Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е от мислите си
Здравейте! Аз съм момче на 17 и ще бъда 11 клас тази година. Имам много странни въпроси към Вас (поне за мен са странни). Срам ме е да попитам моя баща, защото не съм свикнал да го питам за тези неща. Ще започна директно, за да не стане много дълго. От скоро мисля дали да не се обрежа в по - късен етап от моя живот. Това добре ли е? Когато съм гледал порно, аз съм забелязал, че много от порноактьорите са обрязани и ми дойдоха тези мисли и аз да се обрежа.
Също от година може би имам желание да имам окосмена интимна зона и то много окосмена. Не знам защо се появяват тези желания може би заради пубертета. Според Вас как е по - добре окосмен или не? Не съм имал приятелка въпреки че искам и си харесвам едно момиче, но тя просто знам, че няма как да стане моя приятелка за съжаление.
Все още съм девствен и имам чувството, че ще си остана до края на моя живот.
Забелязах, че единият ми тестис е по - нагоре от другия. Това проблем ли е?
Благодаря Ви за това, че отделихте внимание да прочетете тези мои притеснения, от които ме е срам.

Коментари

1.   Обрязването се прави от хигиенна точка ако имаш фимоза (главичката трудно да излиза от дупката на кожата най-просто казано). Иначе като се одърви няма проблем. Ако го направиш също няма да е проблем - минава за около 2 седмици.

За тестисите също е нормално. Окосмяването - както ти хареса.

Успех !

2.   Не се обрязвай и си прави сам проучването, когато ти идват такива прищявки заспали. Америка е единствената държава, която го прави това и причината е малоумно проста - навремето католическите селяни са мислели, че това ще спре желанието за мастурбация. Не е така, единственото, което печелиш е риск за загуба на чувствителност. Няма хигиенични причини, няма никакви предимства да ти режат салама.

Прави каквото искаш с космите си, ако искаш от мечка си присади, знай че това означава пот и смрад.

За третото, отивай до личния и искай направление за уролог.

3.   Здравей! Не ти препоръчвам обрязване, в България няма да се приеме добре от нас жените. Не ти препоръчвам и окосмяване, отново по същата причина. Естетически мисля, че, ако някой те обича ще те приеме какъвто си, но повечето може би биха приели, това за тестисите ти. Другото едва ли.

4.   Да не бъркаш обрязването с оголването на главичката? Много малко порно с обрязани пениси съм гледал.

Като цяло въпросите ти са повърхностни и нямат значение. На повечето жени не им пука дали си обрязан, както и дали си окосмен. Някои са чувствителни към много окосмяване долу, но като цяло е без значение. Сексът е до ентусиазъм и желание към човека, не към половия орган.

6.   Стига с тези провокативни теми! Дали си обрязан или не, при възбудено състояние на пениса, няма никаква разлика! А това, че е по хигиенично, важи само за Анадола, там хигиената е съмнителна, затова се обрязват! Ако се къпеш всеки ден, не е нужно никакво обрязване, а ако си решил да ставаш мюсюлманин, това вече е друг въпрос!?

8.   На запад много мъже са обрязвани още от деца, но ти живееш в България. Мисля, че ще ти е по-трудно да се справиш като голям човек, защото все пак си е хирургическа намеса и при всички положения ще усещаш дискомфорт и болка. Все пак, решението е изцяло твое. Темата дали е по-добре от хигиенна гледна точка е спорна и няма да коментирам. Тялото е твое, толкова. Окосмяването също е въпрос на избор, смята се за голям проблем, ако една жена е окосмена и не чак толкова, ако говорим за мъж. Пак повтарям, тялото е твое. Опитай, виж дали ще ти е удобно, всеки преценя за себе си. Не съм виждала силно окосмен мъж в интимната зона, но не съм виждала и някой като гол охлюв. Честно казано това не ми прави никакво впечатление, космите не ми пречат.
Не, няма да останеш девствен цял живот, но пък трябва да знаеш, че всеки млад човек си го мисли преди да прави секс за първи път. При различните хора се случва по различно време. На 17 години ти не си стар ерген и ще имаш възможност да бъдеш с жена много пъти. Това за тестисите също е в реда на нещата. Човешкото тяло си е произведение на изкуството, но не спазва идеална симетрия.

9.   За тестисите ти, не мисля, че е проблем понеже познавам доста хора със сходен "проблем". Относно обрязването не съм запозната, но виж, за обезкосмяването не е нормално, да ходиш космат. Мен поне ме отвращават косми, все пак ако някое момиче ти завърти една, косми ли ще яде? Отвратително е, изглеждаш неподдържан и специално, за орална е кофти. Гадно е, дори - е на някой може и, да им допада ама почти всяко момиче мрази косми.
На теб приятно ли ще ти е на орална, да има косми. Съвсем нормално може чак и, да ти се догади от една плява влизаща в устата ти. Не е приятно в случай на много косми, леко наболи, да ама не и големи космарлъци. То ще почне и, да те сърби изобщо зарежи тия гнусни истории. За орална е крайно отвращаващо! Имай го в предивид.
Ж 21

10.   Това е твоето тяло и твоят живот-ти взимаш решението. Бъди все пак разумен и не взимай прибързани решения-направи консултация с родителите си и лекар преди обрязването, попитай за усложнения, колко дълъг е възстановителният период и т. н. За окосмената зона-пробвай! Намери човек, който ще те харесва такъв какъвто си и няма да иска да те промени! На никой човек двете половини (лява и дясна) на тялото не са напълно еднакви, ако толкова те притеснява отиди на профилактичен преглед при доктор. Здравето е на първо място!

12.   За обрязването - не ти го препоръчвам ако нямаш проблеми. Пък и винаги би могъл да го направиш. Виж обратното после е невъзможно, та не прибързвай. Аз се обрязах на 40 години поради здравословни проблеми. Не е лошо, но има иминуси!
За тестисите е нормално.

13.   Като жена ще кажа, че обрязаният член ми харесва повече, чисто естетически. Но мисля, че до голяма степен се губи чуствителността на мъжа на това място, по-бавно свършва, , от това, което съм чула по темата. Ако нямаш основателна причина, не виждам защо ти е да го правиш.

14.   Посети сайта you brain on porn.

15.   Не го обрязвай губи си чувствителността и просто не е същото даже според мен самата кожичка е много сладка и приятна за целувки

Жена 21