Споделена история от Секс и интимност

Има ли понятие тясна вагина или не
Доскоро си мислех, че понятие тясна вагина съществува, но вече съм на мнение след определен брой опити и прочие, че такова понятие няма, а има по-скоро еластична вагина.

Приятелката ми в началото ми се стори много тясна, в пъти по-тясна от бившата, сега обаче когато се възбужда на 100% и вкарвам 3 пръста един до друг, а като ги свия може и 4, без да ги свивам така в кръгче, като пенис, просто да ги събера приблизително и се бъзиках, че скоро ще спре да ме усеща.

Обаче, бъркам нали с пръстите, вкарвам го и усещането си е все същото, защото според мен е еластична, сега тя как и какво усеща, аз не мога да кажа, но когато вкарвам 1 пръст при възбуда от нейна страна максимална, аз усещам триенето на пръста, когато вкарам 4 виждам колко еластична става ципата и когато си ги извадя, пак се събира на входа все едно нищо, изглежда адски тясно.

Дори ми стана адски интересно как е възможно.

не знам, явно бившата ми не е стигала до крайна възбуда, вкарвал съм и до 3, 4 пръста, но винаги обвити в кръг, като пенис, никога не съм и ги вкарвал 3 или 4 успоредни, а пък тази мацка я усещам и по-добре.

Фактически, не до толкова широчината на влагалището играе роля, колкото еластичността при крайна възбуда и понятие тясна вагина вероятно не съществува, защото има моменти, в които не мога да си вкарам и пръста, но и такива, в които вкарах 4 и не напъвах за още умишлено, все пак целият ли да вляза.

Коментари

1.   Абе спи с една и съща жена, когато е на 20 и когато е на 50 и пак ми разпрявай, че нямало тясна и широка вагина, а само еластична.

2.   Няма такова нещо като тясна или различно еластична вагина. Природата е създала вагината така, че през нея да могат да излизат бебета, което е 8 и повече сантиметра. Теснотата ти се струва заради не достатъчно отпускане и възбуда на жената. На сухо е тясна, ако не е спокойна пак не е много разтеглива. При възбуда при която жената е спокойна в ръцете на партньора си вагината се разтяга до 5-6 см, при раждане тялото си пуска ензими, които позволяват разтягане до 10см.

3.   Евала, някои хора открихте Америка! хахаха
Няма термин - тясна вагина!!!
Вагината се разширява спрямо пениса, както и при раждане.
До № 1 - Защо изобщо сравняваш жените на 20 и на 50 години?
Естествено, че след раждане жената се разширява, и не може да си възвърне предишния вид.
Също така жените след определена възраст навлизат в кратическа, където те освен широки стават и сухи.

4.   Такова понятие не съществува. Казва се "влагашище", а преводът на английски език е "vagina".

5.   Природата е създала вагината не за да си вкарваш мръсните пръсти в нея. Само че нали повечето сте болници и искате да си реализирате порно фантазиите

6.   Ако не е правила секс от много време, както може би в началото на връзката ви е нормално да е малко по тясна. Също когато правиш секс с друг човек и не се познавате интимно е нормално да не е възбудена, както сега.

7.   Не те знам на какви жени попадаш, но аз наистина смятам, че съществува понятие като тясна вагина и аз имам такава. Например като съм с момче и започваме секса първо ме лиже и си вкарва пръстите в мен и повече от един не влиза дори след един час лизане, а като вкара два пръста и започнам да се дърпам и ме боли старшно много. След това като си вкара пениса и винаги се разплаквам от болка, но после свиквам, защото ми е и хубаво. Една моя прителка например също е много тясна и се омъжи и забременя и когато стана време да ражда и лекарите й казаха, че е прекалено тясна и ако роди нормално, има шанс да не могат да го извадят и да се задуши бебето или да се увреди и затова й срязаха корема и роди чрез секцио. Затова има тясни вагини.

8.   Да има жени с тесни вагини. Също така има и жени с по "плитки" вагини. Да вагината се разтяга както да дълбочина така и на ширина, но при някой жени това е по болезнено. Познавам една млада жена който има доста тясна вагина ( два пръста я запълват изцяло ), но въпреки това спокойно прави секс и с по надарени партньори просто това и причинява известен дискомфорт.

9.   Хмм, е не съм виждал, чак 2 пръста и повече да не може, както казва номер 7

И аз в началото и бившата и настоящата съм им вкарвал по 1, 2 пръста и ми се струваха най-тесните вагини на света, но после видях, че може и повече пръсти да им вкарам, дори по-дебели и от пениса ми, но като го вкарам пенисът си ги усещам така, сякаш нещо ме стиска. Особено настоящата, която мога да и вкарам повече пръсти от на бившата, фактически е по-еластична, но вътре има няколко точки и едно все едно през някакъв пръстен минава пенисът ми, така ми го стиска, че едвам издържам да не свърша понякога, а бившата не можех да и вкарам повече пръсти от 3, 4 сгънати и то с напъни, успоредно да не говорим да вкарам повече от 2, не съм и опитвал, но вътре не ме стискаше така. НЕ знам, не знам и аз.

10.   №7 Когато лекарите кажат че е тясна нямат предвид вагината, а таза! Притеснява ги не дали вагината ще се разкъса а обръщането на бебето в таза. Защото месото зараства лесно и бързо, а и имат инжекции за разширение, но таз няма как да разширят. При тесен таз препоръчват секцио.
И още нещо не лизането с часове отпуска жената а доверието в партньора. Когато му няма доверие и има скрит или явен страх, срам, притеснение да не се изложи, притеснение какво ще й се случи, дори недоверие дали наистина е обичана, или да не ги хване някой, тя не може да се отпусне изцяло. особено когато е тинейджърка, като теб.

11.   # 7, жена ли си изобщо? !
Не си тясна, а невъзбудена, друг е въпросът, ако след като си направила сефтето 2, 3 пъти си спряла за известно време, после пак си го възобновила, много ясно че ще си "тясна" тогава.

Колкото до твоята "раждала приятелка", акушерите са й казали, че е с тесен таз и бебето не може да се роди нормално.
А, не че влагалището й е тясно, моля образовай се преди да пишеш. :)

Хубавен ден на всички! :))

12.   Както има мъже с големи и малки пишки, също така има и жени с големи и малки вагини.

13.   Питайте някой ходил на "почивка" в Тайланд, Виетнам, дали няма тесни вагини... :)))))

14.   #13, напълни ми душата:-)
Естествено някоя разнебитена ти е сложила една звездичка, но това, което казваш си е факт и ще си бъде винаги.
Естествено, има и такива, на които и цял юмрук не им стига (fisting), според мен те само завиждат на тесните.
Dirty Daddy

15.   Ами, аз мисля, че има тесни влагалища, както и по-плитки, както каза някой по-горе. Аз самата смятам, че съм от тях. С предишния ми приятел не съм усещала, но със сегашния ми абсолютно всеки път с първото проникване трябва да изчакваме няколко секунди докато свикна, иначе боли всеедно сега ме отваря. И това независимо колко време ме е лизал и колко съм възбудена. Била съм много, била съм и по-малко и ефекта е същия. Даже сам ми казва, че съм по-тядна от бившата му, която е била даже девствена. В началото си мислех, че ми говори тези неща, за да ме кара да се чувствам по-добре, но година след това всеки път като правим секс ми казва, че съм много тясна.