Споделена история от Секс и интимност

Как да му кажа да спре?
Здравейте! Със приятеля ми започнахме да живеем на семейни начала преди 2 месеца, а от 6 години сме заедно. Преди не ми беше правило впечатление или може би не го е правил, но напоследък, когато правим секс издава странни звуци, , пъшкане, , точно като жена. Опитах се да игнорирам въпростното пъшкане, но това е всеки път, когато правим секс.. Аз не пъшкам така, дори почти никога не издавам звуци, а той направо прекалява, това ми убива цялото желание и възбуда. Как да му кажа, че звучи като момиченце от порно филм, чак се отвращавам, когато започне да пъшка така. Не знам как да подходя, за да не го обидя.. Моля за съвет! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Най-добрия вариант е да седнеш да поговориш с него. Дори да повториш написаното тук, той трябва да те разбере. Ако не, или не е мъж или не иска да е с теб. Откровеност! Това е начина.

2.   Ами просто му кажи? Да му го напишеш на поема ли, какво? Казваш си го направо, ама без подигравки или негативизъм, просто като факт. А как не си го забелязала досега е странно... или той не го е правил. Ако не го е правил досега даже въобще няма защ ода ти се обижда. Ако винаги го е правил може да се обиди, че не си го забелязала за толкова време... Но във всички случаи трябва да му кажеш.

3.   Чакай бе, шест години преди да заживеете заедно? Притеснително... освен ако не сте били на 14 г. примерно, като сте се запознали....
Звуците, сигурно не са приятни, но чак сега ли ги чуваш? Новост някаква, не мисля... хората си пъшкат еднакво, аз не съм сменила пъшкането си по време на секс, то е естествено и няма как да се подправи или измени, освен ако не играем театър...

Мога само да ти съчувствам, знам как се отразяват звуците по време на секс, чак изпитвам неприятно чувство и липса на желание ако не ми харесва пъшкането на партньора, което ще е нелепо според някои, но аз съм много слухов тип.

Разделете се, сериозно. Не изглеждаш влюбена по начина на писане, а и тия шест години...

4.   Отиваш и му казваш: "Скъпи звучиш като момиченце от порно филм, би ли престанал моля те? "

5.   Не вярвам да го обидиш с това. Все пак сте заедно от 6 години не би трябвало да се отблъсне заради подобна забележка, а и само вие можете да изградите идеалния по ваш вкус секс. Пък и нека помисли за теб и как цялото това нещо не ти харесва.

6.   Може би иска ти да започнеш да издаваш звуци и се опитва да те накара да се чувстваш комфортно така

7.   Може да му кажеш, че по време на секс, ти е толкова хубаво, че се пренасяш в друго измерение. Но той като издава звуци, те разсейва. Че просто си си такава.
Разбираш ли, обърни нещата към себе си, за да не разбере, че проблема е в него. Следователно и няма да се засегне.

Отначало искрено се посмях, защото си го представих. Но после се поставих на твое място и наистина това е ужасно.

8.   Напиши му email.

9.   Пъшка като момиченце уби ме, признзах те. Винаги съм обичал тихите жени да се не чува и звук в крайна сметка съм си легнал с труп/дърво не очаквам да стене нали. Ще развали момента. Като ти е такъф проблем пък фани му кажи, токувиж се оправят нещата така вместо 1 труп ще са 2.

10.   Ти нормална ли си? Трябва да се радваш че, човека се възбужда от тебе! По-добре не му казвай, , защото може и да прекратите връзката си. Ако бях на твое място бих, била щастлива момчето ми да стене от удоволствие. Ти май си сексуално неграмотна по-добре си мълчи и не се издавай. Човека те обича и е отпуснат пред теб. Ако в такъв интимен момент си сдържаме емоциите кога да се отпуснем? Ако моят човек ми направи такава забележка няма да мога НИКОГА да се отпусна пред него вече. Хората сме така, като нямаме проблеми търсим си ги.

М_М

11.   Мисля, че някой от коментиращите не са разбрали правилно какво искам да кажа.. Нямам нищо против звуците по време на секс!! Това, че не ги издавам при всеки полов акт, по никакъв начин не значи, че имам против партньорът ми да го прави. Преди няколко месеца си издаваше съвсем нормални мъжки звуци, проблемът ми е, че това нововъведение със това женско пъшкане не ми се нрави.. Колкото и да съм възбудена, чуя ли това цялото ми желание умира. Обичам го, не е чак такъв непреодолим проблем, но определено ще се чувствам 100 пъти по- добре по време на секс, ако си издава звуците, както преди. Та въпроса ми беше как да му кажа деликатно, за да не го обидя и притесня? !

12.   Както ти казах по горе. Сядаш и директно в прав текст в очите му си казваш проблема. Покажи му, че си сериозна за този разговор и ако иска да е с теб и изпитва същото, не би трябвало да се тревожиш и пишеш тук. Едно време майките ви като са нямали интернет как са постъпвали?

13.   Би могла да започнеш с: "Какво (ти) става? Преди не беше така? " Не виждам нищо обидно в това - нещо се е променило (към недобро) и е нормално да се уточни причината и/или, че има отрицателен ефект. Най-вероятно е получил отнякъде грешна подсказка за положителен ефект от подобно поведение. Почти изключвам, че нещо ей-така се е променило в нервната му система. И по-смело - тепърва ще трябва да поставяш ребром далеч по-трудни въпроси :)

14.   Извинявай за любопитството, но говорихте ли? Аз съм имала един такъв партньор, който стенеше много. На мен ми беше странно и донякъде наистина свалящо възбудата, но се притеснявах да му кажа, а и се виждахме рядко. Интересно ми е твоят човек как е реагирал, ако си му казала.

15.   Здравей, аз бях в същата ситуация, беше ми неудобно та аз дори самата не издавам звуци, но един ден седнахме и му казах всичко.
От него ден не се е повтаряло
Дано се справиш.
Поздрави от Варна

16.   Според мен те приканва ти да издаваш звуци,а вероятно и повече емоция.Казвам го от опит.В моята първа връзка,беше така...аз си мълчах,бях неопитна и тнт...И той започна по същият начин,като твоя човек.После ме попита защо не издавам никога звуци,дали съм така по принцип или просто не ми е хубаво. Мъжа има нужда да усети удоволствието ти и това е един от начините,а усети ли,че ти се наслаждаваш и чуе ли те ще се почувства страхотно.Просто опитай :)

17.   Не съм попадала на подобен. Обикновено жената е тази, която е по-шумна. Така както го описваш, не ми звучи добре. Какво да правиш? Поговорете спокойно. Кажи му, че преди не е било така.

Но ме учудва как самата ти не издаваш звуци? Това физически не е възможно-дори стон да не издадеш. Никой не говори да крещиш с цяло гърло.
Или има нещо, което те притеснява, или не се наслаждаваш. Не мога да си представя, че ще съм няма като риба в леглото.
Ако и приятелят ти спре с пъшкането-егати, като зайците ли ще го правите?
Покажи му, че се наслаждаваш когато правите секс.