Споделена история от Секс и интимност

Когато мъжът свърши
Здравейте!
Искам да попитам нещо! С приятелят ми правим опити да забременея, но ми прави впечатление че кога той свърши в мен почти цялата сперма си излиза! Това нормално ли е?

Коментари

1.   Отиди на сессоолог. Или поне гледай филма "Човешкото тяло" поне часта за зачеването мисля, че беше първа част. Ако правиш опити за бременност не ставай веднага след секс полежи поне 20-30 мин.

2.   Естествено,че е нормално.Като станеш ще изтече,няма как да се застопори вътре. :)

3.   Дори съм чувала че трябва да се постои с вдигнати крака. Нещо като онази поза "свещ", ако се сещаш. :) Но така или иначе нещо изтича след това, няма как.

4.   Това правя по принцип 15мин лежа не ставам! Ама после като си стана и лека полека пак си излиза спермата! И това всеки път! Незнам при всички ли е така?

5.   Колкото и да лежиш след секс част от спермата отново ще излезе. Няма как да спреш действието на гравитацията :D Целият процес изобщо не е лесен. Мисля че дори при пълно изпразване по-голямата част от сперматозоидите загиват заради киселинността там долу. Но пък трябва само един "малък храбър войник", за да се получи зачеване. :))

6.   Аз ти препоръчвам да следиш овулацията си и след секс си сложи една възглажничка под дупето и започни да маструбираш (не се шегувам). Възможно е преди това да си свършила, възможно е да сте свършили едновременно(което е най добре). Но след като свърши и спермата е в теб си сложи възглавничката под дупето (може и по време на самия секс да е там) и започни да маструбираш докато получиш оргазам отново. Целта е не само удоволствие а работата е там че контракциите при оргазам изтласкват спермата навътре в теб и това много улеснява забременяеването.
Успех.

7.   Колкото и да изтече. Все един от 400 000 000 то бройки ще хване. Е ако нямаш проблем с матката или той с неговата сперма. Направете си тестове. Да не би някой от двамата да е ялов. Ако не е значи имате псехологични проблеми. Без много нерви ако искате бебе. Това са причините.

9.   Има ли шанс да забременея ако мъжът е свършил отвън, но въобще не е вкарвал пениса си в мен?

10.   Н 9 , имa шaнс дa зaбременееш дори от комшиятa , докaто си секси женaтa , пък ти сaмо подслушвaш. От мъжкa четкa зa зъби , също се хвaщa. Дори при рaзминaвaне нa улицaтa , aко се опaковaш обaче във фолио , ще бъдеш добре зaщитенa.

11.   С нещо като тапа дали няма да стане?

12.   Дупето на една възглавничка мила и краката нагоре за 2 мин и си готова! От опит казвам :) Успех.

13.   Темата е стара но ще пиша за жените които искат да забременеят.

Спермата изтича така е, няма как.
Освен след секс да не се мърдаш много поне 10-20 мин.
Това което трябва да се направи е да имаш възглавничка под дупето така, че таза ти да е по на високо и спермата да не изтича (или да изтича по малко)
2- 3 мин след като е свършил в теб, най доброто решение е да мастурбираш (само с клитора) докато си в тази поза с възглавничката под дупето, разбира се докато получиш оргазъм.
По време на оргазам контракциите на влагалището и на матката изтласкват спермата по естествен начин към фалопиевите тръби и яйчниците.

Затова след оргазма на мъжа ви и със сперма във влагалището ви, мастурбирайте, колкото можете, 1-2-3 пъти. разбира се е важно да сте и в дните около овулацията.
(шанса за момиче преди овулация е по голям, и обратно шанса за момче след овулация е по голям)

След няколко неуспешни месеца за забременяване, пробвахме този начин за мастурбиране след секс и бързо се получи. Аз така забременях.