Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми доста се навлажнява отдолу
Както казва заглавието - приятелката ми доста се навлажнява отдолу. Бил съм с други жени и при тях не е било така.
Общо взето не е голям проблем, но ми се иска да й правя орална любов, но това интензивно овлажняване ме спира. Когато го правим веднага след баня в началото е добре, но след няколко минути вагината й става прекалено влажна и остава само да я ближа по клитора. Също така ми прави впечатление, че членът ми и презервативът (когато сложим) са доста омазани спрямо опита ми от предишни приятелки.

Принципно знам, че това явно е до човека и не се поправя пък и сигурно няма нищо лошо в това, но все пак исках да го споделя и да видя някакви коментари по въпроса - дали е често явление, някакви съвети/трикове и т. н.

Не знам дали е важно и свързано с прекаленото овлажняване, но тя не се бръсне от долу. Не ми харесва, но и да й кажа едва ли ще се съгласи да започне да се бръсне.

Коментари

1.   Вагината и в невъзбудено състояное се навлажнява,така че проблемът е здравословен,след като тя се навлажнява постоянно,а не когато е възбудена само.
Не вярвам причината да е от небръснене,както казах по-горе здравословен проблем,но ти разбира се няма как да й споделиш,защото се срамуваш.

2.   Ако я изчакаш до 40-така - ще стане нормална! :)
А след това даже може лубриканти да се наложи да ползвате...

4.   Овлажняването е свързано с възбудата попринцип. Някои жени са и по-предразположени да се овлажняват повече, но като цяло щом е много мокра, значи я предразполагаш и възбуждаш много, което е хубаво. Идеята на овлажняването е сексът да е безболезнен и приятен и пенисът да се плъзга лесно вътре. Не виждам какъв е проблемът, трябва да се радваш.

5.   Вероятно е гъбична инфекция. Нека отиде на гинеколог. За бръсненето, деликатно го подхвърли като идея. Мен това също би ме отблъснало.

7.   Ами, младеж, бий си чекии самичък и остави момичето да си намери нормален човек, а не идиот като теб. :) Не се овлажнявала, голям проблем, ако пък се, пак проблем. Можеш да пробваш с мъж и няма да имаш никакви проблеми.

8.   Аман от тъпи тийнейджъри, нормално е да се овлажнява, на тебе като ти се надърви, не ти ли се овлажнява главичката! Това е нормална физиология.

9.   От автора:
Абе вие нормални ли сте? Знам, че е нормално да се овлажнява. Казах, че се овлажнява много в сравнение с всяка, с която съм бил преди. Не се овлажнява постоянно, както някой спомена по-горе, а само, когато правим нещо и се възбужда.
Също така не казвам, че е голям проблем, но ми е странно.

10.   Ми не, ти не си нормален.

11.   Авторе - май ти си странния в случая. Напълно нормално е всяка жена да е различна. Едни изобщо не се навлажняват /възбуждат/, други пък са доста влажни. Май на теб проблема е, че опита ти с жените е прекалено скромен и не можеш да си направиш ясна оценка за нещата и за това, кое е странно и кое не!

Айде чукай там и не ни занимавай повече с твойте измислени проблеми!

>М.32г<

12.   Възбушдаш я бе. И това да ти е проблема. Мушкай го отзаде - там няма да е влажна ;)