Споделена история от Секс и интимност

Прекалено съм тясна
Здравейте, аз съм на 17, и ми е много трудно да правя секс, опитвала съм 7-8 пъти но болката е ужасна и съм прекалено тясна казвали са ми че ако правя секс с по голям пенис можело да ме разкъсат, имам приятел от 3 месеца и немога да правя секс с него страх ме.
Ще съм ви много благодарна ако ми дадете някакви съвети.

Коментари

1.   Не си достатъчно възбудена. Нека приятелят ти се постарае повече с пръсти и устни там долу. И ползвайте лубрикант. Важно е да има добра смазка. Отпускаш се и не мислиш, че отново няма да стане.

2.   Миличка, не си тясна, но не се възбуждаш достатъчно.
А, и много малко пъти си правила секс, когато правиш 50-100 пъти секс във възбудено състояние, тогава се върни към темата и пиши пак. ;)

3.   Поредната тема от поредицата. Не мога да разбера какво правят тези админи... Подкрепям номер 1. Не си възбудена, това е. Говоря от опит.

Alpha, ж. 29 г.

4.   Научи, че термин тясна няма!!!
Не си учила уроците по Биология, също така си незряла за секс, не се обиждай, а си вземи поука от написаното ми.
В интернет има много материал, ние ли да те учим? (Интернет не е само за фейсбук, инстаграм и ютуб, а и с образователна цел)

5.   Да, трябва да си възбудена, за да си влажна. Иначе ползвай лубрикант. Аз ползвам, но за анален секс.
Ж29

6.   тесни вагини не съществуват, а съществуват невъзбудени и възбудени, както е в твоя случай и еластични и нееластични.

Моята приятелка в началото и аз не можех да и вкарам повече от 2 пръста, но сега и вкарвам и по 4, да не говорим, че и успоредно 3, като дори и 4-тия леко присвит влиза, не вярвам да ми е толкова дебел пениса, колкото й вкарвам на нея, но когато го вкарам направо се усеща адски тясно, а това е защото е еластична.

Ти не си достатъчно възбудена и до тогава ще бъде така. Ако не си правила секс разбира се си има ципа, която трябва да бъде разкъсана, ако е внимателен е възможно и да не те боли, ако ли не ще позаболи, но после ще можеш да правиш секс.

От там цял човек излиза, ти за една пишка се притесняваш

8.   Ох, и аз имам същия проблем. Мисля, че се получава единствено с повече секс. Отделно трябва както каза 1, да си по-възбудена и отпусната. Ти например, ако преди секс все мислиш за болката, това те стяга допълнително. Използвайте наистина и лубрикант. Може отделно, когато си сама да пробваш да се разработваш с пръсти. В много краен случай е възможно да имаш например гъбички и затова да ти е по-сухо влагалището и да се получава протриване.

9.   А като дойде времето да раждаш; от къде ще излезе? Някой май не е бил в час по биология. Сега е още по лесно и с интернет за обща култура. Приемаш секса като нещо което трябва да изтърпиш. Както каза "1" нека те възбуди както трябва и тогава говори пак. Винаги докарвам партньорка до първия и оргазъм само с френска любов и вече на 21 см. я заболява за кратко когато притисне входа на матката. Секса не е мандръсане! Той е за удоволствие!