Споделена история от Секс и интимност

Не мога да правя секс...
Здравейте, от няколко месеца ме измъчва един огромен проблем.
Мъж на 25 съм, нормално изглеждащ, атлетичен и т. н.
От няколко месеца насам обаче не мога да правя секс, опитвах с различни партньори, на различни места от обичайното, нестандартни неща, но уви всеки път се случва едно и също - или се възбуждам замалко, имам ерекция, но тръгна ли да прониквам всичко умира или през цялото време каквото и да правим не мога да се надървя достатъчно.
Проблема не е в жените, имало е такива които полагат огромни усилия, но за съжаление ситуацията си остава същата и аз се чувствам ужасно, а предполагам доста от тях също тъй-като си мислят, че не ме възбуждат.
Много от вас биха предположили, че се притеснявам, но не е така, чувствам се доста добре, всичко което правим ми е приятно, но малкия ми приятел явно си има собствено мнение и ме излага жестоко.
Преди нямах такива проблеми, реших, че мастурбирам много и реално го сведох до минимум, но няма никакъв ефект.
Водя сравнително здравословен начин на живот, спортувам редовно, но това с нищо не променя нещата.
От всичките ми скорошни опити почти не е имало успешен такъв и това ме съсипва жестоко, чувствам се ужасно от факта, че съм мъж на 25 и не мога да правя пълноценен секс.
Мисля си да отида на доктор, но нямам никаква представа към кой да се обърна.
Ще съм благодатен на всеки който има някаква идея, сблъсквал се е със същото или просто даде приятелски съвет! :)

Коментари

1.   Моят приятел има същия проблем като твоя. Отидохме на сексолог и той го посъветва да пие Виагра едно хапче от 100 милиграма ,30 минути преди секс. След това започваме любовна игра и тръгва да му става и след този половин час му става докрай и така ерекцията се съдържа също половин час и правим секс и успява да свърши. Той е на същата възраст като теб. Пробвай и ти така.

2.   Спонтанни сутрешни ерекции получаваш ли?
Ако да, то тогава проблемът е на психологическо ниво със сигурност.
Иначе, отиди при уролог да ти изследват хормони и пр.
Не се бой, лечимо е в почти всички случаи.

3.   Проблемите ти са на психическо и подсъзнателно ниво. Посети психолог или сексолог - сам няма да се оправиш. Т. е. можеш, но трябва да прочетеш много книги и да започнеш практика по тях, а това би могло да е много времеемко, ако не си специалист в областта...
Успех все пак и ни дръж в течение как се развиват нещата!

4.   Абе уж си на 25 - ама май си зелен като марула.
Секса не е - леж ми жено - лижи ми малкия пинко, а аз ще те бруля като циганин джанка като ми стане.

Пробвай едно 10/15 мин прелюдия, целувки, любовна игра.

Ако и тогава не ти става, а от порното ти става - значи ти трябва доктор по психични проблеми.
Успех.

5.   Познавах приятел, на който му се случваше същото. Без да знае, оказа се, че е гей. При мъжете не му спадаще. А уж си харесваше жени. Ти сигурен ли си дали не си би?

6.   Провери си нивата на тестостерон и ако всичко е в норма, сподели с психолог. Причина със сигурност има и не е добре да бъде неглижирана, защото от това страда психическото и физическото ти здраве.

7.   "Мисля си да отида на доктор, но нямам никаква представа към кой да се обърна. " как към кого да се обърнеш - към сексолог. Ти в гората ли си расъл, не си ли чувал за сексолози, няма да ти помогне гинеколог!

8.   Според мен не трябва да пришпорвате нещата. Не правете секс с цел обезателно ТОЗИ път да хване. Правете за удоволствието. И ще стане. Вярвайте.
Също мисля, че трябва да се иде на гинеколог и да се посъветвате с него. Не знам, мисля, че се правеха разни тестове, с които да се види дали жената е годна за забременяване.
Успех!!

9.   Еми явно си се изхабил от много секс и мастурбации. Някъде четох, че мъжете имали определен брой изпразвания за целия си живот. Ако е вярно, предполагам, че тази бройка варира, защото всеки си има собствени физически характеристики - за някои повече, за други по-малко. Животът не е справедлив и няма равен старт за всички - това е нормално. Но не трябва да се притесняваш, животът не е само секс, нали? :)