Споделена история от Секс и интимност

Защо не мога да се променя?
Здравейте аз съм момиче на 23 години. Имам връзка от 3 години с един страхотен човек когото обичам повече от всичко. Не ми липсва нищо във връзката ми, той притежава всичките качества които аз съм искала да има мъжа до мен, с него съм истински щастлива, но имам един проблем. Още от доста ранна възраст аз проявявах интерес към момчета и изпитвах сексуално влечение към тях... не знам как да се изразя - просто ги обожавам... обичам да ги заглеждам, да флиртувам.. това продължава и до ден днешен. Не мога да се сдържам когато вида нещо което ми харесва и ме възбужда, тука не говоря за чувства, а за чисто физическо привличане. Не искам да наранявам човека до мен, винаги съм държала на това, че в една връзка трябва да бъдеш честен и да уважаваш човека до себе си, но мамка му... какво да направя такава съм си, само мисълта да правя просто секс с някой който ми харесва ме побърква, имам нужда от това... не ми липсва нищо в секса.. напълно задоволена съм, просто винаги съм била такава и това ми харесва и ми доставя удоволствие.. Въпроса ми е дали са му кажа на него как се чувствам? Как ще го приеме? Дали ще разбере? Дали ще ме съди?

Коментари

1.   Трябва да поговориш с него. Не е добре да потискаш сексуалността си, защото това може да доведе до емоционални проблеми в бъдеще. За себе си мога да кажа, че не бих имал нищо против жена ми да задоволява нуждите си с други мъже стига и аз да участвам в мероприятията. Не знам как ще му се отрази подобен разговор, но това са неща за които трябва да се говори. Защо не му предложиш тройка с мъж, после с друга дама или с друга двойка.

2.   Не му казвай. Първата му мисъл ще е, че си курва. Че не ти стига секса и че искаш да те чукат нонстоп. Според мен, факта, че си на 23, а имаш връзка от 3г също допринася. Та ти си от 20 годишна с един мъж. Според мен разделете се, находи се, и чак тогава се обвържи сериозно. В противен случай, рано или късно ще му изневериш, което е много тъпо. Ако искаш да се чукаш с някой друг, първо приключи връзката.
М37

3.   Такива сме хората като си нямаме проблеми, си ги създаваме. Ето заради такива жени.. мъжете ни мислят за курви. Няма да се промениш защото това ти е заложено в кръвта. И всеки ден да правиш секс ти ще си останеш незадоволена и вечно търсеща повече... След като много добре знаеш каква си и коя си, защо си, си хванала постоянен партньор? Остави човека ако наистина е много стойностен. защото това би го смазало повярвай ми. И.. ей така лягай си с хора за една вечер и така. Не си за връзка и това не е хейт а искреност.

4.   Измишльотина...
Нимфоманките са малко и съвсем няма да се сдържат, да бъдат верни, ако беше нимфоманка, досега да си го осъзнала.
Ако пък изпитваш само естетическо привличане - нямаше да искаш секс.
Противоречиш си, затова не вярвам на темата ти. Мъж си, провокатор.

5.   Напълно те разбирам, защото и аз съм в подобна ситуация... Но моя съвет е, ако имаш възможност, отиди на психолог, защото всеки ще ти дава различни съвети, а всъщност проблема е много по-дълбок. Както написа и някой в темата, може проблемът да е в това, че си се обвързала рано и си доста време с този човек, може просто да си такава, а може това да се дължи на преживяване от детството ти, което не помниш и ти се е отразило... За това по-добре посети психолог и се консултирай, ако наистина държиш на този човек и не искаш да го загубиш. Може пък и да имаш проблем с хормоните, от това да се провокира постоянното ти сексуално желание. Знам, че това в момента адски те измъчва, но на първо време не казвай на приятеля си, той ще бъде наранен от това. Много е обидно спрямо партньора. Просто си представи, ако той ти каже, че иска да спи с всяка, която види, как ще реагираш?

6.   Виж ся. Раздели се с приятеля си. Мини трицифрена бройка мъже до 35 и тогава се сети, че ти е време за сериозна връзка и деца.