Споделена история от Секс и интимност

Пари от домашно порно?
Ще карам накратко. С приятелката ми обмисляме да започнем да правим порно клипове и да ги качваме в интернет. Въпроса ми е - има ли пари това, говоря като страничен доход и трудно ли се пробива?

Коментари

1.   Като за начало това е незаконно в България и понеже напоследък има бум на подобни качвания от България, полицията започна да ги следи. Вече има доста изпатили. По закон можеш да влезеш и в затвор, но за сега практиката в България е да минават само със солени глоби. Казвам го просто информативно, за да знаеш какво рискуваш. Да не стане да изкараш 20 лв, а да те глобят 2000.

2.   А как стои въпросът с т.нар. cam girs и това ли е незаконно?

3.   Има пари и то много, дори и валута може да изкарате, само не се бавете!!!

4.   С камери на живо повече пари ще изкарате.

6.   И защо да е незаконно? Секса е между възрастни, не между ученици! Просто има разлика между двете! Само че работата е там, че е желателно да качвате в хамстера-сайт с всякакво порно, дори и българско! Сървърите на сайта не са у нас, така че си действайте! А за по-голяма сигурност използвайте Тъмната и Дълбоката мрежа! Може и да си направите сайт, като направите така, че достъпването на клиповете да става веднага, щом зрителят плати с биткойни, иначе гледането е невъзможно! Със самото плащане се осигурява достъп до сайта, но само за този зрител, всеки друг като намери сайта, освен, че трябва да се регистрира (не навсякъде е така), после излиза съобщение, че трябва да плати 0.07 btc и ще гледа! Стои само една снимка, която закрива сайта, няма достъп за този, който не е платил! Използва се браузъра ТОР, чрез който IP адреса на всеки компютър остава скрит! Тук имаше една тема, ето намерих я:
http://spodeli.net/3/story-110797.html
Прочетете я и действайте!

7.   6, няма знапение къде е сървъра, незаконно е. Прочети наказателния кодекс

8.   6 - 11/12 и в някой случай 10 клас (ако са започнали с година по-късно), може да са "възрастни".
Незаконно е, защото чл. 159 на Наказателния кодекс казва, че е незаконно.

А 800 лева за това порно, дето плащат, ако снималите го получат и 40 лев, а ще е цяло чудо. Зорът е, че ще го копират и ще го поснат в други сайтове. Честито - всички, вклюително майка ти, баща ти, приятелите ти и бъфрщит ти деца, ще има да гледат, с години напред, какво си правил, какво са ти правели и как презентираш, че си усещал, това, което са ти правили. Дано си заслужават 40те лева :)

9.   хахаха при толкова порно сайтове където има всякакво порно найстина ли си мислите, че някой ще предпочете да плаща вместо да даде сърч? С по голям успех си пусни приятелката на "бизнесмени" - там повече пари ще изкараш със сигурност:) Не виждам аз как при толкова хора предлагащи това което вие какво толкова уникални ще правите и изглеждате, че някой да се навие да ви плати но успех все пак :) Както са казали умите хора хора "който няма акъл в главата почва да се съблича"

10.   До колкото знам има пари само, ако излъчвате на живо с хубава Web камера и Full HD качество. Има доста сайтове "посредници" за такива неща, но е хубававо да си криете следите, да не Ви спипат от ГДБОП, защото както казаха и много преди мен снимането на Порно в България е забранено от закона!!! Все пак искате да изкарвате пари от тази си дейност! И трябва задължително да знаете да пишете на Английски, защото кореспонденцията с клиентите, които плащат за да Ви гледат е чат на английски.

11.   Ние пък отдавна имаме доход от този род дейност. Било то лайф или клипове и снимки. Но не сме в България.

12.   Малоумници! По-жалко от тва няма! Толко ли сте бедни бе, баси, ако нямаш пари ходи на работа!

14.   Ако ще го правите, задължително с маски на лицата и някъде на хотел, за максимална сигурност че никой няма да ви познае. Идеята е интересна, а българските смешни закони - майната им, майната и на шибаната ни псевдодържавичка с двойствен псевдоморал!

22.   Здравейте, много отдавна търся да правя гей порно!!! Но не мога да се намеря такова компания, агенция ок каквото и да е подобно! Дори може да се снимам и с телефон ако трябва и да се продава, само че не мога да открия подходящите хора. мнпго ви моля да ми помогнете! Искам да го направя заради пари, защото ми писна цял живот да се блъскам а разходите стават все повече и повече!!! Така поне ще искарвам достатъчно пари за да си позволя много неща и дом влючително!! Благодаря ви много!

23.   Направете си един onlyfans :)

24.   Не знам, Цеци Стоянова (Цеци клизмата) е красива жена и си е пуснала няколко скес-клипа където се съблича. Сигурно се печели, защото има и някои филмчета които са платени, не съм гледал.

25.   Това е супер. Да трябва да помислите за маски или помещението да е затамнено само сиюоети да се виждат. Секса трябва да е разнообразен. Трябва да сте гъвкави. Притеснявате ли се че ще ви познаят?