Споделена история от Секс и интимност

Френска любов
Здравейте аз съм Момиче на 18 съм имам един въпрос към мъжете и жените а имам приятел от 1 година водим полов живот а и той много иска френска обаче аз му казах че не съм готова когато съм готова сама ще сляза на долу той каза че ще ме изчака и
Затова искам съвет как да започна не ме гнус нито нищо в секса няма гнусни неща а по скоро ме е притеснено дали ще му хареса и дали ще се справя. Благодаря предватително

Коментари

1.   Ще му хареса и ше се справиш.
Dirty Daddy

2.   Притеснението е изиграло лоша шега на безброй хора. Ако обичаш момчето си и желаеш да му доставиш удоволствие по този начин, остави настрана страховете поради липса на опит и си създай малко такъв, като практикуваш. Можеш да си пуснеш порнография, където актьорите споделят точно такъв тип физическа близост, за да видиш нагледно как се прави френска любов и да си представиш нещата. Ако желаеш, можеш и да помолиш приятеля си да те насочва - как да застанеш, по какъв начин му е най-приятно да го докосваш с език и пръсти; дали му харесва масаж на простатата или тестисите. Не се срамувай да питаш и да опитваш различни техники. Никой не се е родил научен и никоя млада жена не е била специалист в това още от първия път. Приятелят ти със сигурност взима предвид факта, че си млада и че тепърва ще се стиковате на сексуално равнище.

Как да започнеш? Ако ти е необходим лек тласък за настроение, бъди инициатор на романтична вечеря - ароматни свещи, душ заедно, после леко хапване в красиви чинии, приятна музика. Гушни се в него, започни да го целуваш по лицето, по врата, по гърдите, по корема; ако ти е приятно, направи му цялостен масаж, има адски много видеа в интернет. Вържи му очите, ако за него не е проблем и ако това ще ти вдъхне кураж. Така ще засилиш усещанията му. Тогава, в края на масажа, можеш да се насочиш към най-чувствителното му място. Първо го опитай с устни - целуни го леко по дължина, по тестисите, по свивките на бедрата. Задълбочи целувката, включи и език. След това можеш да започнеш да го облизваш, засмукваш отгоре или настрани, експериментирай. Това е началото. Нататък ти сама ще усетиш кое му доставя невероятно удоволствие, а той ще ти помага и ще те насочва. Няма нищо страшно, очаква ви само удоволствие и екстаз в едни такива моменти.

Важно! - Говорете за това, ако има нещо, което те притеснява преди, по време или след преживяното. Сподели му, ако ти е било хубаво или пък не. Конкретизирай какво точно (не) ти е харесало. Нека времето заедно е един нов начин да се опознаете, да се научите как да си доставяте удоволствие. Успех!

3.   Теорията е много различна от практиката. Трябва да се опитва, иначе и да четеш и да гледаш клипове, почти нищо няма да ти помогне. Няма как да не се притесняваш, трябва ти само да знаеш, че трудно можеш да сгрешиш, защото никак не е толкова сложно. Внимавай със зъбите, съветите ми се ограничават до тук. Важно е да не го боли, оттам нататък ще имаш време да разбереш какво му харесва и как да го правиш по-добре.