Споделена история от Секс и интимност

За сайта Gepime.com
Здравейте на всички.
Имам конкретен въпрос. Момче съм. Бих искал да разширя възможностите за запознанства с момичета с цел връзка, но нямам нищо против и неангажиращ секс. Преди време разглеждах сайта Gepime. com. Там създателите на сайта пишат, че създават възможност за лесни ззапознанства за секс и любов. Има много профили и еротични снимки. Аз направих регистрация, но не съм си качил снимки и не съм се занимавал, защото си имам едно наум, че може и до нищо да не доведе това. Може да не са хора с реални намерения за срещи, може да са само проститутки, всичко може. Та реших да ви питам. Кажжете пробвали ли сте този сайт. Имали ли сте успехи от там.
Ще се радвам да науча.
Приятна вечер.

Коментари

1.   Сигурно става ако си търсиш проститутка. Иначе не си губи време, нито с него, нито с каквото и да било друго онлайн.

2.   Да, имах успехи, но в началото, когато отвориха сайта. Тогава нямаше толкова платени жени и фалшиви профили, за съжаление вече не е така. Сега за да пишеш на жена, трябва да закупиш някакъв кредит. Но ако жената, с която си пишеш не е закупила такъв, то тя няма да може да ти отговори. И ти разбира се й подаряваш кредит, има го като вариант. И жената спира да ти пише и се зарибява с други. Повечето жени, с които съм си писал през деня са гледали как по-бързо да приключи работния ден, май не са там за да търсят интимност. А и сайта много се комерсиализира.

3.   Няма да ти помогне. Там има само проститутки и суинг двойки нищо друго

4.   Нямам личен опит, но от мои приятели, а и от информация в нета, оставам с впечатление, това е сайт за хомосексуалисти и проститутки.
Пробвай tinder. Само че не лайквай наред, а подбирай. Трябва да отговаря на две условия - да ти харесва и да изглежда, като момиче при което имаш шанс.

5.   Авторът съм. Номер 2, колко струва един такъв кредит, как се плаща за него, с истински пари ли?

6.   Пълна порнография е сайта. С истински пари се плаща. Пращаш смс на номер и ти го пишат на телефонната сметка. Аха да ти обърне някоя внимание и кредитът ти е свършил. И после пак. На ден ще получаваш две-три съобщения от хомосексуалисти докато не ги блокираш и ти писне от тази разновидност на сърат-тефтера. Ибани няма приятелю. Единствено да отидеш на дискотека. Да пръснеш маса пари пред някоя дива кифла и да се надяваш да те забележи. Иначе този сайт стана една бълвоч.

7.   А колко струва един кредит, за колко събщения към някоя ти върши работа?

8.   Ще те излъжа но беше към 7 лв. някъде и повярвай ми не си струва. Това не е сайт за срещи, нито за разгорещени разговори. -"Ама как се казваш? От къде си? Ааааа добре, аз си падам по жени. Не ми пиши повече". Такива разговори се водят там. Имах успех с "романс". Една студентка която отметна в тефтера бройка и една кака с 15 години по-голяма. Третата сега ми е в къщата, и псувам деня в който и писах. Не ги търси в сайтовете. Там са за запълване на свободното си време или такива които не знаят какво искат.

9.   Мен ме изкефи номер 8 - "3тата ми е в къщата и псувам деня в който и писах" :)

Авторе, твърде млад си за да разбереш такъв кратък съвет но все пак - не се занимавай с глупости. такива сайтове са направени специално за такива наивници като теб.

10.   Ж40

Скоро бях си направила профил, но след ден там го изтрих. Там не е място за сериозна връзка, а и мъжете който ми писаха го правеха с една цел. Да Tinder може би е по-добрия вариант. Но според мен ако искаш да си намериш момиче живия контакт е най-добрия вариант. :)

14.   Така да кажа моя опит на 20 съм релефен здраф и вс нужно за да забия направих си профил по време на карантината като сичо беше затворено 90 процента са геи или курви и да намериш ставата мацка даже като си с терең ми отне 15 дни и 200 профила да пишаа да ми върже и на живо бяха умери кучате с две думи по на уферта да спираш рандом момичета и без здрасти искаш ли да ми духаш повече ще върже без базик повечето жени са курви или феик профил и искат снмки а малкото които стават и са реални се иммат за Холивуд звезди и трябва да набиеш кредити или директно искат пари само за се видите

15.   В гепи има 40% педераси, травестити и други форми, 50% проститутки(всичките със снимки) и 10% шугърбейбита. Последните са свестни, но и те са форма на проституция.
Може би на ШБ процента вече е по-голям, не съм влизал отдавна. Но предвид, че са го направили така, че мъжете да плащат на жените кредитите, а после последните да се чупят с друг.... даже май и ШБ не са, ами някакви пикли дето си търсят внимание и фенове.

16.   Напълно подкрепям 10 и 14 мнението ми съвпада пълна загуба на време.
По добре си харесай момиче и се постарай да я спечелиш истински.
Не разчитай на тези сайтове. Има изключения гарантирам ти.
Но едно на 1000 сигурно...
Успех.

17.   Номер 14, направо не знам как не са те награбили жените. Все пак си "релефен". Разбира се всяка жена мечтае за мъж, който е релефен, неграмотен, мисли всички жени за курви, не знае да пише, очевидно е доста комплексиран и единственото, което е чел е менюто на "Хепи".

18.   Номер 14, направо не знам как не са те награбили жените. Все пак си "релефен". Разбира се всяка жена мечтае за мъж, който е релефен, неграмотен, мисли всички жени за курви, не знае да пише, очевидно е доста комплексиран и единственото, което е чел е менюто на "Хепи".

19.   Пълен е с фалшиви профили.