Споделена история от Секс и интимност

Всеки път ме оставя възбуден
Момче на 16 съм. С приятелката ми сме заедно от почти година, един набор сме, в един клас. До сега само сме се натискали и нищо повече. Не ми разрешава дори да пъхна ръка под дрехите й и всеки път когато се опитам ме бута. Когато се целуваме ми пипа пениса, но само през дрехите и отказва да опитаме нещо повече. Предлагал съм и само петинг, но тя не иска. Знае, че съм почти постоянно възбуден и нарочно ме оставя така. Въпросът ми е, как да я накарам да направим нещо повече от това?

Коментари

1.   Еми какво да ти кажа. Явно ти не си упорит. Бъди по-настоятелен, възбуждай я, борави и играй с нея, тя накрая сама ще ти нахвърли. Първо трябва да й дадеш сигурност и да й осигуриш комфорта. Накарай я да се чувства спокойно, отпусни я, за да е сигурна, че в твоите ръце ще се чувства добре. Поне от това, което четох, разбирам, че е девствена и най-вероятно изпитва страх. За това ти трябва да си този, който трябва да й даде това чувство на спокойствие, за да може да ти се отдаде. Успех.

2.   Рано ви е за секс особено за момичето !!!! Не я натискай че ще избяга

3.   Вие сте още деца! Какво ви има на днешните деца? И защо трябва да дава девствеността си на първия? Момичето има разум малко или много. И знае, че НЯМА смисъл да дава девствеността си на още първия...

Ем Джей

4.   "3. Вие сте още деца! Какво ви има на днешните деца? И защо трябва да дава девствеността си на първия? Момичето има разум малко или много. И знае, че НЯМА смисъл да дава девствеността си на още първия...

Ем Джей"

Тази вероятно стара мома ти казва да ползваш други затова. Аз казвам, че щом като сте почти година заедно нормално е да искаш някакво удовлетворение. Може да си пази девствеността и пак да имате задоволителен секс (орален, ръчен, ... ).

5.   Номер 4, разсмя ме искрено, момиче на 21 съм с прекрасно семейство! Много бързо ме прецени бе хахаха! Просто няма нужда момичето да си дава девствеността на първия. А ти номер,4 май " много уважаваш жените". : ) Приятна вечер, ви желая.