Споделена история от Секс и интимност

Вашите мъже мастурбират ли? Как се чувствате?
Здравейте аз съм на 21 имам приятел на 24. Излизаме от три години и половина. Принципно сексуалният ни живот е много добър, но понеже се наложи да замине в Израел по работа и преди да замине не бяхме правили секс от една седмица. Той замина за 10 дни, след което аз също заминах за Израел, защото ме поканиха да преподавам в един денс камп. Когато пристигнах в Израел бях цикъл и пак не правихме секс (бях в цикъла 4 дни). Вече не бяхме правили секс близо три седмици. Онзи ден той остана сам в хотела в който сме настанени, защото аз отидох да се видя с една приятелкд от кампа, а той не пожела да дойде. Казах му че ще се прибера след около два три часа.
Обаче моята приятелка трябваше да си тръгне по ранно. И когато се прибрах заварих приятелят ми да мастурбира.
Казах му, че разбирам, защо го е направил, но честно се почуствах тъпо. Преди никога не го е правил. Не знам, защо ми стана тъпо. Вашите мъже мастурбират ли? Как се чувствате?

Коментари

1-50 от 54

1.   Нормално да маструбира, когато не е сексуално задоволен. Има си своите нужди и ти трябва да му ги дадеш. В противен случай някоя друга ще му ги даде.

2.   ОМГ, ти наистина ли мислиш, че преди не го е правил?
Твърде наивна си за възрастта си, при това във връзка от толкова време... не ти ли се изясниха разни работи за мъжете, секса и тн.

3.   Dirty Daddy ще ти обясни:
ВСИЧКИ мъже мастурбират.
В никакъв случай това не означава, че не са задоволени от нормалния секс. Просто е различно. При мъжете сексът и мастурбирането вървят паралелно, ще е абсолютно погрешно да го приемаш като един вид че ти не го задоволяваш, не го привличаш итн. Като бях на твоите години го приемах точно така, когато жена ми мастурбираше...с времето човек помъдрява, добива сексуален опит и разбира, че това не е така. Започнахме даже като предигра да мастурбираме заедно, малко порно итн. и беше чудесно.
Сега си още малка и неопитна, но с годините ще ги усетиш тези неща...
Поздрави

4.   Мастурбира и не ми пречи.

5.   Съвсем нормално е да го прави и в това няма нищо лошо, само може да те радва защото е здрав, просто естествена потребност.

8.   "Преди никога не го е правил" - или ти не си го виждала :) Това е нещо лично и нормално и за мъже, и за жени, независимо дали са във връзка или не. Престанете да се филмирате и да създавате проблеми от нищото.

9.   Напълно нормално е. Просто понякога ти се иска, дори да има женска наоколо. Аз например, за да задържам по-дълго ерекцията и да мога да правя по-пълноценен секс с жена, трябва да се въздържам поне 3 дни. А понякога тези три дни трудно се издържат, така че предпочитам едно бързо освобождаване с ръка.
По добре мастурбация, отколкото изневяра, нали така?

10.   Вероятно и преди е маструбирал, но не ти е казвал. Но не е и нужно, напълно нормално е.

Ж22

11.   Не го е правил преди? Айде бе, не вярвам. Няма такъв мъж, точка.

12.   Ами да беше му направила една Свр...

13.   Ама ти да не си на 13 години !! какви са тези въпроси !! почти няма мъж да не го прави дали е на 11 или на 99 години, тези които не го правят организма нещо не е на ред, такива са мъжете като животните имат нужда постоянно да го правят денем...нощем просто такива са създадени за да продължи живота, не виждам нищо лошо в това, даже трябва да се радваш че, е сексуална натура както е и мой мъж ...скъсва ме от секс и постоянно иска да го правим и един път аз да кажа хайде утре и отива в банята и.....излиза след 20 мин. доволен но ми вика длъжница си ми утре ще го правим поне 2 часа :)
Дали мисли като го прави за мен или за съседката или за малка ученичка или за порно звезда все ми е тая, важното е че, все още мой.

14.   Да, даже и когато съм в другата стая с детето, той се затваря в банята, пуска порното и...

15.   Изневерил ти е със порно! Най-добре е да се разделите и ти да си намериш мъж, който не гледа порно. Успех в това. :)

16.   Мастурбираме.... :D
Ако не, си намираме друга, през времето, в което сте с приятелки, или сме в командировка няколко месеца.

17.   А ти не мастурбираш ли, когато него го няма.

18.   Самозадоволяване (masturbation, англ. ) правят много мъже и още повече жени, само че вторите не си признават открито, че са чекиджийки. Приятелят ти се е самозадоволявал, най-вероятно защото не правиш свирки по време на цикъл (или поне не на него). Ако си му правила тогава, поправи ме. Само ти знаеш.
За разлика от вас жените, ние мъжете произвеждаме редовно семенна течност поне половин век от живота си и тя периодично трябва да се изхвърля от тестисите, тъй като се натрупва прекалено количество в тях, става гъста и ако това надуване на тестисите продължи твърде дълго време, организмът реагира на това с едни неприятни вътрешни сърбежи, по-лесна възбудимост и чувство на раздразнение.

20.   Аз самата маструбирам (точно в моменти, в които съм сама), въпреки че мъжът ми е много сексуален и го правим често. Съответно намирам за нормално и той да го прави. Не съм го "хващала", не съм го питала, но съм сигурна, че маструбира. Което за мен е в реда на нещата. Не намирам за нормално обаче да се предпочита самозадоволяването пред реалния секс. За мое щастие, мъжът ми предпочита мен, както и аз него. Прекрасно си паснахме сексуално, а това е много важно. :)
Ж31

21.   Супер се чувствам като мастурбирам.
Иначе сериозно ли ревнуваш от ръката му.

22.   А ти не мастурбираш ли? Какво общо има това с партньора?
Моите приятели са мастурбирали, споделяли са ми, аз съм им споделяла. Нормално е.

23.   Напълно нормално е да си бие главата. Даже и докато сте заедно. Мъжете го правят, защото навикът да се самозадоволяваш е още от детството и за мъжа това не представлява изневяра, а просто "some ME time". Какво пък толкова се е случило? Ти все едно не си правиш скречове, нямаш вибратор или пък не си играеш с душа.

24.   Глупаво разсъждаваш. Малка си. Между другото не правиш разлика между цикъл и менструация.

26.   Не. Не гледа и порно. Нито аз. Когато имаме нужда просто правим секс и се отдаваме изцяло.

27.   Явно смяташ за по-нормално и желателно да го завариш как чука някоя - защото се е напрегнал 3 седмици.

28.   Леле, да ти имам проблемите. Аз се чудя как да спра моя да прави глупости, а тя се притеснява, че нейния самозадоволява. Ами радвай се, че не търси потребността си при друга, а ти е изцяло верен. Какво те притеснява?

29.   На тоя свят има два типа хора - такива, които мастурбират и такива, които лъжат!
Конфуции

35.   Аз го намирам за нормално, ако гледа порно и лъска или просто докато е с мен.
Извинявам се на авторката, че ще задам въпрос в нейната тема, но и аз се чудя нормално ли е в друг вариант.
То реално няма изневяра, но ако мисли за съседката, любовницата или някоя бивша, то кое и къде е нормалното?
Не предпочита теб, а мисли за друга? Кое е нормалното в това?
Авторке, ако не му пускаш или връткаш по една, нормално, но в противен случай пред теб избират друга? Какво пречи да е с нея, да я обарва и да лъска, или дори тя да го върши?
Ако не иска тя, не дава и т. н. е отделен въпрос, но иначе къде ви е нормалното ако пред вас, предпочита да свърши с мисли за друга?
Направо ви задавам въпроса, и се обръщам към мъжете, крайно излишно е да коментират жени. За мен в такъв вариянт предпочита мисли за друга, което не е изневяра, но пък не е и готино за женската аудитория - по точно, че друго го привлича повече от теб.
Като пак казвам ако жената върши, иска и прави всичко, защо не с нея, а сам? Това предпочитания за друго и по възбуждащо ли е, недостатъчно привличане към теб, или аз някъде бъркам? :)

36.   И моят приятел го прави. И аз го правя. Дори си казваме и си споделяме кой какво си е представял докато го прави... или кого.... Всъщност за мен е повече от нормално, дори и възбуждащо! Явно не сте толкова близки...

37.   Авторката се прави на супер наивна и скромна, но кой знае каква е в реалност. Авторке, кажи ни, ти никога ли не мастурбираш.

38.   Това си е здраве...ако наистина не мастурбира и не сте правили секс 3 седмици или е нещо болен, или ти изневерява. Трябва да се радваш даже :D
Ние с жена ми се забавляваме така понякога, когато няма наоколо някой за тройка или нещо лудо, мастурбираме един срещу друг, много е вазбуждащо...и когато дойде моментът заставаме един до друг и се довършваме. Дай му малко свобода на твоя :P

39.   Аз обичам да правя секс всеки ден, ако може 2 пъти по 20-30минути, понякога може и по 3-4 пъти, но последните месеци мъжа ми не можеше да ме задоволи, имаше проблеми с ерекцията, а аз не искам да му изневерявам, правехме секс веднъж-два пъти в седмицата, няколко пъти дори се случи да пропуснем по цяла седмица... за мен това беше ужасно, защото от както правих секс за пръв път, най-много по ден-два съм оставала на сухо инцидентно, и през тези мъчителни месеци ми се случваше да маструбирам по 7-8пъти на ден, но това дори малко не ми помагаше да не мисля за липсата на секс, през тези месеци разбрах как се чувстват хората, които не водят редовен сексуален живот, нямат сериозни партньори... ужасно е, направо не знам как се справят!
Мм не е много по темата, но като го написах ми стана по-добре :)

40.   Не бе, той секса не е важен. Любовта е важна. Може и без секс. Като при парите. А без хич?

41.   МЪЖ НА 24ГОД

Кратко точно и ясно ви споделям сърдити мацки да няма.. Това не означава, че не ви обичаме напротив без вас не можем! Обичаме ви жени!

Чекията е за удоволствие, сексът за престиж!

43.   Аз не виждам нищо лошо в това. Имам хубав секс с мъжа ми, но той си прави понякога и нещо сам, както и аз!
Докато бях бременна не сме правили, понякога френска един на друг. По-често той сам нещо. Никога не съм го упреквала или не съм се чувствала по-малко обичана или желана. Дори меруспокоява, ако не го правеше може би щях да се зачудя дали не си има и друга. :)

47.   Пред мен не иска но ми казва, че онанкра. Поне два пъти седмично. И ме пига аз дали масторбирам. Но аз не му признавам, че мастурбирам.

48.   Моита ме е хващала доста пъти. Ии само иска да го правя пред нея. По това съдя че се чуства добре. Даже ми казва, че това я възбужда. Но аз се крия от нея. М54г

49.   До 48 : Жена ти иска да те гледа защото я е страх да не отидеш при друга. Ако само правиш чикии тя е спокойна че не изневеряваш. Ако наистина се възбуждам от гледката ще се включи и тя.

50.   Егати!
Какво общо имам аз с това, че друг човек докосва тялото си.

Мъжът ви държи ли си го, докато пикае? Вие как се чувствате от това?

Жена ви пъха ли си тампони? Вие как се чувствате от това?

Луд свят

51.   Предлагам ти да го помолиш да мастурбира пред теб, а ти само да го гледаш как се изпразва. После му предложи ти да го направиш пред него, но така сякаш го правиш сама и задължително да се самозадоволиш. А после му погледни оная работа как се е подула отновно докато те гледа само. Това го правим редовно с жена ми и е много възбуждащо и за двамата. Макар често тя направо да го налапва преди да стигна края...

52.   Той онанира доста пъти пред мен. И му е хубаво и се празни яко. Но аз не мога и ме е срам да масторбирам пред него. Въпреки, че го прася. Семеина 34г

54.   Семейните мъже и на 60 г. да станем пак плющим чекии.

55.   До 48 : Жена ти иска да те гледа.... Това е така защото гредката на мъж който си прави чекия и се изпразва, възбужда жените. Поне при моята жена е така.

56.   Да със сигурност онанират. Но чуствата не знам какви са. Но чуствата, че жените не си признават, че мастурбират. За мен са интересни. Семеен на 52г

59.   до 52 - мъж на 31. И моята спътница така се срамува, затова го прави през бельото. Обикновенно и двамата си лежим и тя се гали без да сваля бельото. Аз също не махам моето. Най често свършвам преди нея и понякога успявам да направя втори рунд... друг път не

60.   Те си ходят по платени мацки повечето, ако питаш някоя проститутка ще ти каже, че всичките и клиенти са с гаджета и женени. Разни зъболекари и бизнесмени няма да седна да ти бият чекии в банята, ще ходят да трескат.

61.   А ти като си в цикъл, да не би да нямаш ръце, уста, или просто така "станА ми тъпо". Ми и на него му е тъпо, да има до себе си девойка, дето не посяга.

63.   Темата звучи доста измислено. Да хванеш някого как се самооправя, трябва да го дебнеш и наблюдаваш тайно. Има някаква нищожна вероятност да го налетиш точно в сублимния момент, но това прекрачва прага на културното отношение.
Ако все пак историята е достоверна, вероятността момчето да се е оставило нарочно да "бъде хванато" е висока.
От друга страна темата е доста актуална. Единият партньор е с ниско либидо. Другият не иска да изневерява. Като крайна мярка се самозадоволява. И за това трябва да бъде съден??? А неоткликващият му партньор,
иначе очакващ мънгизи под всякаква форма (примерно екскурзия до Израел ;) ), е "света вода, ненапита".

64.   До 54. На 68 г. Мъж.
Продължавам да правя чекии пред жена ми.
Това й харесва, въпреки че вече не се възбужда и ми дава само дупе и свирки.

65.   Не лъжете момичето.
Мастурбирането по-принцип вреди. И то много. И духовно, и ментално, и физически и всякак. Противно на глупостите, които може да чуете как някакви медицински лица го защитават.
То е и причината голяма част от мъжете да заболяват от увеличена простата след време. А докторите ще ви кажат, че няма проблеми, щото после им пълните болниците с операции на простатата.

Авторке, не бива да се чувстваш отхвърлена, но говори с момчето че не бива да мастурбира за негово добро, по принцип.

М42

66.   До н 65. семеен мъж на 52г. след като жена ми не ме задуволява аз какво да правя. Секс един път месечно. През останалото време при нужда поне през ден. На чикии.

67.   Мастурбацията те прави зомби и после с дни не знаеш къде ходиш, същото е и при чест секс, по тази причина мъжете предпочитаме да не го правиме, а нагона се успокоява с повечко работа.

1-50 от 54