Споделена история от Секс и интимност

Интимни жестове
Здравейте.

Какви интимни/сексуални жестове отправяте към партньорите си: когато сте заедно, сред хора и когато сте насаме?

Към всичките си партньори ли сте демонстрирали това поведение или само към някои, и защо с едни - да, а с други - не?
Притеснявате ли се да показвате специалното си отношение към партньорите си, когато се на публични места, сред хора, или в компания?

Какво показват интимните жестове, според вас?
Целувките по носа, по ушите, хващането на малкия пръст, стискането на дупето, пляскането по дупето... все жестове, които, лично аз, не се притеснявам да демонстрирам пред хора, когато съм с някой партньор, просто, защото имам естествено желание да направя някое от тези неща, не смятам, че е нарушаване на обществения морал... Разбира се, има възмутени хора, но много хора, възмущават се от много неща, какво да се прави, важното е да не се пречи и нарушава нечие лично пространство. Нали?

О, и галени имена, какви са, наричате ли се така и пред хора?
И изобщо, доколко сексуално и романтично открити сте пред хората?

Нещо, което виждам аз е, че хората са много сдържани когато са навън, или сред хора, по-скоро след определен час на деня, по-късно след залез и през лятото, или пък в позната обстановка, хората са по-освободени, и предразположени да показват интимност.

Коментари

2.   Има една ясно изразена граница между действията, които са естествени, мили и невинни и другите, които включват обарване, езици и разни звуци. Вторите не ги виждам като приятни за минувачите. Не искам твърде интимните ми моменти да са споделени с куп непознати, които или ще зяпат с интерес, или ще цъкат отрицателно с език. Държа приятеля си за ръка, прегръщаме се, разменяме бързи целувки, говорим си с прякори, казвали сме си, че се обичаме пред други хора, но всичко приключва до тук на обществени места. Не ми е приятно и да се караме сред хора, защото споровете ни обикновено засягат само нас двамата и съм се убедила, че е по-добре да не се намесват странични наблюдатели. Случвало се е с приятели да стане дума за секс, да ни бъде зададен въпрос и сме говорили по темата, но без да демонстрираме. Не твърдя, че сме светци, защото не сме такива. Отбивали сме с колата на обезлюдени места, случвали са се закачки, когато приятелите ни се обърнат, все неща, които повечето двойки са правили. Все пак не ми се струва редно да се награбим по средата на парк, където има купища възрастни хора и деца.