Споделена история от Секс и интимност

Има ли шанс за бременност ?
Здравейте на всички. На 23 Май след като ми свърши цикъла имах полов контакт с приятеля ми, нооо ни се е скъсал презерватива, а той свърши в мен. Пих Ескапел около 8 часа след гафа. Около седмица след това имах кафеникаво зацапване два дни подред. След още около 1/2 седмица това зацапване се повтори. Дойде ми с 3 дни по-късно, но го отдадох на хапчето, но се забелязвам тези дни, че съм много напрегната, изнервена, подтисната и гърдите страшно ме болят, а е рано за следващия цикъл. Таа въпроса ми е дали има шанс за бременност?

Коментари

2.   Направи си тест.

4.   Ти за тест не си чула? Направи си тест и ще разбереш.

5.   Пиеш хормони, нормално да ти се обърка целият организъм

7.   Не си бременна, успокой се. Тези хапчета разбъркват хормоните и е нормално това състояние. Гледай да не прибягваш до тях по повече от веднъж-два пъти годишно. Много са вредни.
Помисли за противозачатъчни таблетки. Има нови, изчистени откъм състав и без странични ефекти. Аз лично съм много доволна от Yasmin. Вървеше ми само по 3-4 дни и то изключително оскъдно, без никакви болки. Няма да се притесняваш приятеля ти да свършва в теб. Мен дори ми се уголемиха гърдите, косата и ноктите ми се заздравиха и окосмяването ми стана много слабо, лицето ми се изчисти от несъвършенства. Но трябва да се консултираш с доктор преди да започнеш да пиеш такива

8.   Пускаш си кръвен тест в лаборатория и спираш да се притесняваш. По принцип, ескапеле доста може да разбърка цикъла.

9.   Щом ти е дошло, никакъв шанс за бременност няма! Просто хапчето ти е объркало хормоните и цикъла...