Споделена история от Секс и интимност

Той не иска дори целувка!? (мъж на 25)
Здравейте, става дума за приятелка. Наистина, ако бях аз, нямаше да издържа.
Приятелката е на 25. Има връзка с момче на 25 вече година. Оплаква ми се, че интимността между тях е почти нулева. Не са правили секс. Целуват се изключително рядко, по нейните думи той има нужда да "се настрои", за да се поцелуват или погушкат. "Не сега, сега чета, после, не ме притискай. " Ей такива тъпотии говори. Само прегръдка за здрасти и чао е в менюто... Тя полудява. Липсва й не толкова сексът, колкото интимнността. Виждат се рядко между другото, не повече от 2-3 пъти седмично. Казал да не го притиска, той щял да си каже кога е готов. Девствен, разбира се. Споделял е, че мастурбира, тя го е виждала надървен, така че поне знаем, че го може. Понякога подмятал някакви палави шегички, но й казал да не се опитва да го съблазни или нещо такова. Тя е симпатична, русичка, нисичка, слабичка, със сочно дупе. Той пък е висок и слаб, симпатяга е също. Не е много общителен, но като се отпусне, става лафа. Не е изобщо религиозен, ако това си мислите.
Според мен това е сериозен психически проблем, тя отрича и макар че й е гадно, седи и си го чака. Не е нормално на 25 да не искаш никаква интимност. Не знам какво да я посъветвам, освен да го остави, не виждам смисъл. Някой с подобен случай или обяснение какво му има на тоя индивид? !

Коментари

1.   Щом се вдървява а не иска жена, значи е гей! По добре да не си губи времето с него!

2.   Това, което описваш е крайно ненормална ситуация. И освен това няма изгледи да се оправи в бъдеще, в случай, че приятелката ти се надява на това.
Веднага да прекъсне контакт с този "девственик" и да се си намери нормален човек за връзка.

3.   Дай ми някакви координати на приятелката си? Ще я направя много много щастлива, докато чака "приятеля" си!

4.   Викаш - за един приятел питаш, а?

А да ти е минавало през ума, че човека е гей и я ползва за прикритие?

5.   Гей, който се възбужда от нея? !
Защо трябва да му посвещавате толкова време /от живота си/, за да го мислите какво му имало. Шут по гъза и да си се настройва на воля, колкото иска!

6.   Липсва й не толкова сексът, колкото интимнността??
А според вас, сексът не е ли интимност!?

7.   Или пък приятелката ти се целува зле.

9.   Вероятно е бисексуален и я ползва за да може да свикне да има връзка с жена но се срамува защото не се получава

10.   Та за приятелка питаш? С теб е само приятелка, а другия е приятелка и съвсем малко повече? Ако и ти го дървиш помогни й, както става почти винаги с приятелствата мъж-жена.

11.   Ако девствен млад мъж на 25 години си намери приятелка ще иска час по-скоро да опита секса или поне да има някаква интимност с приятелката си - разбира се, ако изобщо харесва жени. В случая единствените причини, които ми идват наум за поведението на този мъж, са че е гей или асексуален, или пък че тя изобщо не го привлича физически - но тогава пък защо е с нея? Проблемът е, че той явно не е искрен с приятелката ти, заблуждава я и вероятно я кара да се чувства нежелана. Според мен тя трябва веднага да говори с него и да му даде да разбере, че подобна "връзка" не е вариант за нея и иска да знае причините за неговото поведение, в противен случай се разделят.

13.   Може да не е гей, а асексуален. Има много гейове, които са правили секс с жени. И да, асексуалните се възбуждат, но просто нямат интерес и нужда да продължат.

14.   И аз изгубих много месеци от живота си с едно такова подобие на мъж, а дори беше над 40... Срещи веднъж седмично, никаква интимност, дори ръката ми не можеше да държи повече от няколко минути. В същото време ми се обаждаше почти всеки ден, особено когато около него имаше близки или колеги. Мисля, че беше гей и ме използваше за параван. Много са жалки такива. Безочливо лъжат всички около себе си, за да прикрият собствената си сбърканост. Единственото, което изпитвах към него накрая, беше дълбоко презрение.