Споделена история от Секс и интимност

Проблеми със секса
Здравейте, имам проблем и едвали ще се намери решение, но имам нужда да споделя на някой, защото няма на кого заради естеството му. С приятелят ми сме на 24 години, заедно сме от почти година и вече живеем заедно. Но малко след началото на връзката ни започнаха проблемите в секса. Нададе 15 кг. и не можеше да задържи ерекцията си, тръгнахме по мъките, обиколихме сумати лекари, установи се, че има ниски нива на тестостерон, пи разни хапчета, свали около 10 кг и нещата се оправиха привидно за няколко месеца. Сега от скоро пак има проблеми, този път не е с ерекцията, а с желанието, много рядко да му се появи някакво желание за секс. Желае ме, не е проблема в това, готова съм на всякакви експерименти в леглото, пробвахме пак какво ли не, но пак нищо. Май просто проблема физически и психически. Вече мислим и за сериозни неща, но това много ме тормози. Искам да му помогна, защото виждам как се смачква психически, едвали не, че не е мъж. Не го притискам и да правим секс. Искам да е напълно спокоен, но него това много го измъчва. Никога не бих му изневерила, а той вчера ми предложи да си намеря любовник в момент на отчаяние. Помогнете ми с решение, не мога да гледам така момчето си. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Е няма нищо де какво толкова. Нали секса не е важен. Важното е да се обичате. Да си имате доверие, той секса не е важен бе мили дами. Любовта е важна.

2.   Ох гледай сега... Тежко ти е положението и то много... Аз съм мъж на 21 години и от 3 години вече си имам сериозна приятелка и с нея се получи нещо подобно, беше изгубила желание абе гледам че нещо не е наред... А попринцип аз си падам по играчки, фистинг и така нататък и общо взето широки момичета направо ме побъркват. Та наскоро разбрах че тя иска да се пипа и да и бъда господар, да ти кажа изревнувах малко защото много трудно я накарах да каже, аз даже я накарах да го направи ноо готиното е че сега сме буквално на нова страница секса е уникален тя аи тренира всеки ден с големи играчки и си носи плъгчета навън а аз я побърквам и свършва по 10 пъти като се съберем и правим секс по 2 или 3 часа. Виж опитай се да разбереш дали има нещо което му харесва и не ти казва, някой фетиш, ако не връзка без секс не се получава да знаеш, това е начина двама човека да премахват събралия се негативизъм. Ако не става и не откриеш нищо ела при мен и ще ти направя една програма на щастието с която да се занимаваш докато си намериш нов партньор ;)

3.   Тройка с друг. Хем някой ще те оправя хем няма да е изневяра защото той ще е там.

4.   Сутрин и вечер да пие, чай от бабини зъби.
Продават ги, по аптеките.
И най важното да спортува нещо, за да има нормални килограми!

5.   Авторке а дали случайно приятеля ти е употребявал някакъв вид субстанции да да поддържа супер мускулесто тяло? Защото ефещта след спирането им е загуба на фит формата покачване на тегло, , проблеми с ерекцияга и секса като цяло.

6.   НЕ се дръж все едно си му майка! Това много убива привличането. Не говори за него с думите "момчето ми", сякаш ти е малкото синче на 7 годинки. Нека и отношението не е такова. Дръж се като секси приятелка, прави му свирки докато гледате телевизия, масажи на тестисите, целувайте се, кажи му че искаш да те шляпне по дупето, а не да му говориш "момчето ми, не мога да те гледам така, тъжно ми е :(". Промени нещо във визията си - прическа, цвят на косата, типичните дрехи, цвят на червилото и др. Лимбическата нервна система е тъпа - при мъжа като види същата жена, но леко променена и си мисли, че е друга женска и се готви да я осеменява.

А и, с психолог дали е говорил? Предложи му да поговори с психолог, но без теб. Може да не го привличаш (сори, ама е възможно) и затова да не му се прави секс. Може да има проблеми в работата. Може с колегите да има проблеми. Може с родителите да има проблеми. Може да е в екзистенциална криза някаква. Въобще, варианти много.

7.   Можете да отидете на някакъв терапевт и да си поговорите с него. Може да ви даде насоки. Наистина по принцип и килограмите пречат на сексуалността, но не би трябвало те да са главния проблем.
В началото на връзката ми с моя мъж и той беше несигурен, не му ставаше, имаше някакво затормозяване. Все премисляше нещата, дали ще му стане и т. н И всичко това заради предишните му приятелки, които са му отказвали секс, съответно той е решил, че за нищо не става, те са му изневерявали и т. н Е мога да ти кажа, че като се запознахме беше много несигурен за зрял мъж, но с много приказване помежду ни, сега е страхотен. Всичко идва от вътрешната нагласа. Говорете, ако го обичаш бъди търпелива, помогни му да премине през тази така наречена депресия и мисля, че нещата ще се наредят. Успех!

8.   Може и да ме нападнат някои коментиращи, но всеки ден секс и съвместно съжителство изморяват. На мен ми омръзна. Всеки ден секс, наистина на моменти не издържам. Обичам го, но не съм в настроение и кондиция. И само ми повтаря: апетита идва с яденето.

9.   Абе това е раздел за секс, не за хора, на които не им се прави секс. Имах същия проблем, не се оправи изобщо. На един мъж на тая възраст, ако не му става, значи е импотентен. Може да се притесни веднъж, два пъти, ама не и редовно. Аз тоя ужас го търпях три месеца. Ходих и на сексолог, който ми даваше тъпите съвети да не го оставям. И да пробваме с виагра. Страшно. След като изобщо успя да му стане и то само с виагра максимална доза, сексът беше отврат. И как няма да е, след като сигурно е правил секс 10 пъти в живота си. Не знае къде да ми го сложи, муден е, скучен в леглото. Иначе е в топ форма, спортува всеки ден. Ако мечтата на живота ти е да си с импотентен мъж, честито! Някои жени точно такива си търсят, защото не обичат секса. Като гледам и ти не държиш много на секса, щом още си с него. След 3 месеца мъки, въпросното гадже ме отряза. Естествено той мен, защото комплексарят си е комплексар.