Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми често гледа порно
Здравейте,
Искам да споделя какво ми се случи наскоро.
Женени сме от около две години и половина. Наскоро родих първото ни дете. Като цяло брака ни е щастлив, нямаме проблеми и в секса бяхме добре... Е, поне до преди няколко дни така си мислех. Но тогава търсех нещо на компютъра на мъжа ми и случайно в предложените уеб сайтове изкочи порно сайт, който се оказа доста посещаван от него. Разрових се в историята на браузъра му и видях, че през ден си гледа порно, докато аз съм в другата стая и спя (или поне той си мисли така, не знам, може да го е правил и докато съм будна! ). Още същия ден го подхванах на темата и той ми каза, че това не е от скоро и няма проблем в мен или нещо от сорта, а просто го прави понякога, за да може да заспи по-лесно. Работи много покрай това, че имаме бебе сега и казва, че е изморен, но не може да заспи и затова го прави. Но аз нещо не му вярвам. Знам много добре, че като легне до мен заспива точно за 10 секунди, дори да не е мастурбирал или да сме правили секс.
Изобщо цялата тази работа много ме нарани, въпреки че винаги съм мислела, че това не би било повод за притеснение. В следващите дни го изненадах и му се хвърлих веднага щом детето заспа. На следващата вечер не правихме секс и на сутринта видях, че пак е гледал порно. Изненадах го пак и на другия ден го направихме два пъти. Но все имам чувството, че не е задоволен и на сутринта като той излезе за работа аз пак ровя в историята на браузъра му.
Мисля, че имам проблем с доверието към него и имам нужда от съвет как да превъзмогна тази мания да го следя всеки ден какво прави.
Вече говорих с него няколко пъти и той категорично каза, че не съм му омръзнала и порното няма нищо общо с мен. Но като се опита да ми го докаже със статии в Интернет не намери нищо позитивно и нищо от това, което той изтъкна като причини, че го гледа. Това още повече ме накара да си мисля, че може би някъде в мен е причината.
Помогнете ми да спра с това недоверие и да се почувствам пак желаната жена от него!

Коментари

1.   Ще ти отговоря като мъж: секса с теб не му е ок, затова и гледа порно, т. е. възбужда се и наслаждава на ситуации, пози, начин на правене на секс, които с теб не се случват. И аз така се чувствам с жена ми, но след близо 14 г. брак. Обичам си я, ожених се за нея щото си я харесвах, добър човек е, много отговорна съпруга и майка и това е по-важно, но секса не е както го искам и никога не е билв. И на нея й се прави редовно, гальовна е, но не се чука така, както на мен ми е кеф. Даже и 50 % няма от това което аз имам като желание. Какво да я правиш, толкова си може, не й идва отвътре.
Та съвсем сериозен съвет ще ти дам: пусни си и ти порнофилмите които той е гледалм и виж какво го кефи. Мъжете си искат секса с жените им да се случва все едно се чукат с курви, т. е. които с кеф правят всичко което на него му е кеф. Все едно си родена за това - да се чукаш. Като иска свирка-свирка, като иска 69-69... ти отгоре, той отгоре, пък и да свършите заедно така, ако иска да се изпразни в устата ти, дай му. Даже не му сдавай възможност той да си иска, а направо действай. И като казвам свирка, не просто да му го лапнеш, а я направи мръснишки, страстно и курвенски-гледай го в очите, кефи се или поне имитирай. Кажи му, че си се изпразнила докато му го лапаш.
Всъщност давам ти насока, горе долу за какво иде реч. Не е казано, че точно това ще го кефи, има стотици неща още и пак говорим за стандатртен секс.
Има една поговорка, която явно на жените влиза през ухото и излиза през другото и само ей така си я казват - Дама в обществото и курва/мръсница в леглото. Ама като се казва мръсница, НАИСТИНА такава се има предвид.
Дано публикуват коментара ми, защото много дами се имат за активни в секса, ама нещата са пълна нула. За активност си мислят, че едва ли не е просто да му покажат че искат секс. Я кажи като му се нахвърляш, какво правиш-започваш ли с палането и т. н. Май не - колко пъти му каза че искаш да еякулира върху лицето ти. Ха, не всички мъже са такива, ама повечето са. То затова и порнофилмите дават неща, които възбуждат и кефят мъжете. Гледай, виж какво и как е гледал, и практикувай.
Толкова от мен.

2.   Гледай си бебето... Те мъжете много можеш да ги разбереш, стига ли му не му ли стига.

3.   Не се побърквай... Радвай се, че не гледа САМО порно, а обръща внимание и на теб. Обикновено е обратното....

4.   Не тормози човека. Прегледаи историята точно какво е гледал и това явно са фантазиите му, лошо няма. Имай предвид, че фантазията рядко става реалност и още по-рядко тази реалност отговаря на зародилата я фантазия.

5.   Моят съпруг задължително гледа порно със сутрешното кафе. После посещава банята - често с мастурбиране - и едва тогава отива на работа. Аз ставам значително по-късно, работното ми време е от обяд нататък. И какво? Да го обеся ли? И главно защо? Това го разсънва и му доставя удоволствие. Когато се гушкаме вечер, ми разказва за оргазма си сутринта и какво точно си е представял, докато стигне до него. Аз съм си аз. Фантазиите са си фантазии. Авторке, ако мъжът ти има глупостта да те излъже, че в мислите си е само с теб, нали няма да си толкова наивна да се вържеш? Което не значи, че не те обича.

6.   Темата е обсъждана много пъти вече, но вариации всяканви.
За мен това звучи малко като - той пие много ракия, ама като пиеме заедно не му е достатъчно. Защо пие сам или с приятели.

Просто приеми, че всеки си има фетиши и желания, и не е готов да ги сподели. Дори да иска, за пример мога да дам веднага - може да иска секс с чернокожа, а съм убеден, че ти не си такава. Дори да си, може да иска да я чука на верандата пък ти не искаш, а той не иска да ти сподели по произволна причина.

Развитие на нещата всякакви, реши сама.

Поздрави.

7.   И мъжа ми гледа много често порно и ми праща на тел. гифове и ми пише какво ще ми прави довечера и разни такива закачки и доста гледаме преди секса порно заедно петък и събота вечер даже не познавам нормален мъж който да не гледа порно често... няма от какво да се притесняваш наистина ако си умна ти сама му предложи да гледате заедно и му предложи нови игри или пози и докато гледате го атакувай и спри пс-то и действай.. мъвете са като децата трябва да имаш подход и да му предложиш нещо друго в замяна.. не се коси много ще му мине и това след време.

8.   Знаеш ли какво е куха лейка? За какво точно му нямаш доверие? Щом споделя с теб и е искрен, нямаш проблеми. Не съм чувал някой да не гледа. Свиквай.

9.   Разберете се да спрете интернета за месец.
Това е зависимост и нищо повече.

Но с времето може да се изроди в друго. Колко съпрузи играят електронни игри, не е за вярване.

11.   Ти си много ограничена жена. Всеки нормален мъж гледа порно. Нали гледа, не прави - разликата е огромна. Секса си е секс, порното - то си е отделно.
Жена, която също гледа порно

15.   От авторката към номер 8: Ама верно съм куха лейка! Седя и се смея като луда на коментара ти или по-скоро на себе си, че са ми идвали такива мисли! Твоя коментар май ми помогна най-много!

16.   Авторката към номер 1: А, ти сподели ли с жена си какво искаш и какви са ти фантазиите? Май не. То затова и ще си гледаш порно. Така и моя мъж, нищо не споделя, а иска да вървят нещата в леглото. Е, няма как да стане. И що пък трябва да му гледам порното, той не може ли да си каже като човек какво иска? Или да ме викне да гледам с него, аз не съм толкова тъпа, ще се светна, че това го кефи... Що само ние жените трябва да правим и да даваме всичко за една връзка, а мъжете да сте толкова пасивни?

18.   Авторке, номер 1 съм.
Не питай мен, споделял ли съм с жена си - ами естествено, че съм споделял, никъде не съм казал, че не съм, а просто това, че нещата не са както ги искам. Опитвала се е да ми угоди, ама не става. Не й идва отвътре. И тъй като при теб не знам как е, поне можеш да опиташ. Виж, за съвета да видиш какво гледа.......давам ти го, защото очевидно мъжът ти не споделя с теб. Т.е. ти казваш на мен аз какво да направя, а реално твоят партньор не го прави. Ами тогава как ще решиш проблема си-явно си мълчи човека и казва, че всичко е ок, АМА НЕ Е! И какво сега, дай да си седим и да чакаме мъжа да поеме инициативата и да си отвори устата, какво желае. Обаче проблема остава нерешен. Ти идваш тук за мнение, давам ти моето какво да направиш, обаче не-не си доволна и не те устройва. Ами хубаво тогава :-) Ако се сетиш за някакъв друг подход, ще се радвам да е успешен.

19.   Жена съм и чат-пат гледам порно, не ме е срам да си го призная.
Почти няма мъж, който да не гледа. Обаче едно е да си пуснеш вечер за час, друго е всеки божи ден да си с извадена пишка пред компютъра. Порното пристрастява, не съм го измислила аз това. Затова по-кротко. Никоя нормална жена не иска порно маниак.

20.   От авторката към номер 1: Оценявам съвета ти, но се бях ядосала като писах коментара. Опитах се да говоря с него няколко пъти, но се убедих, че смисъл няма... Продължава да си гледа порното, когато не мога да го направя с него. Всяка вечер без да свърши не може да заспи. Това вече, според вас, пристрастеност ли е? Не мога да си го обясня по друг начин..

21.   Когато мъжът има необходимост от свършването, за да заспи, проблемът е от психологическо естество, не от сексуално.

Имаше един случай с един тип, който ебе жена си по три часа на вечер, свършва пет пъти и накрая пак не може да се заспи. След това отива, удря една злобарка в банята, ляга и заспива.

Тук има момент на пристрастяване, но не знам дали е за сексолог или за психолог. Според мен някакъв стрес е замесен.

22.   Всички мъже гледаме порно, изкл. крайните задръстеняци. И се радваме, че интернет ни дава огромни възможности на всякакъв тип жени които да гледаме. Мен лично стандартното американско порно ме отвръщава и никога не го гледам. Предпочитам нормални аматьори и жени тип милф, естествено окосмени, а не тийнейджърки, които не са ми интересни.
Жена ми никога не ми е правила проблем за това, някой път и пускам да види какво гледам. Чекии рядко правя.
Важното е твоя мъж да не гледа порно с педерасти, че тогава е лошо.

23.   Не мога да ви разбера такива като вас жени. Мислите си че ви изневерява като гледа порно, хахахаха. Започни да гледаш порно с него, даже и почни да се пипаш там долу, покажи му как се самозадоволяваш, ако естествено някога си го правила. Няма как мъжа да не се възбуди, веднага ще те награби.

24.   То това май се отнася за всички...

25.   Ние с моето момче гледаме заедно порно. Обсъждаме какво точно му харесва,какво на мен да или не.