Споделена история от Секс и интимност

Приятела ми свърши в мен
Здравейте незнам как да започна...
Снощи правихме секс и глупавия ми приятел свърши в мен след това веднага се измих! Според негови приказки свършил в клитора ми незнам какво да мисля да уточня че беше последния ден от цикълът ми през деня имах малко зацапване нищо повече вечерта нямах нищо
Много съм притеснена
Незнам днес е първи ден ако си взема тест
Страх ме е да пия хапчета!!! Четох за Ескапел но всичко ми се случва за първи път!!

Коментари

1.   бързо за хапчета!!!

2.   Щом си била в цикъл се съмнявам да си бременна. А за тест поне след 2 седмици ще може да покаже ако си бременна, ама казах не ми се вярва. И друг път не го правете без презерватив.

3.   Добре е да вземеш, та поне да избегнеш аборта, но ако не си била в овулация няма шанс.

4.   Как се изми? Ако е в теб, малко трудно, да се измиеш! Принципно е добре, да идеш веднага след това по малка нужда, за да "измиеш" нещо!
А тези хапчета, не хапят! Тест след поне седмица/две, иначе няма смисъл, дори след закъснението ако има такова.
Пък В кл*тора ти, не ми е ясно как ще свърши. Върху - може, ама в него...
Това ми говори, че ти май нямаш идея какво е това кл*тор. Щом ни говориш, че В него е свършил ще ми е интересно, да ми кажеш - как се свършва В него, и какво изобщо мислиш, че е това.
Също преди, да правиш кекс ти препоръчвам, да се ограмотиш в тази насока, но и не само в нея! В тази история нямаш нито една точка, запетайка и т. н.
Което ми говори, че и това ниво на началното - ти липсва, но пък, за сметка на това вече се чудиш, да не си бременна ;)
Браво! Уникално поколение.

5.   "В клитора ми", вика. Хахахаха...

6.   Освен, за хапчета - бързо и, за учебници по български език и биология, че положението е трагично. Правите.... , защото сте "големи", но не знаете кое, какво и какво.
Браво! Чудесно :)

7.   Не би трябвало да има проблем, но Ескапел задължително!

9.   защо без презерватив?

12.   Ох бе деца, преди да почнете да правите секс, прочетете малко! Кога жената може да забременее? Какво е това овулация? Как може да забременее? Кога да се пие спешно хапче? Какво е това презерватив и кога да се ползва?
При наличието на толкова много инфо, директно се нахвърляш върху хапчето... Не се забременява толкова лесно, нито от първия път. Малцина са жените които успяват.
Изтегли си мобилно приложение(Моят календар, Lady timer, Flo fem) и си следи цикъла и овулацията! Теста ще ти отчете чак 1-2 дни преди закъснението на следващия цикъл или след закъснението му. Не очаквай, че като правиш секс и на другия ден, хоп - теста ти отчита че си бременна! Нелепо е!
Не споменаваш на колко сте ти и приятеля ти, моя например може да се контролира и понякога, когато съм далеч от овулация! сме на прекъснат полов акт. Не съм пила спешно хапче, но при всеки път, когато има шанс нещо да стане, го правим с презерватив!
Та, прочети малко и кажи на приятеля ти че трябва да е отговорен, защото ако ти направи бебе, ще го гледа и той.. а така по писанията ти не ти давам повече от 15-16г, едва ли сте готови за дете...

Ж, 26

14.   Много интересно си се изказала, ``глупавия ми приятел``, кой сега е глупавия. Човек ако не се пази сам, той си е направил кефа и свършил в теб, а сега ти се претесняваш. Презерватив му е майката.

Винаги има шанс да си забременяла само времето ще покаже.

16.   Никога нямай вяра на мъж! Ще го правите с презерватив - иска или не. А и прекъснатият полов акт също не е гаранция, че няма опсност от забременяване.

19.   Е-е? Приятелят ти е тъп че е свършил в теб, а кой го пусна да свърши? Прави аборт и толкоз, колко акъл трябва... Номер 12 - ''Не се забременява толкова лесно, нито от първия път. Малцина са жените които успяват'', значи аз мога да правя секс без презерватив? Така де, малцина жени успяват, хаха какъв е шанса нали? Номер 16 - '' Никога нямай вяра на мъж! Ще го правите с презерватив - иска или не. '' Каква вяра бе човек? Сякаш й е казал ''ще свърша в теб ама няма да забременееш ''? Хах еми като е така да не го е пускала без презерватив...