Споделена история от Секс и интимност

Кога мъжете...?
Кога мъжете искат да правят секс с една жена? Когато са закъсали и просто искат да забият някоя, без значение външния вид, или когато искат да имат интимен контакт с жена, която харесват?

Коментари

1.   Аз искам да спя с някоя, ако ми харесва поне визуално, а за другите не знам, но предполагам, че мотиви има всякакви.

2.   И в двата случая искаме... Просто е различен вид секс. Едното е секс за задоволяване на нагона и забавление, другото е правене на любов (и пак има задоволяване на нагона и забавление). И двете са приятни. Разбира се второто е много по-дълбоко преживяване.

3.   Винаги искат, ако ги привлича сексуално.

4.   Когато съм влюбен! Не съм по "забивките", не искам секс заради самия секс, а точно с момичето което обичам, не ме интересува външния вид, нищо не ме интересува, бях влюбен адски в най "смотаното" според другите момиче в класа ми, защото не се облича секси и не носи грим, това не ми е проблем. Проблема е че тя се изсмя когато и предложих да тръгнем и повече не съм се натягал. Още я харесвам и сънувам че се целуваме, нищо повече, усещам някаква връзка с нея, не знам защо всичко се принизява до секса, сигурно съм изостанал от времето си все ми е тая, не мога да правя секс с момиче което не обичам!

5.   Не знам! Аз обикновенно искам да правя секс с две жени. С една не знам...

6.   Аз харесвам, привличат ме, жени, които пушат, и то много и страстно. Повечето ми познати са такива. Това започна преди години, когато, при един проливен дъжд се бях подслонил под една козирка на сграда. Имах си приятна компания, млада жена, около 30-те. За около 40 минути тя изпуши може би 7 или 8 цигари "Собрание", с кафяв филтър. Пушеше като за последно, задържайки дълго дима. Почерпи ме. Запознахме се. Разменихме си координати и след 3 дни се случи.

7.   Към 4, ако изобщо си мъж, сигурна съм, че можеш да правиш секс без чувства на любов...то пък и вашата човешка любов не е никаква любов, а увлечение и изгода, но това е друга тема... Та, да, на мъжете им е достатъчно да видят красива жена, за да искат секс, не биха мислили за секс само ако са болни, с проблеми в работата и зле с парите, абе стегнация от битов характер, но някои и това не ги спира, инак, циганите нямаше да са толкова много.

8.   Прочитайки номер 4, се просълзих от романтика.

9.   Прочитайки номер 4 се задавих от смях. Кисело му е гроздето.

Дядо Торбалан

10.   Към 7, мъж съм на 21, да мога да правя секс без чувства, но не искам! На теб ако ти харесва така ок, аз съм сигурно забит и смотан и не съм ти в таргета. Искам точно човешка любов и не съм мислил за изгоди, не съм болен и това да ме сравняваш с "тъмнозелените" ми е направо обидно, нормално е хлебарките да са много, обаче и бързо изчезват в нормална човешка среда! А трябва и да ме е срам от това че съм романтик ли? Такъв съм и не мисля само за секс, мисля за много други неща когато видя красива жена, за всичко преди секса, целувки сваляне любовна игра това ме възбужда много повече, не края на пътя а самия път до нея, едва ли ще го разбереш, по добре ме мисли за смотаняк има си хора за всичко, избираш си свой тип според категорията тва е! От 4

11.   Мъжете искат да изчукат всяка жена, която им се върже. Любовта няма нищо общо със секса. Да, понякога любовта води до секс, но не винаги, както и обратно. Вижте животните, правят секс само за продължение на рода, това е инстинкт,

12.   Номер 7, права си за това, че мъжете можем да любим и чукаме, но някои от нас, въпреки че можем, НЕ ИСКАМЕ, ако ще е без чувства! Както е описал и номер 4. Опитът ти да го затапиш (и мъжкия пол като цяло) удари сериозно в бетонна стена.

А грешиш за това, че на мъжете не им е до любене, ако са болни, с проблеми в работата или зле с парите. Любенето подобрява тонуса и смекчава/прекратява главоболие, ако има налично такова. От друга страна, редица жени (предимно семейни) имат измислено главоболие, ако не валят финикийските знаци. Ти ми обясни това явление! :)

13.   До 12 от 7

Не ми се спори, пишете каквото искате, реалността показва друго.
Мнозинството от хора правите секс без чувства като при мъжете се забелязва повече.
Любовта няма общо със секса, но 'влюбен' човек ще напусне асексуалния си партньор или партньор, който няма силна сексуалност, не иска секс всеки ден или няколко пъти в седмицата, а да речем, иска пет пъти в месеца.
В сайта има теми от жени и мъже, които мислят за изневери и раздели, защото сексът не бил окей. Говорете ми за любов, лицемери!