Споделена история от Секс и интимност

Студент съм вече трети курс, а все още не съм правил секс
Здравейте, момче съм на 21 години.
Студент съм вече трети курс, а все още не съм правил секс. Никога не съм имал приятелка. Не съм целувал момиче откакто бях малък (4-5 клас). Не знам какво да направя. Не съм стеснителен, нито интроверт. Просто някак си не се получават нещата. Винаги съм мислел че ако кажа на момиче да сме нещо повече или че я харесвам, тя ще ми се присмее. За секс за една нощ изобщо да не говорим. Как да се променя ? Как да имам тази близост с женския пол ? Чувствам се като бавноразвиващ. Не съм глупав или пък супер грозен. Просто не съм добър в тези неща. Какво да направя ? Имах една зарибявка, споделих и какво чувствам и тя ме отряза, а бяхме уж много близки и мислех че ме харесва. Не знам как трябва да постъпя...

Коментари

1.   Искай и ще получиш. Чукай и ще ти отворят и т. н. ;)

Искай си бе - не е страшно ако те отрежат. Жени много. ;)

В краен случай професионалистка, но си поемаш риска ;)

2.   Може да се каже, че и аз бях девствен до 23, след като преди това опитвах с компаньонки и нищо почти не ставаше (леки проблясъци, не те съветвам), но трябва да имаш подход. Сега съм на 28 и въобще не ми пука да ти кажа честно, може би от около 3 години промених стратегията си.

Знаеш ли колко грозни момчета досаждат на жените и постигат своето. С комплексите и притеснението до никъде няма да можеш да стигнеш с жените.

Имаш няколко стъпки.

Добавяш разни момичета във Фейсбук или разни познати приятелки, започваш да си контактуваш с тях. Подбираш и виждаш къде имаш най-голям шанс, оставяш другите малко в по-задна позиция и с въпросното момиче изгаждаш някакво приятелство. Виждате се, след това леко започваш да подмяташ и някакви сексуални намеци или да се интересуваш от нейните предпочитания, уж приятелски. След това започвате тук-таме да разменята по някоя снимка с чата, ако можеш и вече си й спечелил доверието ще ти прати и по-горещи снимки, ако не те е срам ще й отвърнеш и ти и тогава си отваряш вратите към секса. Първата стъпка е приятелство и доверие, втората е секс, а третата вече е връзка, на днешно време е така. Дори да не се получи при първата, опитваш със следващата.

Знаеш ли, на 23 години не знаех къде се намирам, Не можех да разкрия сексуалността си с момиче, мислех че не мога да задоволя жена, защото имам 15, 5 см член, нали в порното изглеждаха големи на всички, а моят го мислех, че не е достатъчен. Хах.. когато се отпуснах с момиче правихме секс с часове, нямах никакви проблеми и всичките ми комплекси отшумяха. В последствие на връзката към нейния край последните месеци имах много чатове, а когато се скарахме с моята излизах на срещи с момичета. Не мога да кажа, че ги натисках, с някой си станах приятел, но когато скъсахме с моята, а и малко преди това поне на 5, 6 момичета пратих пенисът си и видях, че в крайна сметка не е бил малък, харесваха го. Пращаха ми и те снимки по прашчици, но както ти казвам, така са стъпките. Потенциално можех да излеза с 10 момичета, ако искам, дори и една тройка пропуснах за последната година, но може да се каже, че вече не е от притеснение, ами си хванах друго момиче, с което бях много нахален!!! Не можехе да стане с любов, понеже в бивша на мой приятел, не можеше да стане никак. Режеше ме месец и нещо, като всеки ден си пишехме и споделяхме, но накрая ми имаше доверие, реших да си пратя пениса уж така на майтап, тя реши да ми прати някакви снимки и се отвориха вратите към секса. А вече се превърна и във връзка. Преди това си излизах и пишех с други момичета, с всичките подхода ми бе същия и с всичките имах потенциален шанс за нещо повече!

3.   Трябва да се отпуснеш и да не ти пука.. Една като те е отрязала не значи, че и другите ще те режат... Млад си, поживей си.. Ако ти е само за целуване и секс, излез на дискотека и пийни едно, две да се отпуснеш иии си намери някоя пияна шматка(не мъртово пияна, разбира се), такава, която като теб я срам и е пийнала да се отпусне... Кажи ѝ че е хубава и не я занимвай с ядрена физика... Какво да ти кажа... Внимавай с тоя секс за една нощ, пази се, че не ги знаеш какви са... Това е ако искаш секс и целувки... Но пък ти не си правил секс досега, тъй че щеше да е хубаво да е с някое специално момиче, да е любов, тогава си е незабравимо...

4.   Има хиляди като теб, не е голяма драма. Грешката с тая дето те е отрязала е, че си се изложил с начина на "споделяне". Ако си признал, че нямаш опит още по-зле. Като ти хареса някоя, пипаш и прегръщаш без да се обясняваш с думи. Колко я харесваш ще ѝ кажеш след 2-3 чукания.

5.   Дали си трети курс или от три години работиш няма значение. Ти си пълен с бариери. Секс за 1 нощ, а не.... дори не са ти предложили но ти си взел решение. И защо трябва да обясняваш на някой какви чувства имаш, просто действай. Поведението ти е някак назадничево. Радвай се на младостта си. Не влагат чувства, защо не си намериш момиче просто да видиш какво е секс. Можеш да си платиш и после ще си много по-уверен, иначе просто ще си стоиш в това положение.

6.   Интересно аз бях точно на твоята възраст когато за първи път успях да бръкнах в бикините на жена. Просто тогава ми дойде времето, иначе и аз много се притеснявах, че изоставам с материала.

7.   Просто още не си срещнал правилното момиче, споко ;)

9.   И сега ще последва лавина от коментари как трябва да се държиш еди си как, как трябва дори да спиш с проститутка за да се отпусниш и куп подобни тъпотии, аз ще ти кажа, че имах същия проблем, имал съм връзки, не можех да се оплача от внимание, но ме беше страх... Няколко пъти съм стигал до там и забивам, естествено след това и връзката ми се разпада... Това е някакъв психически блокаж в теб самия, който ще преодолеш, спокойно, ако това ще те успокои аз го направих чак на 25 :) Успех и късмет :)

10.   просто не трябва да го мислиш толкова, ако харесваш някоя просто и кажи какво чувстваш, излезте няколко пъти и готово. Според мен си премълчи, че не си правил секс до сега на 100%, ще ти се смее. Аз имам също приятели-набори, които още не са и като стане въпрос все ми става смешно. Не че се подигравам, просто времената се промениха много и е странно, всеедно да нямаш телефон същото е. Опитай и да не ти пука кой какво щял да си помисли, аз с моя неголям опит съм разбрала, че ако ти е писано ще стане. Ако не ти е писано и да го сучеш и мотаеш... тая се(все тая)...
Успех, младежо! :)

11.   Изчакай, пазил си се толкова много време, дай този дар на човека който ще го оцени, а именно бъдещата ти жена един ден!
Да си девствен до сватбата е привилегия, А не срам и правилната ще го оцени

12.   Ами виж, трябва да се поотпуснеш и да преодолееш страха. Със сигурност много пъти ще ти отказват. Но ако не пробваш, съвсем няма да имаш шансове, нали? Почвай сега и не отлагай, колкото повече се бавиш, толкова по-трудно ше ти бъде. А честно казано, нелепо е на 25-26 да няма човек поне някакъв опит в секса. Ще се запознаеш с момиче което ти харесва и ще се окаже че не знаеш как да и доставиш удоволствие. А на тази възвраст вече никой не иска да бъде учител. Почвай сега.

13.   Желание е думата.. Нищо друго. Ако много искаш да отидеш до тоалетната ще отидеш нали? Ако го искаш толкова силно просто ще се случи.

14.   Здравей аз съм по същия начин, но с разликата, че съм на 18 и че съм момиче. Винаги, когато аз си харесам някого той точно както при теб като се разбере за чувствата ми веднага започва да ме избягва. Последното ми гадже и съответно последната ми целувка бяха преди 8 години. И наистина и аз се чувства доста непълноценна, но все още чакам подходящото момче, в което ще се влюбя лудо както и той в мен.
А относно за теб спокойно това не е срамно, просто още не е дошло най-подходящото за теб момиче. :)

16.   Глупостите като да се пазиш до сватбата и т. н., които прочетох по-горе... моля те, не ги взимай под внимание, защото най-много жена ти след време да ти изневерява, защото не знаеш как да я задоволиш. Най-добре добавяй момичета във фейсбук(познати и непознати), пиши им(в чата имаш време да мислиш какво да кажеш), след няколко дена писане предложи да излезете и се опитай да изградиш връзка... недей да търсиш секс за една нощ, защото няма да се представиш добре и може да отнесеш някоя подигравка. Когато си намериш приятелка изчакай 2-3 седмици поне да се опознаете и тогава го направете. Така ще си по-отпуснат и ако се изложиш поне това може да си остане между вас. Ако момичето пита защо не искаш да правите секс в началото, просто и кажи, че според теб секса в началото не е предпоставка за добра връзка или нещо от сорта.

17.   И при мене работата беше подобна до към 18 годишна възраст и после спря да ми пука дали щеши да се изсмеят и т. н. И си хванах прителка с която ходих година и половина. И знаеш как я свалих... запознах се с нея и след 5 минути я питах дали си има гадже и дали иска да ставаме мъж и жена хахах. 1 седмица писаници по интернет и базици и станахме гаджета. Следващата ми аверка по подобен начин станах работите. Жените искат самочувствие човек. И е нормално да те отхвърлят няколко пъти. Но това което казваш "споделих чувставата си" не ми звучи много мъжко. Бъди малко повече непокист и действай и ще станат нещата.

18.   Щом до сега не си успял - по-добре отиди на проститутка!

М-19