Споделена история от Секс и интимност

Свършвам МНОГО рядко (момче)
Здравейте. Момче на 19 години съм от Русе. Имам проблем, който не мога да си изясня и много ще се радвам някой който е имал подобен да ми помогне да се справя. Значи нямам проблем с момичетата, винаги е имало покрай мен, не се оплаквам като цяло. Бил съм с 13 до сега, като в момента съм в сериозна връзка. Проблемът ми е следният. Когато бях с първите си 2-3 момичета, свършвах за 2-3 минути и виждах разочарованието им в очите като приключвахме толкова бързо. И така всеки път, дори да го правим пак след 15 минути, пак филмът свършваше за точно 5. И тогава не знам какво ми се случи, но след това много се бях депресирал, че свършвам ей така и си казах веднъж "не, тоз път няма да е така". Може би и придобих малко повече опит, не знам, но почнах всъщност аз да доставям удоволствие на момичето, отколкото тя на мен, а аз накрая седя надървен като кон, а то е свършило 2-3 пъти (поне доколкото мога да разбера или ако каже). Правя абсолютно всичко което желаят и за което не казват и виждам какъв кеф им създавам, харесва ми аз да правя повечето работи в секса, но буквално минават час и половина-два, и двамата сме изтощени и точно за това приключваме, а аз дори не свършвам. И винаги ме питат защо е така и никога не мога да им обясня и си мислят че не ме възбуждат достатъчно а не е така дори влагам много страст и всичко е 6, просто като не достигна до крайния момент и после откачам и го мисля постоянно. Случва се наистина много рядко да се възбудя до краен предел, за да свърша. Не го приемам за нормално това, и не знам какво да правя като цяло, за да съм готов за 30-40 минути като цяло. Дори и със сегашната ми, с която сме заедно от около 7 месеца, се случва все същото, и преди това пак беше така. Това е много странно и наистина почвам да се притеснявам, но съм сигурен, че нямам никакви проблеми, защото когато свърша си личи, че не съм източвал бойлера от доооста дълго време....
Някой имал ли е такъв проблем и как се е справил с него?
Благодаря ви предварително, че ми изчетохте простотиите и се надявам наистина да попадна на някой, който е имал същия проблем и се е справил, защото после нито се чувствам отпуснат, нито самочувствие имам, нито нищо.. Само жената е на кеф. :(

Коментари

1.   Пресищане се казва. Същото е като да ядеш всеки път любимото си ядене. В един момент започва да ти писва и вече не ти е вкусно, даже ти е гадно. Споко. Остани без секс 2-3 месеца и си шен ;)

2.   Ами то не е много проблем. И аз съм се научил да се владея - когато трябва прекъсвам за малко и т. н. Проблемът идва от това, че ако наистина го правиш много дълго време (примерно над час), членът някак си претръпва и губи сензитивност, след което е необходимо зверско усилие за да се изпразниш, и то дори вече не е приятно...
Въпросът е в баланса. Имай предвид, че един полов акт, колкото и "майсторски" да е, не трябва да продължава повече от 15-20 минути, хайде - половин час. За това време момичето съвсем спокойно може да свърши 10-ина пъти, ако се постараеш, а в повечето случаи и 1-2-3 са напълно достатъчни. После може да повториш, ако имаш още ентусиазъм (аз вече нямам, защото попрехърлих 40-те :) )
Баланс, баланс и пак баланс! Никой не трябва само той да е на кеф, или да е прецакан...

3.   13? Интересно, списък ли си водиш? Хахахах.

4.   Пич, ти си много добре, защо се оплакваш? Аз съм мъж на 27 години и нещата при мен са катастрофални. Все още съм девствен и нямам нито една връзка. Ходил съм по 2 компаньонки, без да мога да се възбудя, а като си бия чекия и свършвам за 1 минута. Твоето не е никакъв проблем.

5.   Да ти има проблемите. Аз ако можех, щях да правя секстил по 4-5 часа, защото е супер яко.

6.   Към номер 4, причината поради която не се възбуждаш при компаньонка а при чекия свършваш за минута е притеснение, като бях на 18 имах същия проблем. Девствен на 18 отивам на проститутка с мисълта, че най сетне ше видя що е туй секс и бум. Не иска да стане. И така се случваше няколко пъти. Обаче един път си поръчах една за 4 часа и първите два часа просто лежахме и си говорихме за пълните простотии докато се гушкаме и като си дадеш време да свикнеш с нея а не просто здравей здрасти и да го изкараш ще стане работата. И след това вече няма да имаш проблеми.

7.   Не видях мито един смислен коментар освен първия :D

8.   Прекалено много внимание отделяш за задоволяване на момичето че чак не осъзнаваш че и ти трябва да си задоволен но явно и момичето не обръща внимание на твоята задоволеност и нужди, секса е двустранен контакт и като не сте в синхрон и единия бърза и не обръща внимание на другия се получава твоя случай. от едната крайност в другата сте се отклонили. синхронизирайте си нуждите и любовната игра

10.   Направо съжалявам, че не съм се родил в голям град :Д Щях да правя къде къде повече секс..