Споделена история от Секс и интимност

Той ми отказва секс
Здравейте! Аз съм момиче на 19 години и от година и половина съм в сериозна връзка. Истината е, че той ми е първият. Много съм доволна от качеството на секса, но не и от честотата. В началото на връзката ни нямах такива проблеми, сега оправданието и най-честата реплика е : ти си ненормална, не може всеки ден. Като се има предвид че се е стигало до завтаряне и потретване не веднъж ми е малко странно да го чуя от неговата уста. Работя на две места и уча, а той е студент редовно, който в най-лошия случай има цели 3 часа лекции на ден. Не е преуморен нито физически, нито психически, докато на мен това, че съм скапана от работа не ми пречи. Та.. въпроса ми е: Аз ли съм ненормалната, че постоянно настоявам приятеля ми да прави секс с мен или той, че не иска и му се струва прекалено да го правим всеки ден? (П. с. имам си вибратор, не ми решава проблема.... :/)

Коментари

1.   Всеки е с различно желание. В момента ти си на гребена на вълната, а той е в затишие. Постарай се малко с провокациите към него и неговото удоволствие. И е странно мъж да отказва секс. Но щом иска пропуснете два дни в седмицата. Може малко да разнообразите мястото и позите. Споделяй с него своите фантазии и той да сподели какви фантазии има, може да го изненадаш с някоя от тях. Странно, че ти е първият, но си сигурна че правите качествен секс. Защо тогава не си задоволена? А ми хрумва, че може би си му била интересна само в началото, била си и девствена.

2.   Здравей! Според мен си нормална, но... рядко съм срещал жени, които искат всеки ден... така, че може и да не си нормална от друга гледна точка:)

5.   Голяма грешка правиш, че го караш ВСЕКИ ДЕН да го правите! Така знаеш ли колко бързо ще му омръзнеш знаеш ли? Остави човека на мира явно животинското при него е слабо. Правете го 1 път в седмицата или 2 това е достатъчно повярвай ми. Ако моето момче всеки ден иска ще го оставя, за мен това е болестно състояние ти си хипер сексуална. Но не се натъжавай, може би пък другите ще те посъветват с по-добри съвети....

Парис

6.   Нещо му има на това момче ако трябва да съм честен. Но виж ако толкова искаш да правиш секс... намери си такова приятелче за секс. Вземи си това, което искаш и готово. Или седни поговори с него и му кажи : Е, добре щом ти не искаш... нямаш ли си някое приятелче, което не би ми отказало?

7.   Ми не те желае вече както в началото... толкова ли е трудно да го проумееш!

8.   Нито ти си ненормална, нито той. Просто не си пасвате.

9.   Ти си ненормалната.

10.   Всеки ден секс? Той да не е животно. Напомняш ми на бившата, която постоянно мрънкаше за секс. Подчертавам Бившата.

11.   На 19 години ако не правиш секс с гаджето си всеки ден, чи и по няколко пъти на ден, направо не ми се мисли каква ще е честотата на секса след 20 години брак примерно със същото това гадже.
Аз бих те посъветвала да смениш гаджето, докато е време. Не сте на една и съща вълна в секса, а той е МНОГО важен.

12.   Става дума за студенти, няма нищо ненормално в ежедневния секс. Та дори и по няколко пъни на ден. Младите имат или трябва да имат по-високо либидо. На 40 може и да е нормално два пъти седмично, ама на 20 е нормално по 2 пъти на ден.

Не бъди толкова агресивна, стряскаш го, стресира се, че не може да те задоволи и либидото му върви още по-надолу. Може и да има някакъв хормонален проблем. Играй малко театър. Съблазни го, после му откажи. Накарай го да се почувства ловец. Предложи му ролева игра, мръсни приказки. Всеки ден дори пудинг със сливи омръзва, казват англичаните.

Дядо Торбалан

13.   Нищо ти няма, супер си. Явно човекът не е за теб

14.   Здравей, според мен ти си абсолютно нормална и няма нищо нередно в това да искаш секс всеки ден на тази възраст, не познавам приятелят ти за да определям какъв човек е, но щом си стигнала до вибратор явно нещата при вас наистина не вървят.
Възможно е да си му омръзнала и/или да не си единствената с която да го прави, обикновенно в такива ситуации най простият отговор е верния.
Не си написала на колко години е той? !

15.   Въсщност доста мъже забелязах, че имат този проблем... и вес повече стават. С приятелят ми сме от 3 г заедно и по същия начин. В началото като зайци, сега едно такова... чат пат... ако има два пъти седмично то за мен е празник... иска ми се понякога по три пъти на ден и не смятам че е ненормално. Абсолютно нормално си е! говори с него.

16.   Само аз ли си мисля, че изневерява? Ти работиш, а той има 3 ч. лекции и е свободен, какво ли прави... Няма мъж, който да не иска секс, просто не го иска с теб (с жената, с която е във връзка, която му е станала скучна).

17.   Номер 16 - "Няма мъж, който да не иска секс" - голяма разбирачка се извъди. Кой ти каза това? Майка ти ли те научи, приятелките ти ли ти казаха или го схвана от сериали и списания? Нека позная - според теб мъжете са сексуални хищници и зомбита а ти имаш предимство да си по-овладяна и манипулативна и да ги разиграваш за да получиш каквото искаш от тях преди да си отвориш краката и да получиш всичкия секс, който желаеш нали? Сигурен съм, че това ти е представата за отношенията. В един момент обаче жени като теб с шок разбират, че мъжкото желание и сексуалност не са даденост а трябва много да ги цениш и да им даваш приоритет иначе в един момент оставаш без тях и от нещо което си приемала за даденост като го загубиш става най-важното нещо и ти преобръща света наопаки и се почва един вой, плач и ридания как не се чувстваш истинска жена повече, как не си желана, как не издържаш повече и т. н. Ами защо мацо ти гледаше на секса и мъжкото желание като на даденост, като нещо от което да се възползваш за да имаш изгода и да изкяриш нещо друго? Наказанието за такива тънки сметчици после се оказва, че е липсата на желание и секс.

18.   Човека работи по колежки, явно ти вече не си №1, ослушай се и огледай!

19.   Здравей скъпа, аз съм същата като теб. Имам желание всеки ден и мога да потвърдя, че не е вярно обратното твърдение че мъжете искали всеки ден и имали по-голямо желание за секс. Защото аз в началото така си мислех и ми беше много странно, че мъж ми отказва секс, та нали те трябва да са като животни хаха Това е просто мит. Абсолютно си зависи от човека, независимо от пола. Както имам и приятелки, които са ми споделяли че повече от 1 път в седмицата не искат да правят секс, ето за тях твоя приятел ще е подходящ. Но за съжаление за теб не е. Казвам ти го тъй като и аз винаги съм била със силен нагон и съм имала връзки, в които не са могли да ми наваксат на темпото, което ме кара да се чувствам раздразнена, незадоволена и дори с накърнено самочувствие. Все ак всяка жена иска да е желана, а не отблъсквана.
Но има и мъже, които имат много желание като теб, така че ако за теб секса е ключов в една връзка (както е за мен) вземи се поогледай, защото хората не се променят, дори с годините стават по-зле..
И това че приятеля ти казва че не може всеки ден, означава единствено, че той не може всеки ден. Попринцип си може, за мен е нормално :)

20.   Ами аз си мисля че не си пасвате в сексуален план. Ако сега не правите секс когато сте на 20, помисли си какво ще бъде като стане на 35-40. Тогава веднъж на три месеца ли ще правите? Или веднъж годишно? Разбирам те, и аз съм като теб. С бившия ми бях 10 години почти, от 17 годишни тръгнахме. В началото беше секс по 5 пъти на ден, не те лъжа. Съквартирантите му мислеха че взима виагра хахаха. Не беше всеки ден, защото живееше на 50км и нямаше как да се виждаме толкова често. Но като се събрахме в един град, задължително през ден, по 1 път най-малко.
Или е по-муден и пасивен в секса по натура, или чука други колежки. Поговори с него на тази тема (без да го обвиняваш че има други, защото не знаеш дали е така). Просто му кажи че имаш нужда от секс по-често и гледай да намерите компромисен вариант.