Споделена история от Секс и интимност

Интимни прически. За и против.
Имам въпрос към всички, и жени и мъже, какво мислите за обезкосмяването и как го правите? Взаймно или самостоятелно?
Ще се радвам на коментарите Ви!

Коментари

1.   Ще напиша при мене как е: Мъж на 34год.съм и най редовно да не кажа и че почти винаги аз правя интимната прическа на жена ми,мисля си че и на нея и допада иначе не би ми позволила, а доколкото при мен предпочитам сам да си я правя

2.   Бръсна си пениса, тестисите и подмишниците всяка седмица. Така ми е по-удобно и хигиенично. Правя го от 14 годишен.

Жените ги харесвам обезкосмени.

На 19 съм.

3.   Да ти имам и вълнуващия проблем

4.   Темата е многократно дискутирана. Аз съм за естественото тяло и съм против всякакви обезкосмявания. Обезкосмяването е перверзия и подсъзнателна педофилия. Мъж съм и харесвам естествено окосмени жени.

5.   Такае, Номер 4. Жена без косми е като оскубана кокошка. Няма нищо по-прекрасно от естествената красота на една жена така както природата я е създала. Не харесвам обезкосмени жени. Гади ми се.

6.   Отговор на No. 3, не ми е проблем, а прост въпрос!!! Благодаря ти все пак, че взе отношение!!!

8.   До номер 3: а как си като размер, ако не е много личен въпросът :)

9.   Аз също съм против обезкосмяването на интимната област. Няма нишо по възбуждащо от окосмения женски триъгълник. Аз съм силно окосмен и смятам, че това окосмяване не случайно е там.

10.   Мъж на 34 съм. Значи, има норми, има и отклонения. За мен лично всяка уважаваща себе си жена е длъжна да се обезкосмява под мишниците, по ръцете, краката, тялото ако се налага. В интимната област харесвам жените всякак. Значи, чисто гола пичка отдолу е нелош вариант, но честно казано предпочитам жената да си оставя някаква чертичка или да оформи един хубаво оформено триъгълниче. Дори да е космата отдолу няма проблем (даже е възбуждащо).

Иначе за себе си съм категоричен, че мъж, който си оставя оная работа цялата обрасла в косми е отврат за всяка жена. При жените космите имат и някаква функция на предпазване и задържане на микроби. При мъжа, космите в интимната област са грозни и некомфортни. Редовно си го бръсна до кожа, топките също. Е, не го бръсна постоянно, но на 2 седмици го правя да лъщи. Ако съм с ново маце, задължително преди първия секс също го правя да светне. Под мишниците също считам, че всеки мъж е длъжен да се бръсне редовно, но по краката, ръцете или тялото да ми се бръсне мъж е абсолютно педерастко и най-странно ми е, че все повече жени одобряват подобни педалщини у мъжете, че и ги насърчават.

Много е интересно, но старото поколение жени масово не се обезкосмява в интимната област. Бил съм с няколко жени, доста по-възрастни от мен (макар, че бяха страшни мадами и слагат в малкия си джоб много млади мацета) и всичките бяха естествено окосмени отдолу. Явно порнографията наистина повлия много на окосмяването, но лично аз към жените нямам никакви претенции за интимната им област. Себе си обаче не мога да търпя с косми в гащите. За мацката няма проблем, даже ме кефи, просто е важно да е чистоплътна.

12.   И аз, и тя се бръснем поне веднъж седмично и отдолу, и под мишниците, а тя и тялото. На мен ми харесва много обръсната отдолу - харесва ми да я лижа, а космите са пречка по същия начин, по който са за нея, когато иска да ми направи свирка.

13.   Бръсна се от тийн, защото ми е по-комфортно, не заради мъжете. А за мъж наистина не ме интересува обезкосмен ли е или не ако има добра лична хигиена.

14.   М 44г. И аз и жена ми сме тотално обезкосмени. Лично аз го правя повече от 15г. Ходихме заедно при една и съща козметичка, докато не решихме преди десет месеца да си направим и двамата лазарна епилация. Така ми харесва и тя, и аз самия се чувствам много по-добре. Единствено което се налага да си бръсна са ташаците защото там епилация е невъзможна. Относно мнението на N10, нито съм, нито се чувствам педерас.

16.   Номер 4 - огромен процент от мъжете си бръснат брадите и се подстригват! Това неосъзната педофилия ли е или някакъв идиотизъм? Уважавам ти мнението, но не съди хората за тяхното такова!

18.   До номер 10. Жените с които си бил са били с необръснати шунди главно заради това, че им омръзва да се поддържат, ниска социална прослойка или статус. Рядко има дами които се повлияват от порното... да не говориме, че и преди демокрацията имаше порнак. Просто касетите си се предлагаха под масата... или си мислиш, че порното се е пръкнало едва ли не вчера и то заради това, че е паднал комунизмът в центъра на вселената България. И последно. Не е педерастко да се бръснеш и поддържаш. Педерастко (ако така мога да се изразя) е това хора като теб, да се оправдават, че си бръснат мишниците и поради това, че те го правят да го смятат за нормално, а в същото време да сочат другите с пръст и да ги плюят, просто защото изборът им или мнението им не съвпада с тяхното. Малко с двоен аршин мериш.

19.   Жена съм, бръсна се от... около 10 годишна. Като се замисля ми се вижда странно, но си спомням, че си бях купила депилиращ крем с парите за закуска и много ми хареса резултатът. Сега съм на 28 г. и пак така - лазерна епилация и депилиране. Мисля, че е задължително, поне за себе си смятам, за хигиенично, красиво и.... да, предпочитам гладка кожа, навсякъде, косми само на главата (коса, вежди и мигли), другаде - не. При мъжете, не знам, мисля, че предпочитам да имат косми ако са хубави... самите мъже, на хубав мъж му отиват и косми.

20.   Ако ще я лижа което много обичам предпочитам да е обезкосмена и да не се боря с косми, които и да ми влизат в носа!
М 25

21.   Никакво бръснене, жената трябва да е естествено окосмена, и това е силно еротично. Епилацията е мюсюлманска и американска тъпотия. А българите са отчайващо тъп народ!

22.   За жените ми е все едно. Може би е по-добре да са поне да са оформени космите, но аз винаги се бръсна гладко около пениса, топките и отстрани. Не понасям интимна прическа или наболи косми върху себе си и винаги съм с гладка кожа на тези места. Подмишниците ги махам с епилатор. Вече ми излизат много малко косми и ги махам веднъж в седмицата, за да е съвсем гладко. Мисля, че там трябва да се бръснат поне през лятото, защо се спарва и после мирише ужасно. За мен не е мода, правя целогодишно, така ми е приятно и никога нямам косми.

24.   Така. Малко за разбирачите. Епилацията и обезкосмяването идват от дълбока древност...говорим за 3-4 000 години. Като който не вярва може да прочете някоя книга или да отиде в музей, да разгледа елински амфори или да се поразвихри из персийската секция. Имали са си хората специални инструменти за бръснене..епилиране и пр. Нищо не морално или педофилско няма. Просто приемете, че живота секса не са черно бели, щото на вас така ви скимнало. Поздрави и ме разсмивайте, не ме карайте да въхкам.

26.   Обезкосмявам интимната си област изцяло още от 13-годишна, рядко оставям малък триъгълник в горната част. Не обичам интимни косми и ако видя нечий паднал косъм на пода в тоалетната или по тоалетната чиния, ми се повръща. Жена 46 г.

27.   Обезкосмяването е въпрос на личен избор и не би следвало някой да осъжда чуждото решение, защото тялото си е негово.

Има жени, които предпочитат да са с естественото си окосмяване навсякъде, включително и мустаците, но тях пък ги харесват част от мъжете, които са силно окосмени и със същия мироглед, така че всичко е наред и важното е себеподобните да се приемат взаимно помежду си. Разнообразие винаги е имало.

Аз още от 8 клас се обезкосмявам в интимната област и подмишниците и го правя всяка седмица с цел чистоплътност (отделно от редовния душ всеки ден поне по 1-2 пъти). Съответно и би ме привлякла жена, която обезкосмява интимната си област (понякога е готино да си оставя тънка лентичка отгоре), мишниците и наболите по краката и ръцете гъсти косми. Предвид колко е важно за мен да лижа жената по много, не мога да си представя да обхождам с езика си обрасъл с косми гъделичник (κλειτορίς или clitoris - за незнаещите българската дума).

- Кифлорпиземител

28.   На мен ми харесва жената да е гладка там долу. Някакси нещата са по-приятни така - и за гледане и за пипане и за други дейности.
Триъгълник не съм виждал на живо оформен (с прическа), все гладко са били избръснати, така че не знам. Но ако жената се постарае за триъгълника, вероятно ще се постарае и за други неща. Така че съм отворен за предложения, хаха.
Излизах с една мацка, която беше се поизоставила там долу и космите й бяха попорастнали (около сантиметър) и се видяха в даден момент (не беше гола). Стори ми се грозно.
Мнения всякакви.
Аз не се бръсна, но се подстригвам доста късо. Бръсненето ми е дискомфортно - изривам се. А и мисля че изглеждам тъпо обръснат. Жените не се оплакват засега.

30.   Пропуснал съм мнението на кифладжията. За малко да си остана неук - не знаех, че на жените клиторите са окосмени. Някога се бръснеха само мюсюлманките. За всички ни беше мечтана атракция да попаднем на такава, но това все не се случваше. Но това съвсем не отменяше лизането в ония времена. Ей богу, такова нещо като космат клитор не съм виждал и не си спомням някой авер да се е оплакал ... Добре че се появи този в този сайт да се светна за някои толкова любими за мен неща и да внимавам да не опаса някой в тъмнината ...

31.   Дп 27 - Чистоплътен, но все толкова отвратителен.

32.   На Кифлоприземителя му е окосмен малкият мозък,поради липса на голям

33.   Значи аз съм педофил, щом се бръсна под мишниците, брадата и отдолу. Космите по интимните части задържат миризми и то не хубави. Много ли е възбуждащо да усетиш лоша миризма.
Аз лично много обичам да го правя с някоя, която не се е обръснала и космите ѝ ме бодат. Аз си бръсна редовно космите отдолу и много ми харесва, когато и жената е обръсната гладко. Усещането е невероятно.
Представяте ли си мъж, който през живота си не си е пипал космите отдолу, пениса му да не се вижда от тях и жена да му прави орална любов? Тя какво ще лапа косми или пенис, или и двете?
Леле! Чак ми се догади, когато си го представих...
Мъж на 31 години и се бръсна още от 13 годишен.
Бръсненето е просто по-добра хигиена, но нехигиеничните едвали ще го разберете.

34.   Само да попитам. Моита путка като е руса. Мога ли само от доло да си я обескосмявам.