Споделена история от Секс и интимност

Леки болки в корема след анален секс
Здравейте,
на 06. 06. вечерта с приятеля ми правихме анален секс и беше много хубаво, тъй като влезе изключително лесно и не ме боля изобщо. След това той свърши на корема ми. Изтрих се с тоалетна хартия, но по пръстите мисля, че имах засъхнала сперма или нещо такова, или по хартията май имаше малко, но от обратната страна и се изтрих така... но мисля, че си вкарвам само паранои, защото е невъзможно от това да е. Но от какво ли може да ме боли корема, да не е станало нещо по време на самия акт.... но въпроса е, че изобщо не ме боля. Объркано ми е и май се притеснявам излишно.
П. С. След секса до днес не съм ходила по голяма нужда, да не е от това..?

Коментари

1.   Коремът може да те боли поради много причини /включително, заради това, че не си ходила по нужда/. От анален секс, при който ти е било приятно мисля, че не. Просто няма причина. Аз го правя от години.
Колкото до бърсането и пр. - това пък какво общо има? И защо не се е изпразнил там, където е бил, а на корема ти? Няма опасност, ако спермата не поподне във влагалището да забременееш или да те заболи корема.

2.   ами не знам, защото преди веднъж са ми свършвали вътре и после тя излезе и ме беше страх някак да не попадне във влагалището - затова за по-сигурно извън дупето...

3.   нямате проблеми, просто въображение, номер 1 има право

4.   А за презервативи нещо да сте чували? Има си специални за задни цели. Пазят мъжа от инфекции.

5.   Проблема, който описах не беше свързан с мъжа.

6.   Все пак си длъжна да го пазиш, нали ти е партньор. А там си е гъз, има микроби...

7.   Най-истинско е първо отзад, после отпред и да свърши в устата! Натюрлих!

8.   Може болката да е провокирана от анатомично-физиологична реакция, в следствие на разместване на нормалната позиция на черния дроб и слезката, ако тоя рапон те е бумтял с здраво със здрава любовна писалка. По-притеснителното е, че по речника и неправилния ти правопис, рабирам: 1. си малка, 2. си неграмотна. А това в съчетание с факта, че разни мъже ти опознават сексуално дебелото черво без презерватив, ме кара да мисля, че няма да финишираш добре. Ще лепнеш някоя болест, дано не и най-лошата и кой знае на колко още муфлона като теб ще я предадеш. Замисли се над думите ми!

9.   Напълно съм съгласен с №8. Първо се научете, после се ебете.

10.   Възможно е да е набутал обратно съдържанието на дебелото ти черво. Споко - до 2 дена ще се изходиш. Следващия път мини през тоалетната преди акта ;)

11.   Аз редовно се празня в дупето на жена ми. Вече не се оплаква от запек!

13.   дори и да си забременяла, няма защо да те боли

14.   И аз имам подобен проблем, но само понякога. С приятеля ми правим анален всеки ден, но аз друга дупка нямам а без анален не мога да живея така че за спиране и дума не може да става. На 23 съм и правя анално от 8 години. На гаджето му е доста голям около 21 см и ми се струва че понякога ми размества червата.

16.   Ако е попаднало до вагината може да те боли корем . Имай го в предвид

18.   Правим с жена ми, понякога често, понякога не, анален секс и свършвам в дупето и. Правя го по нейно желание. Тя се срамува да ми признае, че се възбужда и свършва. Аз я усещам все пак. Отпред се овлажнява както не го прави при вагинален секс, но се срамува. Вместо това казва, че аналния секс и помага, защото ако не го прави ходи нередевно по голяма наужда, много се напряга и редовно и тече кръв. Предполагам, че не лъже.

21.   Разговор, който жена ми чула между две млади жени на плажа докато аз бях във водата. Бяха легнали до нас, по корем, и двете с бански-прашки. Едната казва на другата тихо "ох, снощи го направихме отзад, виж личи ли ми". Другата се надигнала и казала "Не, изобщо. Нали му бил голям, не те ли боля? ". Но не чула какво отговорила другата.