Споделена история от Секс и интимност

Комплексиран заради порното.
Четох темата на едно момиче което ще си слага силикон, защото има малки гърди и не се понася. Е, моя случай е същия, само дето съм момче и не искам да си уголемя гърдите, а мъжкия полов орган. Какво да се прави, живеем в ерата на порното, всяка има достъп до интернет и може да види какви ги има и съответно да го сравни с мен. Не искам да се чувствам втора категория, искам да съм в "А" отбора. Само дето аз нямам късмет и нямам нещо голямо. Обаче за нас мъжете няма силикон. Какво да правя? Не ми обяснявайте, че имало и други по-важни неща. Това, че не искате да си го признаете или се чудите какво да измислите, за да може хора като мен да се почувстват по-добре, нищо не променя.

Коментари

2.   В порно филмите, както и в обикновенните филми, всичко е хиперболизирано, видоизменено и изкуствено. Киното- филмите не са точно олицетворение на истинският живот, те имат художествена измислица и тн.
В порното всичко се снима под определен ъгъл, с насочено осветление, жените хващат пениса по определен начин, и всичко това той да изглежда по- голям. Осветлението също помага да не се виждат толкова много недостатъците на актрисите. Абе всичко е много напудрено и фейк.
Само защото някакви си порно актьори са с по- големи от твоя, не значи, че не можеш да задоволиш жената до себе си.
Пък ако трябва да си говорим за реално оголемяване, то става, но с операция. Всички тези помпи, хапчета и прочие с нищо не помагат. За парафин да не говорим, такива щети можеш да си нанесеш на тялото, че не ми се мисли.

5.   То че има значение има, ама повечето мацки такива големи като от порното само на екран ще ги видят. Замисли се логично, това е порно, сериозно ли си мислиш че тея дето са там не са хората с най-големите? Ти като гледаш филми, очакваш ли после по улицата да се разминаваш с красавци като Брат Пит или Анжелина? Не случайно е порно. Потърси в нета реални размери, има и снимки, да видиш че всички сме най-вероятно колкото теб, освен ако твоето не е нещо фрапиращо.

Относно това което питаш, за мен здравословен начин няма. С хапчета, тежести ластици и подобни глупости само ще си изхарчиш парите, това е измислено за малоумниците, да се хващат и да купуват. Варианта ти е операция, която хич не е проста и евтина. До колкото знам се режеше някакво сухожилие или мускул за да излезе по напред. Само дето ще увисне много. Което хич не е добре и според мен не си и заслужава. Проучи си ако си решил, но това за мен не е нормално и здравословно, да си осакатиш тялото за 2см. Нали се сещаш че тва не е пластелин, не могат просто да добавят. Те могат просто да изкривят нещата така че да изглежда по-голям.

Успех

6.   А отборът затова е А отбор, защото не може всеки да влезе в него, колкото и много да иска. Спри да се тюхкаш и помисли какви позитивни неща има в съдбата ти. Реално с най-големи пишки се раждат негрите. Можеше и ти да си се родил такъв в някоя бананова република и да умреш от СПИН на 20 години или да се удавиш в морето на някоя лодка пълна с бежанци тръгнали към Европа.

7.   Абе ако ти е над 11-12 см в изправено положение, всичко е окей. Никоя жена няма да очаква от теб да имаш 23 см патка, споко. Повечето даже предпочитаме средни размери - няма болка при удара в маточната стена, не се уморяваме при свирка и т. н.
Въобще не се комплексирай. Една жена като те избира за сексуален партньор, тя няма достъп до размера на пениса ти. Избира те по външен вид, интелект, характер и т. н. Освен ако не ти е супер малък (под 10 см), няма защо да се притесняваш.

9.   Виж какво да ти кажа моето момче... РАЗМЕРЪТ ИМА ЗНАЧЕНИЕ колкото и глупости да ти обясняват жените че не е... айде сега 11 или 13 см не са както 20- 25 см и всички жени го знаят.
Имала съм преди мъжа ми разни 14.. 16 см ама не ми задоволиха докато го намерих и направо ми подлудява всеки път когато го правим всяка вечер, неговата гордост е 24 см и да ти кажа кара ме да се чувствам направо че не съм на този свят.
Можете да ме наричате кучка или друго но аз съм такава и наистина размерът има значение за нас повечето жени, но има и изключения.. има такива жени които не харесват огромните инструменти понеже те са тесни от долу и макар да са малко но ги има, ти там трябва да търсиш и сигурно ще намериш някоя която да те обича и да я възбудиш нищо че ти е 8см или 14 см примерно. не се отчайвай много и не прави глупости рано или късно и ти ще намериш някоя която да харесва такива като теб но и да те харесва и духовно не само физически.
успех :)

10.   Жените с широки вагини казват, че има значение...тези с нормални или тесни казват, че няма. Това е положението. Ако е някоя кофа, много ясно, че ще иска голям. Ако е стегнато момиче, няма да иска. Защо се говори само за мъжкия размер, а не и за женския? Женската вагина също има размер!

11.   Моя е 12. 5-13см и е под средното (средното е около 14см за европейците) и ми е супер тъпо, чувствам че никога няма да успея да задоволя жена, а като чета изказвания като на 9 допълнително се комплексирам (макар да смятам, че няма как да е 24см и да влиза целия, все тая). Правил съм секс с 2 момичета. Никога не съм успявал да ги свърша с проникване, а само с орална любов или с ръка. Не ми е тъпо, че не са свършили вагинално, защото масата от жените не свършват така, но най-вероятно дори не са усетили кеф от секса и не са се почувствали изпълнени от мен. Супер тъпо ми е, чувствам се импотентен и депресиран.

Има операции за уголемяване на пениса, в България намерих 2 хирургии, където правят такива. На едното има и цена обявена - 2400 евро. Едва ли ще си направя такова, вероятно ще си живея в депресията или ще емигрирам някъде в Азия.

13.   Здравей номер 11,
единствено не разбрах на каква възраст си.
Бих казал че емигрирането в Азия няма да помогне, защото женската природа е еднаква навсякъде.
Най-добрата ти опция е изобщо да не търсиш валидация от жена, а да си живееш живота. Иначе просто ще играеш игра, която вече си загубил. Всеизвестен факт е вече, че жените се интересуват само от мъже с добра генетика, а останалите са просто източник на ресурси.
Единствения начин да спечелиш играта е да не я играеш.
Поздрави,
Heisenberg

14.   Tinydicktube е сайтът за порно в което мъжете са с по-малки (и нормални) пениси

15.   Пичове, вие сте ненормални! Бях същия като вас! Години наред си втълпявах, че имам малък член, няма смисъл да казвам колко ми е, но беше неоснователен комплекса, терзанията и мислите ми. Още в училище и то предимно заради порното бе така, обаче като виждах на приятели пишките по онова време 8, 9, 10 клас, на всичките почти им бяха по-малки. Много често мъжете със среден размер си втълпяват, че имат малки пениси. Дори и пича горе- койтое писал 12, 5 13 см, пак ще свърши работа, за сантиметър под средния няма защо да се плашиш. Виж размерите по другите държави, в Англия, Турция и Гърция са около 12 см среден размер, да не говорим за азиатските страни, където са под 10 см, а в Непал 7, 9 см. Влезнете в xhamster и напишете small dick или small пенис и вижте какво значи малка пишка, някой и то доста от тях са с по 2, 3, 4 см в еректирало състояние и има такива със супер тела, но с много малки пениси. Пенис под 8 см е проблем, а не да ти е 12, 13. Да, на днешно време има голяма вероятност, ако момичето е ку*ве, да те отреже, да не вникне в душевността ти и да си търси по-голям, защото лесно може да добие информация чрез снимков материал по социалните мрежи за пениса на отсрещния човек, но все пак, живейте си живота.

Никога няма да задоволите жена, ако тръгнете с комплексите и мислите си