Споделена история от Секс и интимност

Вярно ли е че,
Понеже свършвам твърде бързо (5-10мин) а по някога и по-бързо.
Като ударя 2-3 питиета го нямам този проблем и си клатя по доста време, но все пак не искам да ставам алкохолик и да пия почти всяка вечер... сещате се на къде бия. И бях чел някъде, но сега не мога да я намеря тази тема, че ако го държиш с оголена главичка през целия ден в продължение на няколко дни(чувството не е много приятно) кожата на главичката загрубява и губи чувствителност и половият акт се увеличава. Някой запознат ли е по добре по въпроса? Приемам всякакви мнения. На 30 съм имам редовен сексуален живот и не е от това, че го правя рядко.

Коментари

1.   Ами почивай да тренираш, като мастурбираш да прекъсваш за известен период докато ти отмине възбудата и пак продължиш. По този начин ако отлага еякулацията за около 1час, ще се научиш да задържа повече време

2.   Плюс твоя проблем имах и друг здравословен, та се обрязах, т.е. - посгоянно му е заголена главичката. Ами не си реших проблема по този начин. Ясно е, че проблема е на психологическа основа. От какво естество обаче и до днес не мога да си обясня. Имам предположения, че е нещо с възпримане на партньорката, но какво тачно ...
Ти всяка вечер ли правиш секс?

4.   Тук някъде четох коментар от момче, учешто за доктор че ако усетиш че свършваш и се натиснеш с пръст на определено място и ти се разминава свършването, а именно между топките и началото на ануса. Пробвай го, може и да действа, аз не съм го пробвал но го запомних.
М 46

5.   Не го прави, аз го правех в продължение на 2 години и когато реших да го покрия отново се оказа, че главичката е изменила структората си и започна едно щипане, усет за претъркване, появи се неприятна мирис на риба, получих инфекция и трябваше да пия лекарства, на всичкото това главичката започна да се лющи, бели вследствие на това, че се овлажнява, а това лющене по думите на лекарите щяло да продължи доста дълго докато падне загрубялата кожа, главичката ми стана много чувствителна особено след полов акт, понякога беше и болезнена. Не го прави, не си увреждай половият орган!

6.   МАни го пиенето. Прави секс още по-често от сега ;)

7.   Автора: Като прочетох коментари 2 и 5 напълно се отказах от тази идея :)
До 2 - ами не всяка вечер защото работата не го позволява, но 3-4 пъти в седмицата. Пробвал съм с прекъсване за 5-6-7 сек някъде, но възбудата
се връща много бързо. За това със пръста трябва да прочета повече за него.

8.   Вероятно си търсил тази тема:
http://spodeli.net/1/story-122499.html но и там се споменава, че носенето му оголен не е редно, може да се посъветваш с уролог, който най вероятно ще ти каже, че не е редно, това го правят тези, които искат да се обрежат с цел да загрубят главичката за да няма дискомфорт след обрязването.

9.   Ами повтаряй и затретвай. А без хич?

10.   Жена съм, стана ми любопитно. Моят мъж започна да свършва за 1,2 минути, което е мъчително малко. Ще следя темата с интерес.

11.   До автора и до 10
Едно време съм била с едно гадже и той имал такъв проблем, купих му от секс шоп един спрей по точно един задържащ спрей червено шише с картинка на орел май dooz 14000 влез в нета и го намери май го продават на доста места за около 30-35 лв.
Напръсква се в горната част на пениса, 2-3 пъти.. изчакайте 10 минути, докато кожата абсорбира течността... и Издържа до 5 часа наистина толкова :) та направо ме побъркаше от секс ехххх какви спомени само. та пробвайте го и няма да съжалявате.. успех.

13.   Аз така съм с алкохола, ако ударя 2-3 точки твърдо или червено вино няколко чаши и клатя докато ми писне дето се вика. Не съм имал проблем с вдигането на самолета :). Все пак не се пие до припадък а да се замоташ малко. Иначе на трезво и при мен не трае много особено вечер. Сутринтадо 20 мин и от горе откарвам. Бях чувал някъде за лидокаина и за тези спрейчета от номер 10 да се напръска хубаво главичката да се изчака няколко минути и след това да се измие, за да не остава следа от лидокаина, защото ще има изтръпване и от клитора. И при свирка също било гадно ако не се измие, но казвам не съм пробвал по този начин за сега, но мисля да опитам. И ако не си правил отдавна секс или си много възбуден от самото начало, изтичай до банята за една злобарка и със сигурност ще задържиш няколко минути.

14.   Не го прави, алкохолът не върви със секс, ще започнеш по-трудно да го дървиш с годините, алкохолът разширява артериите и вените и така пречи на ерекцията.

15.   Здравей авторе! Жена съм и директно те съветвам, че не е толкова важно за една жена дали свършваш за 1 минута или за 1 час. Важно е качеството на изпълнения акт. На мен ми се е случвало да пръскам като фонтан от оргазми за по- малко от 5 минути, а друг път за повече от 1 час да свърша 1 или 0 пъти... и двата случая са със съпруга ми. Така че просто намери твоята половинка в леглото и нещата ще си дойдат на мястото.

16.   до н 15
много ми стана интересно да знам как така за 5 мин. изригваш като фонтан от оргазми, моля те дай ни подробности за тези оргазми и как го постигате?
поздрави.

17.   Автора до 15:Здравей! То е ясно, че не колкото по-дълъг е секса толкова
по-задоволена е жената, но все пак няма как някой за 2-3 или 5 мин да те задоволи повече от някой с половин или един час. Някакси не ми се вярва, но все пак ти си жена и по-добре ги разбираш тези неща.

18.   Алкохолът забавя, но не на вскеи действа, понеже всеки носи различно на пиене. Аз например трявба да изпия много алкохол за да ми забави оргазма. По принцип, когато правя редовно секс почти всеки ден, нямам проблем и си свършвам нормално за оло 20 минути. Но ако не съм правил например 1 седмица ми е доста по-трудно да задържам. Обаче... Има един вид алкохол, с който гарантирано се удължава секса. Това е мастика или узо. Анасона, освен, че увеличава либидото, прави ерекцията по-мощна, а и удължава времетраенето на сексуалния акт. За пиячи между 200 и 300 грама мастика. За неносещи на пиене 100-150 грама. Аз например много обичам мастика и узо, но лошото е, че това питие не става за пиене извън летния сезон. Сега идва зима, виното също е добър вариант, макар и не толкова като анасоновите напитки.