Споделена история от Секс и интимност

Жени след 40
Здравейте дами! Аз съм мъж на 39 г. нормално сложен и не съм от типа " мачо". Пускам темата понеже не знам какво стана с тези жени. Винаги съм харесвал по възрастните от мен и постоянно ми се въртят такива жени в главата. Не вярвам след тази възраст да им изчезва желанието за секс и нито че са примерни домакини и мислят само за печката. Имал съм приятелки с 10 години по малки от мен и такива с 15г. по-големи. Ами обожавам по- зрели жени! Няма да навлизам в подробности, но това са жени които знаят какво да правят и как да ти го направят. Какво става с тези жени? Спрели са секса? Търсят партньори по- големи на години от тях? Или като сме по малки не ставаме?

Коментари

1.   Нищо нередно няма - те са на твоята възраст. Където 39, там и 40.

2.   Пич просто зрелите жени се пазят от неангажиращи като теб,не всичко е само секс!

3.   Ами за една на 40 и нещо не си атрактивен, защото вече не си млад, може би някоя на 55 ще ти върже, но едва ли. Ако си търсиш жена и ако нямаш пари, освен нещо за една нощ трудно ще стане. А като цяло, въпросът ти е неясен.

4.   Няма лошо, че харесваш по възрастни жени, но зависи за какво. Аз съм на твоите години свободна жена, но с дете. Харесвам интелигентни и улегнали мъже, с които има какво да си кажем и не им се върти само секс в главата. Има и жени, който харесват и по-млади мъже. Не бих казала, че е нещо ненормално, но 15 години разлика ми идват в повече.

5.   Малко информативно ти е посланието брат. Какво по-точно имаш в предвид под "какво става"... Хем си имал приятелка 15 години по-голяма , хем "какво става" .... :? Сега не ти връзват ли ... какъв е проблема по-конкретно ???

6.   Жените над 40 са страхотни и се нуждаят от много повече секс, отколкото 20-годишните пикли! Освен това знаят как да стигнат до оргазъм! Жената е като коняка, трябва да отлежи за да добие силата и аромата си!

7.   5 не само, че не ми връзват, но тръгваш по улицата и тези жени над 40 са забили поглед в земята, облекли най - консервативните дрехи. И имам чувството, че мислят какво да сготвя, как да изпера, от къде да почна с чистенето. Започвам да мисля, че не оценяват телата, нуждите си и това да привличат погледите към себе си. Номер 6 го е описал много точно и кратко. По горе срещнах мнение на жена с дете която също е права. Не всичко е секс! А разговор с такава жена? Смислен. Без излишни недодялани коментари и празни приказки. За тези жени питам. Къде се загубиха?

8.   Как какво става с нас? Тук сме си! Само че към нас проявяват интерес или много по-млади мъже (а не ни се занимава с деца! ) или пък много по-възрастни (нито пък със старци! ). А мъжете, които са ни връстници, тичат след ученичките, за да избиват комплекса на средната възраст. Та така....
Ж 45

9.   Авторе, точно това е: "тръгваш по улицата и тези жени над 40 са забили поглед в земята, облекли най - консервативните дрехи. И имам чувството, че мислят какво да сготвя, как да изпера, от къде да почна с чистенето." Плюс още: как са били днес децата в училище, имали ли са проблеми с тази учителка или с онзи съученик, как ще изкарам до заплата, нямам ботуши за зимата, но детето също няма, ще купя първо на него, мъжът ми смята, че съм дебела, но аз не ям повече, просто имам проблеми с щитовидната, възрастта и т.н. Не се харесвам външно, преди 10 години бях по-слаба, не така отпусната. Секс ли... не ме занимавай с глупости!
Ж 42

10.   9, лично аз смятам, че това е грешката ви. Всички тези неща които допълни са ми минали през главата. Не са отминали. Може да съм по-малък, но доста нещо ми е на главата. Да живееш с жена която е майка на детето ти като със съквартирант? ! Да не може да сготви една яхния както трябва. В месеца я направи 2-3 яхнии. Хваща 5-6 неща да върши на веднъж и се заплесва със 7-то. По цял ден да гледа детето понеже не го искат на детската градина. И да чака да стане време да се прибера смазан от работа за да започне да крещи насреща ми. Та се започва да мия чинии. Ако мога да направя нещо за ядене, че ще трябва и да храня детето. Парите едвам стигат за сметки, да не говорим за облекло, обувки и т. н. Само единият от двама ни да работи и какво? И да забия поглед в земята и да си смуча пръстите за пари, няма как да стане. Никой няма да ми оправи проблемите. Живееш си скапания живот и да не ти пука. Жив няма да те заровят. Та мисълта ми е и колкото и да ги въртиш и смяташ, пак няма да ги оправиш. Проблем със здравето! Кой не е болен? ! Кой не иска да има такова и такова тяло? ! Много малко хора си харесват телата. Била си слаба като чирус, или дебела. За всеки влак пътници! Допълнително след казаното от някой, ти продължаваш да се вглъбяваш в думите му и от там цялото ти самочувствие отива в кофата за боклук. Добре дебела си. Повече ли внимание щеше да получиш ако си слаба и няма за къде да те хване човек? ! Като си по-пълна не можеш да проведеш един интелигентен разговор ли? Много пъти съм влизал в подобен филм. Като се затвориш в себе си, и малко да ти трябва да разрешиш проблемите си, винаги се въртиш в един омагьосан кръг и не можеш да намериш решение. Може да е на върха на езика ти, но ти убягва да го назовеш поради факта, че се въртиш в този кръг. Сядаш. Говориш. Изливаш си мъката. И колкото да не ти се вярва, винаги ти става по-леко и дори намираш решения. Две глави са по умни от една.

11.   Когато нещата в главите на двама души са на една честота и има морално, интелектуално и емоционално преживяване, разбиране и задоволяване, нуждата от секс, логично им е по-малка. Тези жени които ги описвате че след 40 искат много секс, явно имат такава липса и за това стигат до единственото, което малко може да им запълни празнината - секса.

Леон

13.   На мен пък ми писна от злобни дътри индивиди на 40 и повече като номер 6, да наричат 20- годишните пикли. За сведения на такива не особено умни индивиди, 20- годишните не се напикават в гащите си за да бъдат обиждани по този нелеп начин. По- полека със злобата.

Black Sabbath

15.   13 номер 6 се е изказал малко по образно. Не приемай всичко буквално. Под определението пикли има многообразно значение. Не може да не си забелязала как се държат 17-25 годишни момичета по улиците и барчетата. Лично на мен ми се случи преди месец едно 17 годишно момиченце, да ми обеснява как и по еди си какъв начин се предпазва от нежелана бременност да ми демонстрира пълнежа на сутиена си и да показва уж скрито цепката м-у краката си. Стигна до там, че ми подшушна как щяла да използва езика си около члена ми. В следващия момент рязко се отдръпна и едва ли не отиде да сресва на барбито косата! В днешно време. Тази възрастова група момичета /не казвам всички/ дефилират с малкото дрехи по тях, и когато момче разчете знаците им като готови за нещо по интересно, те бягат! Та от там "пикли". Не знаещи какво искат и защо се обличат и държат по този начин.

16.   15, да не си мислиш, че повечето жени на около 40 са цвете за мирисане? Много от тях нямат елементарни обноски, злобни са и се държат дръпнато. Баща ми е таксиметров шофьор и е разказвал за много от тези "зрели и знаещи" жени на около 40- 45 как агресивно и директно го свалят, без да ги интересува дали е обвързан или не. Много грозно поведение за жена. Нищо чудно пиклите на 20 да са произведение на такива, поне много си приличат.

Black Sabbath

17.   За първи път ще се съглася с BS. Глупаво е да се изкарва, че едва ли не всичките 20-годишни не струват, само защото са 20-годишни, а всичките 40-годишни са едва ли не перфектни. Това е твърде ограничено мислене.

Извинявам се, че се намесих, но просто започна да ми идва до шия от простотия в този сайт и не се стърпях. Макар че и BS е правила доста подобни изказвания, само че не на възрастова, а на полова или расова основа, но сега нали тя е засегната и трябва да скочи като ощипана мома. Ама като обижда другите по същия начин, няма проблем.

Не се сърдете, просто изразих мнение, не ми обръщайте внимание. Айде със здраве

18.   Просто Умните жени над 40 много внимават в какво се забъркват. Уж само за секс е уговорката, уж това, уж онова и в един момент неангажираното гадже започва да те ревнува от мъжа ти. Може и до изнудване да се стигне, чувала съм за такива случаи.
Една жена трябва много да си пада по мъжа, че да се изложи на подобен риск.

19.   Смятам, че тези жени са пи-обрани и въздържани. Това не означава, че ако им дадеш знак и успееш да ги благоразположиш, няма да имаш шанс за нещо повече) Просто разчупи задръжките и действай. Но леко, елегантно и галантно!