Споделена история от Секс и интимност

Вече не мога да я задоволя
С приятелката ми правим секс всеки ден.На скоро решихме да пробваме нещо ново.Пробвахме да направим така нареченото фистинг с цяла ръка в вагината. Пробвахме пет пръста без проблем постепенно станаха осем и накрая пробвах с цяла ръка но не се получи и много я болеше и спряхме. Докато опитвах обаче тя не спря да вика и да обръща очи от удоволствие. След като не стана решихме да продължим с обикновения ни секс. Проблема е там че след това беше прекалено широка... Влезе без проблем а тя ме изгледа и ме попита дали въобще ми е станал а той беше защото тя е с перфектно тяло и аз не мога да и удържа . И аз и казах да и тя каза само добре .Аз почти нищо не усещах от онази тясна вагина като преди да опитаме това .Усещах само горната сърничка. Започнах бавно нито звук нито нищо все едно се гушкахме докато накрая я питах дали го усеща въобще.Тя каза да но си личеше че е не и постепенно я накарах да си признае .След като свърших тя искаше отново в ръка и аз и угодих .И така тя не искаше секс в продължение на седмица .След това като започнахме ме усещаше само първите две вкарвания и до там . Не знам в мен ли е проблема малък ли ми е ама тя остана много широка.Дори ме избъзика че ще спи по време на секс.Какво да правя не знам ...

Коментари

1.   Хахахахах баси драмата е станала :)))) Ами прецакал си се брато. Сега тя ще се преориентира към негри с огромни атрибути.

2.   И двамата сте.... не, чакай, ти си наивен, а тя е извратенячка, или и двамата сте... кретени. Ми, разбира се, че след фистинг ще е широка, о чудо. Да сте мислили. Сега ще си ти е такава. Може би ако не я фистваш повече, след време ще се стесни, но няма да е същата и, като казвам време, разбирай доста време.
И за какво ви е тоя фистинг. Не ги разбирам тия жени с желание да им влизат огромни неща по дупките. На мен не ми е приятно, много по-добре е нормален размер пенис и любов. Любов, бе хора...

4.   Смятам, че се е разширила и вече не усеща това удоволствие, което е усещала преди.

6.   Просто е, смени за известно време дупката.

9.   Повечето жени са на принципа "колкото повече, толкова повече".

Другата поговорка която вече си усетил навярно - "Лесно се свиква с по хубавото". Ясно ти е кво следва , предполагам. И в крактосрочен и в дългосрочен план. А като те гледам как се шашкаш и как ще те работи тази , си и в кърпа вързан :) т.е. докато тя те "развърже" и те пусне :)

11.   Само не разбрах, как така една ръка има 8 пръста, всичко друго ми стана ясно

12.   И аз направих тази глупост, но след като се оженихме и след раждането й.
Беше станала широка и тя си поиска да й вкарвам по 3-4 пръста.
И така започнах да я фиствам с юмрук. Такива оргазми прави, че аз също искам да й го правя, като гледам какво удоволствие й доставя.
Казвала ми е, че разпъването отвътре я побърква от кеф.
И така започнах да я чукам само отзад и да ми прави свирки. Сега и двамата се задоволяваме по този начин.
Фистинга го правим 2-3 пъти в месеца, а другия секс по два пъти в седмицата.
Само споделям, без да давам съвети.