Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте!
Момиче съм ва 18 и вчера направих нещо, което не бях правила до сега-дадох на приятелят ми отзад. Беше ми хубаво, не съм си правила клизма, но нямаше гафове. Имаше само 1 нещо, което ме притесняваше през цялото време. Когато го вадеше и не го вкарваше няколко секунди пръцках... не ми беше неловко, тъй като сме заедно от 9 месеца и не се срамуваме за такива неща, но все пак не беше приятно всеки път да става така. Той каза, че няма как иначе и че винаги ще е така и е нормално. Въпросът ми е така ли е - нормално ли е? Или го е казал просто за да ме успокои?

Коментари

1.   Нормално е. Все пак е като "помпа" и като го извади излишния въздух излиза ;)

2.   Нормално,като не си правила клизма - не бъдете невежи!!!
Преди анален винаги се прави клизма,за да избегнете пръцканията и наакванията.

4.   На теб харесва ли ти да го вади постоянно? На мен, не. Мъжа ми като влезе в дупето, не излиза докато не свърши.

6.   Нормално е. Аз дори нарочно го правя без значение дали от пред или отзад ще го вкарвам. Имах една по голяма кака която беше около 50-те и чак прекрати секса понеже нарочно го вадех целия и така матката и влагалището и издаваха подобни звуци и тя се уплаши да не е от дупето и пръцкащия звук. Лично на мен това ми харесва.

7.   Млада си и нямаш опит. С времето ще се напаснете. При нас мина време докато нещата тръгнат гладко, с вагиналната, оралната и аналната любов.
Ж-42 год.

8.   Изваждането създава вакум и е нормално да изпускаш газове. Опитайте да го вади целия веднъж на няколко вкарвания. При нас работи. Успех!

9.   Може би зависи как го правите. Омъжена съм от 11 години. Не съм фенка на аналната любов, но понякога наистина ми се прави. Аз не харесвам да го вади от дупето, а също и енергичните движение. Харесвам да е бавно, по-скоро на тласъци. По-важна е посоката, да притиска влагалището. Така получавам клиторен оргазъм.

10.   Аз не пръцкам, но и мъжа ми не го вади докато не свърши.

11.   (ж44) Може да е важно как го правите. На моя мъж хуя му е голям, но не пръцкам по време и след анален. Но нещо важно. Ние го правим бавно. Аз така искам. Като е бързо някак се губи от кефа на този секс.

12.   Веднъж в една обедна почивка правих секс с едно гадже. Този път правихме анален. След това и пиша, как е, всичко наред ли е, закъсняла ли е? А тя ми пише: всичко е наред, не закъснях. Седнала съм на бюрото си и тихо пръцкам.

13.   Не знам дали това става с мен защото тогава съм някъде не на земята от кефа и от невероятното удоволствие и от уникалните оргазми които получавам при аналният Секс.....на мъжа ми е среден размер около 14_15 см и е направо супер, понеже съм пробвал с други с по голям размер и беше направо мъка голяма.
Тази която все още не е пробвал анален Секс със сигурност не е вкусила истинската наслада от Секс....аз открих тази наслада много късно за съжаление бях на 28... сега съм на 43 и не Минава една седмица в която да не го правим с мъжа ми поне 2, 3 пъти.... Направо полудявам от аналните оргазми, не знам защо не е така при ваг. оргазми макар, че и те са много хубави?!!!