Споделена история от Секс и интимност

Колежката
Здравейте! Аз съм на 32 години, а колежката е на 36. И двамата сме обвързани, а тя има и две деца. От доста време забелязах, че я привличам. Напоследък и тя мен Станахме си близки доста. Знаем си някой мръсни тайни и лични неща. Свикнахме да сме близо един до друг в работата. Говорим си за всичко, помагаме си. Онзи ден леко се сдърпахме за това, че началника ме видя при нея няколко пъти, а аз и се сопнах, че ми каза да се махна. Просто така ми дойде. Разбирам я пази си хляба и тя. Има си го флирта и привличането между нас всички колеги го виждат. Досега не сме имали конфликти дори спорове не е имало, но просто избухнах това е. Когато съм покрай нея се чувствам спокоен, подкрепян не знам защо. Чувства, които понякога не изпитвам във връзката си. Ревнувам я, тя мене също и дори не го крие, и аз и го казвам направо и това сякаш още повече ни привлича. Дори си казваме, че бихме си легнали без да го крием. Дори обсъждаме как ще го правим. Как обичаме секса, как сме го правили със старите гаджета. Но сякаш има нещо още, което ни пречи да си легнем... дали страха да не се влюбим... или може би вече сме се влюбили, но момента не е подходящ.. кажете ми... как мислите

Коментари

1.   Много безразсъдно поне не го демонстрирайте толкова явно.

3.   Докато се чудиш, как да я изчукаш, тя ще си хване друг и ти ще угаснеш!

4.   Мисля, че яко си го загазил. Ако продължите, ще оставиш две деца без баща. Щом колегите знаят е въпрос на време и мъжа й да разбере. Ще стане доста весело. Помисли върху това. Последствията ще са много и сложни.

6.   Ще съжалявате. Не предавайте половинките. Това е долно и нож в гърба. Поставете се на тяхно място , как щр се почувствате ? Вие си седите вкъщи а те да се въргалят с други.

7.   Там където си вадиш хляба, не си вади х. у! Ще изядеш и хляба на колежката си! Много тъпо разсъждаваш и още по тъпо действаш, щом и шефът ви е видял това. Вече сте осветени от шефа, и ако продължиш, скоро ще си търсиш нова работа, а ако и мъжът на колежката ти усети, може и бой да ядеш!

8.   Има една песен на "Ъпсурт", в която казват.. "От много мислене, стана увисване".. та така и за вашата ситуация. Съветвам те, ако ще правите нещо, го направете веднага. Ти трябва да си инициатора и да доведеш нещата до край.
Аз съм попадал в подобна ситуация 2 пъти. Получава се така, че в един момент жената губи интерес и ти увисваш, чудейки се какво стана и къде сбърка. Проблемът е, че жените очакват мъжът да е активен, да иска секс и да "уреди работата", така че секса "да се случи". Ако много протакаш, тя остава с впечатление, че само се закачаш, нямаш сериозни намерения и/или си нерешителен. И съответно се насочва към друг ухажор.

9.   Постави се на мястото на мъжа и. Ти да си причината децата му да не растат пред очите му. Ако нямаш деца не можеш да разбереш какво е чувството. Повярвай ми не го пожелавам и на враговете си. Стигнали сте до там, че сте се влюбили. Легнете ли си ще стане още по зле! Не разваляй семейство.

10.   Аз съм преспивал с колежка. И двамата сме омъжени. Имаше тръпка, секса беше страстен. Малко непохватен, защото не сме свикнали един с друг. Но вече много бих се замислил дали си струва изневярата.

11.   Какво ли ви задържа... да помислим, може би това, че сте обвързани и двамата, а тя има и деца? ! Хора, не бъдете безразсъдни и не се поддавайте на временни страсти. съжалявате и двамата. Ограничете временно контакта, за да не увеличавате химията. Ти как бе се почувствал на мястото на вашите партньори, а децата? Струва ли си заради единия секс да провалите общо 6 човешки живота?

13.   Не го прави ще разделиш две деца за един кеф а и ще станеш и за посмешище пред близки и приятели тя също

14.   Чукай колежката, а и други също си намери. Така ще се утвърдиш в работата. А тия дето разправят да не си вадиш кура, където си вадиш хляба, не ги слушай. Това са просто едни страхливци.

15.   Още едно доказателство, че на жените винаги им се ебе, независимо с кой, къде, как и по всяко време, а който не го е разбрал явно е олигофрен!

17.   Много романтично го караш, Брат. Не му мисли много. Задължително го направи. Аз съм женен, но от време на времеме чукам и две колежки от работа. Двете са различни и се стараят да се раздават на макс. Вътрешно съперничество. Подозират една за друга, но отричам. Едната е добра в едно другата в друго. Съветват те "ако мъжът и разбере.. "И двете ми колежки са "щастливо" омъжени. Зависи от вас дали ще ви хванат или ще заподозрат нещо околните най вече половинките ви. Понякога ми се обажда едната и ми казва, че много се е затъжила/през почивните дни/. Иска да се видим. Отиваме до офиса, нея я кара мъжът и и я чака отвън докато се чукаме за около час. После си тръгва-довършила си е работата. Случвало се е да и звънне мъжът и и тя отгоре ми заморена му казва ей сега свършвам и идвам. Друг път застанали сме до прозореца вкарал съм и го отзад а тя ей го моя долу виси като сопол да не отида някъде сама. Понякога и звъня, че алармата се включила или прозорецът е отворен да дойде да го затвори. Пак нейният я кара сигурно се съмнява. Прави ми набързо една свирка и тръгва.. Важното е да го правите с фантазия и страст. И аз ако не можех да чукна някоя колежка щях да разправям "не си вади оная работа където си вадиш хляба"Но защо?? И работата върви и си помагаме, Найс