Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете ?
Скъпи мъже,
Въпросът ми е- всяка добре изглеждаща жена ли приемате малко или много като сексуален обект? Какви са първите ви мисли, когато видите някоя хубавица или натокана жена? Това само мит ли е, или реално през главите ви минават много повече мисли за секс, отколкото реално показвате?

Коментари

1.   Нормално да си помислим за секс когато видим някоя натокана секси мацка а ако е мамичката около 40 добре изглеждаща Мале лв иначе тва ни е природата на мъжете да сме ловци и да доминираме ;) м28

2.   Повечето мъже мислим за секс на всеки няколко секунди и това доказано. Съдейки по себе си е вярно. ОСобено ако видя някоя млада секси жена. Тук в сайта мъжете повече харесват зрели жени, но всеки си има предпочитания.

4.   Мъж на 23г.

Странното при мен е че ако срещна хубава жена, не мисля за секс, а за това какво би било чувството да излезем на среща, да гледаме някой филм заедно, да гледаме звездите. *

Представям си някой път ако изпадне хубава жена в беда, и аз съм този който и помогне. Как бих се почувствал след това

5.   Генетически така сме устроени, че автоматично преценяме жената отсреща доколко би била добра майка на децата ни. Абсолютно веднага и автоматично регистрираме бюст, дупе, ханш, талия. Сега, това не значи, че зрял мъж ще се хвърли на всяка натокана жена, следвайки тези инстинкти (А всъщност, дали? :)) Останалото е лицемерие и нелепи изказвания на мъже които не са се осъзнали и говорят глупости. Като това хлапе на 23 :) Като видел некое готина мацка с деколте до пъпа и си представял как гледат звездите :) Ъхъ, и аз така си помислих. Тя и мацката дето си е показала тези части, точно това си представя като тебе, да знаеш :)

И като свърши филма, дето го гледате от час легнали така небрежно, какво си мислиш, че ще стане? Ще стане тя и ще ти благодари за добре прекараното време и ще си замине ли? Тия номера ги правехме когато бехме на 16 г :)

Следващото изкърти - представял си как я спасява.... Имаше една сцена от един филм - "Малена". там един хлапак се беше заплеснал по кака ти Белучи. Та и той си представяше нагледно как я спасява. Докато изкъртваше пружината на леглото, "душейки питоня" :) Ти си същия :)

7.   Хаха, тоя 5 ги поля със студен душ, завалиите. :) След първоначалната няколкосекундна сексуална преценка, втората ми мисъл е, че е прекалено красива за мен и нищо няма да се получи.

8.   Като бях по-млад ми минаваха мисли за секс, но от години вече ми минават мисли как тази жена се пори с някой по-красив и богат от мен и как би ме ненавиждала ако реша да подходя към нея. От толкова отхвърляния вече не мога да изпитвам и сексуално влечение сякаш. Изпитвам симпатия към по-грозните момичета, а красивите съм ги намразил. Грозните момичета знаят какво е да си отхвърлен сексуално, както са повечето мъже. Жените са алчни и не е вярно, че не знаят какво искат - те искат всичко.

9.   Аз лично много рядко мисля за секс или за каквото и да е друго, а просто обичам да гледам. Винаги е много приятно да видиш хубава жена с красиви очи.

10.   Номер 5, ти на колко си години?

11.   Добре, аз съм жена и пак си мисля за секс като видя хубав мъж. Не мислете, че сме толкова задръстени и асексуални, просто обществото не приема да изразяваме открито женската си сексуалност все още...

12.   Ами като видя жена която ме привлича съвсем естествено и природосъобразно изпитвам желание и съм привлечен от нея физически и в мен се заражда желание да съм интимен с нея. Това разбира се е когато съм в добра форма и здраве, ако съм уморен, недоспал, ако съм раздразнен от жените като цяло или нещо друго тогава явно тялото ми няма нужната енергия и здраве за да предизвика тази реакция и не я изпитвам. Дори да я изпитам това не значи, че ще действам според това желание, защото както всеки мъж рано научава ако си спонтанен и естествен и изразиш адмирации и желание към една жена която ти е направила впечатление и с която искаш да сте интимни тоест ако действаш както природата ти е заложила, по-естествен начин то това което се случва обикновено е, че тя бяга, крие се, отблъсква те и подобни действия които те объркват и не ти харесват. В древния свят отговора е бил да я преследваш докато я хванеш и преодолявайки съпротивата и да я имаш, но в днешния свят на "права", "толерантност", "либерализъм" и подобни това се смята за недопустимо. От тук мъжа се научава да потиска тези импулси, но от потискането им те пък заглъхват и либидото намалява. От жените в новите условия се иска вместо да бягат да приемат и да се радват на тези природни и естествени желания на мъжа, но те са още с манталитет който е останал от предишни времена и се дърпат. Мъжете пък са се научили да не настояват и пренасочват желанията си в други посоки и затова имаме едно общество което има все по-ниско либидо, сексуални проблеми, все по-малко двойки и т. н.

14.   до 11: Обществото не приема женската сексуалност открито, защото тя е опасна за цивилизацията и трябва да се контролира. Жените искат секс с най-готините 20% от мъжета, а останалите 80% от мъжете са като предмети, с които се разпореждат и използват за ресурси. За съжаление в последно време женската сексуалност е все по-приета и в резултат виждаме силно намалена раждаемост, покачване на самоубийствата при мъжете, все повече самотни родители, все повече разводи. Откритата женска сексуалност води до повече негативи за всички, отколкото позитиви.

Общо-взето предците ни са знаели много добре за това. Различните култури са измисляли различни методи за контрол над сексуалността, и особено над женската сексуалност. От религия, през женско обрязване, до създаване на табута и така нататък.