за нищо не стават вече, освен да им слушаш оплакванията, претенциите или... хвалбите.
В един момент дори можеш да установиш с удивление, че съквартирантката ти е най-доброто решение от почти всичко, което можеш да срещнеш навън!
Но виж, ако имаш кинти става доста по-лесно. Там можеш да си хванеш някое наивно 20-25 годишно девойче, което поне година-две може да се прави, че си му интересен, докато го водиш насам-натам и му купуваш това-онова...

2.   Време ви е да разнообразите. Всички семейства минават по този път и стигне ли се до рутината, вариантите са два: Или разнообразявате заедно, или по отделно, вие решавате :)

4.   Това, че живееш с друга жена ги отблъска или просто не ставаш!

5.   М. 21
Сексът никога не се е оковавал на любов или мили жестове.
А на грубо физическо привличане.

Просто жена ти, не е привлечена сексуално от теб вече.
Това зависи изцяло от външния ти вид, никакви думи, никакви материални неща, не могат да компенсират за външния ти вид.

На подсъзнателно ниво до ден днешен, всички хора избират сексуалните си партньори по физически индикатори на здраве.
Красотата е здраве. Ако жена ти не иска сама да ти прави свирки за свое собствено удоволствие. Ако не желае да ти позволява каквото си поискаш да правиш с тялото и по време на секс, нито проявява желание, отново с цел изцяло, нейното собствено удоволствие да ти поглъща спермата.
Значи не я привличаш сексуално. Точка.
Има и степени на привличане разбира се.
Повечето жени не са привлечени особено към съпрузите за които се женят и имат деца. От там и се появява "ожених се, пък жената не дава секс".

Едно време само алфа-мъжкия е получавал шансът да опложда, така е и до днес. Жените са привлечени само към 20% от мъжката популация и истински желаят само едва 2%.
Все се питате като пълни олигофрени "какво искат пък тез жени, не ги разбирам". Жените са невероятно елементарни, толкова колкото и мъжете относно сексът.

6.   За жените ти си обвързан, никой не ти гледа под чаршафа правите ли нещо не правите ли. Заетите мъже точно така казват - аз не спя с жена си, за зарибявка.

7.   5, като станеш на 3 х 21, пак ще си говорим ;)

6, твърдиш, че всики, които казват така лъжат? Хич не ми се вярва. При мен това е реалност от няколко години, само дето не ходя да бройкам чужду булки и да им се обяснявам кое как.

8.   Много жени не искаме да се занимаваме с женени, без значение дали живеете като съквартиранти, ти си женен. Търси си омъжена жена която иска секс, не си стар, търсиш на неправилното място

9.   Как пък веднъж не подминахме тема, без някой да разтяга лкуми за прословутите алфа мъжкари. Стана леко банално вече, освен че теорията е глупава и едностранчива.

10.   Защо не опиташ да съживиш сексуалния ви живот с жена ти? Защото много жени захитряхме и чуем ли за женен мъж не искаме да си слагаме главата в торбата.

11.   10 дори не искам и да опитвам с това "нещо". Че съм правил глупости , правил съм; ама че се запознах с нея беше наи-голямата грешка в живота ми. С криво дърво и опърничав човек оправия няма. По скоро ще си платя на магистралка. И кой е казал женен?

12.   Казано е: ергените с момите, вдовците с вдовиците, разведените с разведени, женените - с женени. То си има проста схема бе, човек. Следвай я.

13.   За съм жена на 42. Номер 1 го е обяснил най-добре според мен. :)

14.   Аз пък като чуя някой да се описва такъв, такъв и чистоплътен и нещо в мен става подозрително.