Споделена история от Секс и интимност

Как да го накарам да свърши
Преди няколко дена парвих първата си свирка и след това отново ...уж на приятелят ми му е приятно, защото го чувам как пъшка, но в същото време не свършва... Единият път свърши, но защото сам си помогна.. казала съм му да ме насочи, но тои твърди, че никога не е свършвал от свирка само и че така му харесва ..и че правя каквото тр ..та ..има ли някои безотказен трик ....нз и аз ..

Коментари

1.   За безотказен трик не зная, но на мъжете много им харесва като им правиш пръстен. Прочетох го в едно списание как да доставиш по-голямо удоволствие на мъжа във френската любов. А той се състои в това като обхванеш члена с палеца и показалеца ниско, близо в основата му и леко го стискаш, все едно го помпаш. С другата ръка също го прихващаш и действаш и я движиш нагоре, надолу с въртериви движения като включваш естествено езичето и т.н. Опитай и после драсни някой ред за резултата. Няма мъж на който да не му харесва да му правиш свирка и да не свърши, само трябва малко повече опит. Аз не съм кой знае колко свирки направила, сама съм се учила, но след като приложих този метод гаджето ми каза, че съм ненадмината. Успех!

2.   Мацко не се притеснявай случва се и аз не съм свършвал от свирка, но ги обичам това е по отношение на мъжа...

3.   Има една книга - "Как да стана страхотна любовница", все още може да я има в АБВ или Пингвините. Много ми помогна, има доста трикове. Освен това е и илюстрирана и не е скъпа, май беше 6-7 лв.

4.   Aми пробвай по неговия метод - изпразни го с твоята ръка, и ако искаш, през това време му удряй по едно езиче през това време по главичката да не му е много на сухо...

5.   Мисля че просто ти липсва опит. И аз бях така в началото с моята приятелка, не го правеше достатъчно добре че да свърша и се налагаше да се помагам. По нататък обаче като задобря ми се е случвало да не успея да се сдръжа някой път даже. Но по принцип не че не го прави достатъчно добре, просто предпочитам да не свършвам така. За мен лично най-приятно е тя да ме изпразни с ръка. С уста е твърде...интензивно, когато е вътре пък сам се спирам да не мърдам много много докато свършвам понеже не ми е приятно, а когато е с ръка хем има постоянна стимулация хем е супер приятно.