Споделена история от Секс и интимност

Странно
Когато бях тийнейджър ми беше гадно от космати вагини. Тогава тъкмо беше навлязла модата на бръсненето. От тогава никога не съм имал небръсната партньорка или съм гледал подобно порно. Онзи ден случайно се натъкнах на цяла такава секция в един сайт за възрастни. И понеже сигурно от 20 г. (сега съм 30 плюс) не бях видал такова нещо, ми стана любопитно с ясната мисъл, че ще ми стане гадно.

Тялото ми и психиката ми ме изненадаха - подейства ми адски възбуждащо. Беше доста странно, защото бях убеден, че ще ми стане гадно, както ми беше преди време. Жена ми спеше в съседната стая, а и беше в цикъл и нямаше смисъл да я будя.

Обикновено съвршвам удовлетворяващо, но бях толкова възбуден, че ми трябваха 3 оргазма по-силни от обикновено, за да ми мине възбудата поне малко. На другия ден разказах всичко на жена си и на бъзик и казах да не се бръсне повече, като си мислех, че няма да иска, понеже тя е твърдо ЗА бръсненето и не иска окосмяване. Но явно виждайки желанието ми, тя самата се възбуди от идеята от моята възбуда.

От тогава ми е страшно възбуждаща и не мога да и се наситя. Нямам обяснение как нещо, което ми е било противно изведъж започна да ме възбужда толкова много. Скоро не бях изпитвал чак толкова силна възбуда.

Коментари

1.   Добро съчинение, но маааа аа а а а а алко си попресолил манджата с трите оргазъма за да мине за реално. Не, че е невъзможно ;)

2.   Е хубаво е да има някаква прическа. Харесвам бразилски чертички, лястовички и остри триъгълничета. Даже най много съм се възбуждал аз да бръсна мадамата и да и правя причеки преди секс. Иначе неоформена- тип разпънат гарван не харсесвам и се гнуся.

3.   1, това, че не ми вярваш, е комплимент за мен. Или може би си мислиш, че са били непосредствено един след друг. А те бяха на по една цигара разстояние във времето.

4.   Винаги са ми били чужди фетишите към окосмяването. Нито ми е гнусно от рунтава мечка стръвница, нито бих отказал гладко обръсната. Единствено при орална любов има някакво практическо значение, че ако не е почистена, после много косми се плюят.

Разлигавиха се младите мъже. Не е на добре работата, щом няколко косъма могат да ги откажат.

Дядо Торбалан