Споделена история от Секс и интимност

Не вижда жена в мен
Моята история е свързана с отношенията в една връзка. Според мен след раздялата, в която бях отхвърлена, разбрах, че не съжалява за миналото ни. Приел е съвсем спокойно краят. Когато освободиха напълно квартирата, в която той остана, аз сложих начало на връзка, която е много страстна. Сексът е ежедневие а и най силното и хубаво усещане в живота ми. Питането ми е трябва ли да се повлиява от миналото и да лишат от вниманието си реалния начин да ми е хубаво. Има ли правило, което определя колко календар. ни дни след като е скъсан, човек има морална свобода да започне наново.

Коментари

1.   Не, любовта няма граници и календар, но определено ще е странно ако си срещнала новия човек след 1-2 дни.

2.   Нищо не разбрах.

3.   до 2

странно. но и аз

4.   Подобни малоумни писания показват достатъчно красноречиво що за стока си... Та ти не умееш да се изразяваш! Нито да предаваш смисъл чрез думите си.
От какво се учудваш тогава?
Не само този, но и всички хора с които си била, или някога ще бъдеш, рано или късно ще разберат какво представляваш... И тогава?

5.   Аз даже се чудя как те е търпял, колкото сте били заедно, с такъв разум като твоя. Научи се да се изразяваш ясно, жено.

6.   Да отговоря в същия стил - жълто, четвъртък, сабя, SQl, тире-тире, чубрица, Айвар на клечка. Иначе нещата са паприка, шапка, сладолед, камък-ножица-хартия-раз-два-три, автобус 404, Велико Търново.