Споделена история от Секс и интимност

Болки от голям размер
Здравейте, боли ме от големия размер. Уж доставяли по-голямо удоволствие, вагината била измислена за големи неща, а мен ме боли. Аз ли съм дефектна или има и други?

Коментари

1.   Вагината също има размер, повечето вагини си пасват със среден размер пенис, тия големите в порното не ги гледай, там на актрисите им се плаща, за да поемат огромни парчета и да квичат като прасета, уж от удоволствие. Добре си, нищо ти няма.

2.   И аз съм така, спокойно, не си единствена.

3.   Това е самата истина, просто има кухи лейки, които пускат неверни слухове. Най-подходящ е стандартен размер.

4.   В предвид че природата е създала организма на жената да ражда от там, изглежда логично да е много разтеглива. Въпроса е доколко може да бъде постигнато въпроснато разтягане без болка. Предполагам обезболяващите кремове ще помогнат или направо лидокаин.

Аз си спомням за ситуации, когато директно опирам в дъното, но след седмица две вагината се промена и това чувство изчезва. Също са ми казвали не толкова дълбоко, защото боли. Даже с едно гадже внимавах да не е прекалено навътре, накрая тя ме попита - абе защо не го вкарваш докрая:-D

5.   Може да не си достатъчно възбудена. Мъжът възбужда ли те? То не е само до размера, ами и да предразположиш и възбудиш жената.

6.   4, този "аргумент" го чета във всяка подобна тема, но забравяте два факта. Първия е, че за целта организма на жената се подготвя цели 9 месеца и второ това става с нечовешка болка. Това изобщо не означава, че вагината може да се разтяга неограничено и по всяко време, когато ви е кеф.

7.   Смени мъжа щом ти причинява болки. Ето доказателство, че не всяка жена търси голям. Една двойка трябва да си пасва, а не просто оня да е " надарен"...

8.   Да се ебе с голям член изисква по-голям майсторлък, отколкото със среден размер. Приятелят ти е дървар, който ръга чобанската. Не се прави така. Трябва да отдели повече време на любовната игра. Да те докара близо до оргазъм или дори да получиш оргазъм преди още да е проникнал в теб. А дори и след това да не нахлува с взлом. Не уточняваш, дали те боли от дебелината или от дължината. Още не съм чул жена да се оплаква от дебелината, но членовете 17 санта и нагоре могат да причинят болка. Опитните мъже не го нанизваме от раз до макарите, а влизаме постепенно, с всеки тласък малко повече и следим по реакциите на жената, дали може да поеме още на този етап. Също е препоръчително да се избягват някои пози. Например жената по гръб, а мъжът над нея, качил краката и на раменете си. Така влагалището се "скъсява" и разширява. Това прави позата удобна за по-къси инструменти, но за дълги си трябва опитна гълтачка на саби.
Препоръчвам ти пози, при които можеш да контролираш проникването. Ездачка е идеална. Също и ако си легнала по корем със събрани крака или странична - пози при които една част от члена остава отвън.
Когато се запознахме с жена ми, не можеше да го поеме целия. След повече от 20 години практика изобщо не и е проблем.

Дядо Торбалан

10.   И мен ме боли с голям, и отпред и отзад.
ж 29

11.   Ако е голям, дори не пробвам отзад.

12.   Глупости. Моят е 17 см, което никак не е малко, но и е доста дебел и масивен. Всяка жена, с която съм бил като го види се опулва и първата и рекация е "Уау". Досега никоя не се е оплакала, стига да съм внимателен, а не рязък.

13.   Не знам, но на мен 23 см. дълъг и дебел като шише от 0.5 л. минерална вода ми се е случвало няколко директно да се откажат без дори да го докоснат.

14.   Аз съм имала връзки с 7 момчета преди да се намираме с мъжа ми, и за мой малшанс всичките са били с голям размер и дебели от 18 до 25 см хубавите моменти от секса с тях много рядко ги помня повечето случай са били мъчение наистина и рядко съм изпитала оргазм, дали съм тясна или не това не е важно, но наистина големите пениси не са за всяка вагина и порното е едно а реалността е друга, на мъжа ми е около 13-14 см и ми пасва много добре и най важното че любимото ми чукане с него е аналното го изпивам с голяма наслада и получавам супер оргазми както никога с предишните.

15.   спокойно, има и други. почти винаги изпитвам болка и то когато пенисът е по-дълъг, не толкова ако е по-дебел. на всичкото отгоре и винаги след секс съм претъркана и охлузена. не знам на какво се дължи - на по-късна или на по-тясна вагина или и на двете, но е факт. от значение е как ще подходи партньорът и както са писали по-горе ако е чобанската не е много подходящо. винаги съм се дивила на жени, които правят див, бесен секс, но в тоя живот явно няма да разбера какво е :)

Н.

16.   н15
Защо така мислиш? до сега какъв секс правиш с гаджетата ти? ти ли не искаш див и страстен секс или мъжете с които си била до сега? а на колко години ако мога да питам че така прозвуча не в този живот като че ли си на 70 години :)

17.   на 40. аз не искам див, против страстния нямам против, даже е моят. а не искам див заради болката. и то не само по време на, а и след това. после съм като блъсната от влак - просто физиката ми е грацилна. някои от партньорите ми са искали див и по-груб, но с течение на времето са се нагаждали към мен и не мисля, че са се чувствали ощетени или че са правили тежки компромиси със себе си. от други пък аз съм си тръгвала само заради това и така.

Н.

18.   Имала съм двама партньори с бая големи, около 19-20-21см и с нито един от тях не можах да изпитам оргазъм, дори все се дърпах назад да не влиза много, че болеше, а с тези които бяха около средния размер 14-15-16см почти всеки път свършвах, дори с единия от тях 6 пъти за вечер, няма да го забравя.
А да не споменавам, че обожавам анален, с големите и не исках да си помисля, а с другите беше върха.
На приятеля ми в момента не съм го мерила, но е около една моя педя и ми е перфектен
Ж26

20.   Имала съм връзка с надарен мъж. Болеше ме и никога не стигнах до оргазъм. На мъжа ми размера му е между среден и малък. На мен ми стига. И аналния секс се получава, дори много добре.
ж 37

21.   (жена на 51 г. ) до №20 Миличка, дали се получава аналния секс зависи до майсторлъка на мъжа. Размера не е толкова важен. Не се обиждай, но имам повече житейски опит.