Споделена история от Секс и интимност

Maxi size мнения
Здравейте.
Виждам, че има много доволни хора от крема на maxi size за уголемяване на пениса, та ми стана интересно възможно ли е това ?
Пробвай ли е някой да даде отзиви ?
Мерси.

Коментари

1.   реклама ли правиш? естествено, че е 100% лъжа

2.   Изобщо не правя реклама. Не съм изказал никакво мнение за продукта.
Ако модераторите смятат публикацията ми за реклама да я изтрият.
Просто питам, дали коментарите, които съм чел са реклама, или има някой човек който го е пробвал и да изкаже мнение от личен опит.

3.   Пробвай да си удължиш ръката или крака с 10 см. и сам ще си отговориш на въпроса!
Виждал ли си хора с такива удължени крайници?
Като протегне ръце - едната му да е с 10 см. по-дълга от другата.
Или пък като тръгне по улицата, с единия крак да трябва постоянно да прикляква, понеже му е по-дълъг...

ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА!!!

Въобще не се подлъгвайте! На един нормален човек И ПРЕЗ УМ не трябва да му минава, че това е възможно, камо ли пари да дава и да се надява...

Може би някак си оперативно - да. Ама така с кремчета и с хапченца - просто забрави!

5.   Ееее, все ще се намери някой нещастен и озлобен като номер 1, който да влиза по темите и да хапе, но не и да помага...
Авторе, не вярвам крем да помогне. Ако помагаше щеше да е хит и да се знае. Но може да пробваш. И да помогне то ще е за временно докато разширява някакви съдове и ще трябва да мажеш много и постоянно...

6.   Благодаря!
И на мен не ми се вярваше, но като видях толкова коментари от различни имена и направо останах като гръмнат. Явно коментарите са писани от продавачите на продукта..

7.   Авторе, ако си млад и още продължаваш да растеш има по-хубава опция за по-голям пенис. Първо си намираш един добър хирург и го питаш дали има опит в присаждане на пениси. Ако ти отговори положително тогава с един твой приятел открадвате едно младо мъжко магаре, не по-старо от 2 години, отрязвате му пениса и го носите на доктора за присаждане. Първо трябва да премахне твоя малък пенис и след като ти присъди новия полов орган от магарето трябва да почакаш около една година докато всичко зарасне и след това кой като тебе-ще бъдеш най-търсения мъж от жените.

9.   То и да имаше ефект от тем подобни рекламни fake трикове, нямаше да бъдат от порядъка на 50-100лв.

10.   С 21 см. Не мога да си завъртя любовница. Като чуят или разберат, и те бегат! А това с рекламите не го ли разбрахте вече? Ако един продукт върши работа или е ефикасен; то не му трябва реклама.