Споделена история от Секс и интимност

Объркана съм, не знам дали е това което искам толкова много
Здравейте, ще помоля мамите и бъдещите майки да ми помогнат. Проблема е, че съм объркана. Преди няма и месец може би три - четири седмици правихме опит (зачеване), след второто решихме да спрем и да видим дали ще има резултат. Трябваше да ми дойде на 17-ти този месец, дойде ми ден по-късно и не беше обилно кървене както по принцип. Нямаше дори и силна болка, за един ден може да се каже, че едвам запълних една превръзка. Докато ходех и по малка нужда не се оцветяваше урината. На следващия ден (на 19-ти) нямах нищо, само сутрешно гадене и повръщане. На 20-ти ми се гадеше повече, чувала съм от майка ми, че това са признаци на цветна бременност. Ако е вярно ще сме много щастливи, но бих искала малко помощ. През изминалите седмици от зачеването ми се гадеше и имах вечерно повръщане, безсъние, умора, увеличен пулс, не ми понасят някои миризми, чувствителност в гърдите, загуба на апетит. Ако се разровя в нета ще има сигурно още по-объркващи неща. Не мога да питам майка ми, защото искам първо да съм сигурна дали има бебе в мен. Тък идва и въпроса ми - при нощно гадене и повръщане спада ли към бременността или е грипно. Да си направя ли тест или е по-добре да се отиде на лекар? Благодаря за отделението време, поздрави!

Коментари

1.   Тест, бе момиче, тест.

3.   Безумно рано е да имаш тези симптоми!
Освен болката в гърдите, всичко останало се появява между 2ри-3ти месец.
Вманиачила си се и се тормозиш излишно
Забавлявайте се редовно, останалото е Божа работа

4.   Ти като отидеш на лекар ще ти направят кръвен тест, което е по-сигурен отговор отколкото тестовете които се продават в аптеките.

5.   Може да е всичко. Запиши си час при лекар, той би ти дал най-точен отговор. Тестовете от аптеката нямат 100% точност, но разбирам вълнението и любопитството, които сигурно не ти дават мира, така че си направи и един тест.

6.   Най-вероятно си бременна. Честито! :)

7.   Аз повръщат буквално от първата седмица бременна. Опитваха лекари да ме убедят, че не е възможно, но аз бях сигурна, че е бебче. Е, бебето вече е мъж ;)
Направи си тест.

8.   Благодаря на всички за коментарите. :)