Споделена история от Секс и интимност

Лубрикант за по - лесен секс след раждане
Как сте със секса след раждането? Родих по естествен път преди половин година. Вчера за трети път опитах да правя секс. Доста е болезнено и трудно. Според мъжа ми отдолу съм по - тясна от преди. Той се радва, но мен малко ме търка и боли, стените са доста стегнати. Чак след много опити влиза и започва да ми става хубаво. Изитвам страх. Ползваме доста лубрикант и пак...
При вас кога се отпуснаха нещата и стана като преди без да боли? Какъв лубрикант е добър, ние ползваме дюрекс червения с ванилия...

Коментари

1.   Няма тясни и широки вагини, а еластични и нееластични. Явно твоята е доста еластична и тазовите мускули са ти здрави, но има и друго. Тясната вагина както казваш ти, понякога идва от това, че не си достатъчно възбудена. Трябва да си възбудена на максимум за да можеш да осъществиш хубав секс и тогава вагината става по-разтеглива и повярвай ми, колкото и да си мислиш, че си тясна, може да влезнат и 4 пръста и 5 свити :D

Видял съм го с очите си от тесни момичета, с които съм бил. Вкарвал съм им пръсти по-дебели от пенисът ми (така хванати), но след като си го вкарам пак си е еластично и има голямо триене. Всичко е до възбудата

3.   Два пъти родих по естествен път, и двата пъти рязаха и кърпиха след това. И двата пъти започваме със секса, като зараснат шевовете окончателно, къде месец и половина - два след раждането. Ние ползваме Дюрекс без аромат. Не съм забелязала да съм по-тясна и определено не съм по-широка. На мен по принцип смазката ми свършва след някоя и друга минута триене, но така е било винаги, не е следствие на раждането.

4.   Здравей!

Ами и при мен имаше подобна ситуация в началото - 4-ти, 5-ти месец. Бях малко по-тясна отдолу. Мисля, че основното беше страх. И след като се отпуснах психически, то останалото също се отпуска и след няколко пъти си свикваш... все пак вагината по принцип си се адаптира с времето към размера на мъжа.

Няколко малко лични въпроса, но може би, по темата:

Как мина раждането? Шевове? Щети? Оттам някакви останали страхове имаш ли?

Колко е голям атрибутът на мъжа ти?

Той възбужда ли те? Няма какво да се лъжем, при много бракове привличането отдавна е отминало... Той поражда ли желания и страст в теб? Прелюдията към съществената част как са?

5.   Не съм раждала, но мога да ти препоръчам лубрикант.
Този, който вие ползвате, не се ли води масажен гел лубрикант? А и не е ванилия, а иланг иланг, има разлика!
Пробвала съм всички лубриканти на Дюрекс (тези от 50мл. ) и ако имаха такъв с ванилия, щях да знам :D
Tези 200мл-те масажни гелове и лубриканти са ми отвратителни! Купих си един брой и след първото намазване по гърба и първия акт, замина директно в кофата. Усеща се по-лепкав, сух и не толкова мазен. ЧЕРЕШАТА обаче, мога да кажа, че е единствения лубрикант от тези на Дюрекс, който си ми е фаворит. Може би десет шишенца вече съм изразходила, за няколко години. Освен с прекрасен аромат, има и сладък вкус (което си е плюс ако правиш фелацио на мъжа ;)), по-течен е и проникването е много по-лесно с него, дори когато на жената ѝ липсва овлажняване. Бих препоръчала за по-нататък и оргазмения гел (10мл) също на Дюрекс. Върши чудеса при мен, само за 1-2 минути :)
Надявам се да съм била полезна.