Споделена история от Секс и интимност

На 18 и още девствен
Здравейте! Въпросът ми е към момчетата тук. На колко години направихте първия си секс. Защото аз съм на 18 и все още не събирам смелост да го направя щот не съм попаднал на правилното момиче така да се каже. Та смятам за първи път да си викна компаньонка или да отида на проститутка или да си купя секс кукличка. как ще кажете вие?

Коментари

1.   Аз съм момче на 16 години и си загубих девствеността на 15 годишна възраст с приятелката си. Съвета ми към теб е точно обратното на твоето мислене. Това да го направиш за първи път с проститутка е ужасно..... Според мен да го напавиш с човек, когото цениш и обичаш е далеч по-приятно чувство особено като се има в предвид за ПЪРВИЯ ти път! Може да не е с правилното момиче, но все пак тръпката ще е по-голяма от колкото при някоя случайна ;).

2.   Ще ти кажа да не се занимаваш с такива глупости а да се фокусират върху себе си. За първи път го направих на 21, защото така и не попадах на "подходящата". Беше готино, но не чак толкова. На мацката й беше повече кеф. Гледай си кефа и не оставяй това да те притеснява.

4.   Аз за първи път спах с момиче когато бях на 20 или 21 не помня вече.
Според мен проститутката няма да ти реши проблема, даже може да го задълбочи, да ти стане неприятно и да се отвратиш дори.
Няма нищо лошо, че още си девствен, но се опитай да решиш тази ситуация. Например излизаш ли с приятели, социален ли си, харесваш ли някоя. Ако си срамежлив, опитай се да се поразчупиш малко, да създадеш нови контакти и тн.

5.   Нееее, хвани си приятелка и й кажи съвсем честно. Така бих се изкефила да съм на някого първата, така ще се раздам за тва момче. Не го пропилявай със секс кукли и незнам си какво.

6.   Изчакай подходящия човек. Не е нужно да е "момичето на мечтите" или нещо такова, а просто да се чувстваш комфортно с нея... Така че дори първият път да не стане толкова добре, колкото очакваш, да не те е срам толкова... Много рядко се случва да е УАУ, но пък, повярвай ми, с човек, с когото ти е хубаво, дори след време да не сте заедно, ще е много по-добре, отколкото с някакаква непозната. А пък ако чак толкова искаш да направиш това, което си си наумил... решението си е твое.

7.   Аз бях на 22 като правих за първи път. Момичето беше на 20, също девствено. Говоря за преди 6-7 години, не 30 :) Не го мисли толкова, но ако до 21-22 не си успял в това отношение, или сваляш критериите многократно или проститутка.. туй е.

8.   Еми на 18 си жалко , живота е свършил явно . Вземи пример от Елиът Роджър :)

9.   Що за глупави оправдания - не събирам смелост. Смелост имаш, но нямаш реална кандидатка. Или си въобразяваш, че с всяка ще стане стига да предложиш. Но това са особености на израза и начини да не кажеш в прав текст нещата. По-важно е, че не е такава драма. Ако имаш представа (ти и хиляди като теб) колко много 19-20 годишни не са го правили, ще се хванеш за главата. Иначе на думи всеки "естествено, че е" или "охооо, аз колко... ". Имитации, преструвки. Все пак като ти се отвори случай не те съветвам да си откровен, поне не и преди да е станала работата. След като се отчетеш, ако прецениш, че е добре може да ѝ признаеш. Но преди това, ако го направиш има много голяма вероятност да изтървеш шанса и да чакаш още 1-2 години, че може и да се разчуе. Това е. А дотогава - лъскай да поддържаш форма.

10.   Да ти имам и проблема момче, и аз така си мислех на 16години да направя но него направих а си хванах гадже така да го нарека тогава тя беше на 13 и си мислех че е супер малка за тия работи и всички ме базикаха че е много малка за мен а всъщност беше и е още много хубаво момиче и няма да ти разправям на какви неща се научихме при положение че идвамата бяхме дествени.. Такаче действай тогава и ти с някоя по-малка и най важното не ги подценявай защото такива свирки може да ти направи една 13/14годишна че ти е бедна фантазията а й нали най-важното е да си правите кефа

11.   Повечето лъжат. Аз имам един приятел където на 23 го направи за първи път. Да не говорим, че има и хора по на 30 години дето не са го правили. На компанионка не ходи шот ше хванеш болест или да те набият мутрите. секс с кукла е жалко и с пластмаса не е същото. Запомни всички лъжат около тебе

12.   Бе хората тук на по 30 са девствени ти се притесняваш. А такива като чуя девствен съм щот не съм срещнал подходяща ме избива на агресия. Няма подходяща. Да не си даряваш дробовете, че да чакаш. Хора оня става манджия в един момент така че го ползвайте докато не е станал претенциозен. ;)