Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е
Преди почти два месеца (седем седмици) правих секс за първи път, без презеряатив и ден преди овулация. След това имах съмнение за бременност, теста беше отрицателен, имах закъснение от 4-5 дена (първи цикъл след първия полов акт ) обаче ден след отрицателния тест ми дойде и притесненията отминаха, но в последствие една приятелка ми вкара в главата глупости от сорта на цветна бременност и всякакви такива и си направих общо 10 теста, но пак се съмнявам имам спешна нужда от съвет, а не от упреци моля ви на 17 години съм благодаря предварително. Забравих и да добавя, че бях на гинеколог той ми каза, че имам инфекция от момчето и видя нещо на ехографа от което май се усъмни в бременност, скоро смятам да ходя пак, но до тогава ще полудея и имам нужда от информация, която не намирам никъде.

Коментари

1.   Ами единствения ти вариант е да изчакаш още един преглед при генеколога, но щом теста не отчита най вероятно няма нищо. Друго решение не се сещам с цитонамазка може да потвърди също.

2.   Най-вероятно си бременна. Честито.

3.   Не си бременна, споко. Нещата не стават така бързо. Излекувай си инфекцията и си гледай спокойствието.

4.   Защо не кажеш каква инфекция имаш от "момчето", все пак гинеколога ти е казал името на инфекцията. Как гинеколога е разбрал, че инфекцията е от момчето, дали ти не си имала тази инфекция от по-рано, пък и не ми се вярва, че това ти е било първия секс. Вече сме се наслушали на много девстеници на 17г.

5.   От арторката:Забравих да добавя че общо 12-те теста са отрицателни.
Към номер 4 това ми беше първия път за това заключението на гинеколога беше че е от момчето :)

6.   Към номер 2 защо мислиш така

7.   Правиш кръвен тест и там ще разбереш по-сигурно. Или върви на свестен 3D ехограф, а не някой недодялан в болницата, на който нищо не се вижда.

8.   От авторката към 2 добре, ако съм бременна защо и 12-те теста са отрицателни, последните три направени два месеца след половия акт.

9.   Абе големи сте филмарки всичките, сякаш искате сами да се вкарате в филма и да си повярвате, че е така. Никое момче няма да си легне с теб, ако разсъждаваш по този начин! Първо миличка тия тестове отчитат бременност няма цветна, няма черно бяла! Второ гинеколога ще ти каже има или няма бременност! Той не казва виждам нещо май може и да има. Той или вижда или не вижда такива май виждам няма! Техниката е достатъчно напреднала за да ти каже както и за инфекцията, ти се опиташ да обедиш себе си, и нас, че може да има бременност. Човека сигурно ти е казал, че най вероятно няма и не вижда, ако изобщо си ходила или, че вижда бременност.
След още 200 теста ти пак ще питаш, защото очевидно искаш да се филмираш, че е възможно еми НЕ е! Спрете да се филмирате толкова, след 2м няма тест и гинеколог, който да неможе да констатира има или няма бременност. Вземи наблегни на уроците, остави тия глупости. Като правите с*кс и се имате, за големи вземете се образовайте малко, че ставате смешни. Моята бременност я констатираха на 16 ден. - закъсняваше ми 3 положителни теста - сега спи спокойно, не си бременна :)
Извинявай ама станахте банални боли ме кръста бременна ли съм, тестовете са отрицателни ама бременна ли съм? - има гинеколози и тестове, ние не сме врачки. Почнете и да им вярвате, не сте по запознати от медицината :) / един грешен, подранил тест - да, но след два месеца? / несериозно е.
Ж 20г. ;)