Споделена история от Секс и интимност

Вече няма секс
Здравейте! Във връзка съм от 5 години и нещо, имаме и дете. От скоро партньорът ми е все изморен и няма желание за секс. Секс правим вече един път в седмицата и то, ако аз настоявам дълго. Преди няколко дни беше заспал, аз му го вдигнах, та се събуди и правихме нещо. Какво да направя? Имам нужда от това и не по един път в седмицата! Говорих му, искам си, правя някакви неща, но резултат- нулев.

Коментари

1.   Надебеляла си или просто си му писнала с капризи. АКО и за секса му опяваш не мога да си представя за другото как е.

2.   Аз съм мъж на 39 и също имам дете на 5 години. Лично моят случай е, че се блъскам сам. Мисля за храна, за сметки, изнервям се доста. Въпреки, че не мисля и за наем. Жената с която живея е луда. Изпраща ме на работа със скандал. Посреща ме със скандал. Постоянно ми се обеснява как нищо не правя и т. н. Не съм бил с жена от около 4 години. А да докосна нея е мисия невъзможна. Смятам, че ежедневното натоварване и мисли как да осигурим нещо по-добро за семейството ни действа като бром.

3.   Секса не е най-важното нещо. Гледайте си детето и му се радвайте. Стига с тоя секс. Любовта ви и семейството ви не се крепи на това, сори ама е така ;))

4.   Аз те съветвам първо да се увериш, че проблема не е в теб. Ако не го привличаш достатъчно примерно е нормално да не иска.

Ако проблема не е в теб говори с него и си слушай интуицията.

5.   За това хората си намират любовници, защото им писва с 300 зора да си просят секс от човек на който не му се прави.

6.   Ако си отпусната и вече не толкова привлекателна, постарай се, да влезеш във форма, стегни се гримирай се, обличай се по предизвикателно. Не всичко е до това какво правиш, трябва и, да го привличаш сексуално, за да те желае. Може и, да е изморен напоследък или, да има друга, което предпочитам, да не го слагаш на преден план, нека си остане последна възможност. Не бързай, да търсиш проблема в него може, да е в теб, в нещата около вас и т. н.
Причините може, да са хиляди опитай, да разбереш къде е проблема :)
От раждането, от външния ти вид, от умора и т. н. - аз не знам, не познавам и мъжа ти, но има си причина която ти трябва, да разбереш. С искам, не става.

7.   Сигурно го прави с друга.

8.   Авторке, ако имаш някакви прилики с жената на номер 2, бързо влизай в час, че такива мъже лесно се "крадат". Не ти трябват и усилия, а те са успели, отговорни, и с жени, който освен скандали друго не предлагат, а вече не са и добре изглеждащи. И от жени като теб, който не гледат как, да са секси и желани, а мрънкат само. Няма мъж, който да устои на привлекателна/секси дама, няма мъж, който просто не иска.
Има проблем, в теб, в него, в отношенията, външния вид, привличането, здравословни причини или все нещичко.
Аз не познавам мъж, на който всичко, да му е 6 и, да няма желание, ако ти го отблъскваш по някакъв начин, или не го привличаш е това вече, е друг въпрос.
Най лесно е ти, да си хванеш любовник, той любовница и какво? Проблема не е решен така, постарай се да го привличаш, а не, да си го просиш.
Той трябва, да иска насила не става, става ама някак си по задължения, да я задоволиш, че не млъква, но не и с кеф, а насила. Промени себе си, с друг е най лесно, но неефикасно, а в същото време някоя друга може, да спечели мъжа ти. Почвате, да се очуждавате, а това не води до нищо добро.
Само ти можеш, да промениш това.

9.   До 2:
Махай се с 300. Нещата тепърва ще стават по-зле. Аз бях така на твойте години. Нещата де оказаха много тривиални - любовник. Просто се огледай.