Споделена история от Секс и интимност

Не знам какво да правя по време на секс.
Здрасти. Момче съм, на 16. Имам си приятелка от почти година, по-следващата седмица ще я направим. Та сме решили на годишнината да правим секс, проблемът е, че и на двамата ще ни е за първи път и нямам никаква идея какво да правя и как да направя каквото и да било. Гледал съм порно и съм горе долу ориентиран за някои неща, но не знам как се правят всъщност. Знам, че е трябва да започна с игра, но нито знам как да я възбудя нито нищо. Не знам как да я задоволя с пръсти и език и много се притеснявам, че яко ще се изложа и от там ще скапем целия "празник", за това моля да ми дадете някой и друг съвет за първия ми секс ще съм много благодарен! А имам и още един въпрос. Колко време преди това не трябва изобщо да мастурбирам?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   За какво задоволяване говориш от първия път? ! Ти на 3-я или на 4-я път ако успееш да направиш така, че ако не приятно, то поне да не ѝ бъде гадно, ще е голямо постижение!
И защо се хвъряте директно на секс? Ами правете некинг, петинг, "натискайте се" там, възбуждай те се, лижи я с език, с устни и дискретно настоявай тя да ти споделя кое ѝ е най-приятно - по-силно ли, по-слабо ли. Предлагай ѝ и тя да те опознава тебе - насочвай я, как да го гали...
Ако се заемете и отдадете на такива игри - 5-10 пъти и нещата ще станат в един момент от самосебе си! Ти какво си мислиш, че сексът е някакво вълшебно хапче - лапваш го и вече си на седмото небе? Нищо такова няма - сексуалността се събужда постепенно, синхронизацията с партньора също е бавна. На опитни хора, примерно с 20 годишен сексуален опит зад гърба си, им трябват поне едно 3-4 срещи за да се напаснат и да се отдадат на сексуални изживявания без притеснения и замисляния, та ти от първоя път си тръгнал да "задоволяваш"... Абсурд!
За начало гледай да си прсто много мил нежен и внимателен! Не мачкай, не натискай, не търкай, не набутвай с пръст или с...! И гърдите, и женските полови отгани са извънредно чувствителни, чак болезнени, особено когато момичето е неопитно и не е свикнало на по-интензивни усещания там. Просто много нежно, едвам докосвай, с връхчето на езика, или ако тръгнеш да докосваш с пръст, той непременно трябва да е влажен, без натиск, без грубо търкане... Представи си тя да те хване, да ти натърка главичката грубо със суха длан и да те попита: "Хубаво ли ти е така? ". Ще умреш от болка и от свръх-усещане много преди това, нали?

Та отдайте се на любовни игри. ПОНЕ НЯКОЛКО ПЪТИ! С нежни докосвания, с целувки, със споделяне на кого какво му е приятно и какво не. ЗАБРАВИ ЗА ПОРНОТО! То представлява промишлена стока за директна консумация от опитни хора, а не е уроци по секс и интимност!!!

Успех и пиши как се развиват нещата...

2.   Приятел, съжалявам, че ще ти го кажа, но щом мислиш по този начин, ти не си готов да правиш секс!
Сексът е привличане, усещане между двама души, които се чувстват готови!
А ти си толкова комплексиран, че питаш как да правиш секс!
Казвам ти ти не си пораснал достатъчно!

3.   Какъв е тоя секс по разписание? Ами ако и дойде точно тогава? Изпускаме ивента ли? ;Р
Действай както намериш за добре. Ако и на нея и харесва какво правиш значи е правилно.

Успех!

4.   Един съвет. Научете се първо с пръсти и т. н., после правете секс, като се опознаете. Щото няма нищо да излезе.

6.   Брат едно ще ти кажа. Сексът няма да ви се получава сигурно и след петия опит. Като шофирането е. Практиката си казва думата. С моята приятелка първите 10 опита ни бяха неуспешни. И няма нищо необикновено в това.

7.   В порното нещата не са вярни. Едно е в порното друго е в живота. В порното нещата са направени така че да осъществяват задните мисли на хората. Първият път за момичетата е доста болезнен ( е има и изключения). Настани я удобно на леглото. Целуни я. Ако тя ти каже да спреш спираш веднага не я насилвай.