Споделена история от Секс и интимност

Имам нужда от повече секс
Да започна с това, че съм жена на 38, а той на 43 години. Заедно сме от почти 3 години. Всичко е Ок, ако изключим, че не ми достига секса. Говорили сме на тази тема, но резултат няма. Казва, че не може да прави секс всеки ден. Правим го един, два пъти седмично. Вече бях започнала да се примирявам с това, но има неща който ме карат да се замислям. На два пъти вече ми е признавал, че се е самозадоволил. Това ме наранява, защото аз чакам желание от негова страна. Спрях да настоявам, защото няма ефект. Казва изморен съм и ми се спи. Не ми изневерява в това съм сигурна. Ще ви дам един пример, защо се чувствам наранена. Аз го притискам за секс, защото са минали 3-4 дни и желанието в мен напира, а ми отказва, защото му се спи. На другия ден разбирам, че сутринта се е самозадовол с което си обяснявам неговия отказ. Това ми се случва вече втори път, за който знам. Не мисля, че това го прави често, но ме обижда. Признавал ми е, че има голямо желание за тройка с още една жена. Иначе между нас няма задръжки в леглото. Признавал ми е, че това, което сме правили не му се е случвало с друга. Аз за тройка съм отказала. За мен не е нормално в една сериозна връзка да има трети. Между нас приемам всичко, което ни харесва без задръжки. Не мога обаче да си преставя, че ще включа трети. Аз лично нямам такава нужда, но знам, че не мога да преглътна той да докосва друга в мое присъствие. Приемам нормално и самозадоволяването, ако на човек не му достига секса за освобождаване на напрежението. При нас обаче се получава обратно. Не мисля и не искам да изневерявам. Не смятам за нормално и да е караме на самозадоволяване и чат пат заедно. Интересно ми как ви изгеждат нещата отстрани. Да кажа, че не мога да се оплача от отношението му към мен. Не ми липсва внимание, често ме докосва и ми отправя закани какво ще ми се случи(за секса имам впредвид), но в повечето случай е само на думи.

Коментари

1.   Нямате начесване, само за чукане мислите!? За тази цел има специални чесела, модерни и не толкова, купи си такова щом не искаш да изневеряваш! А ако това не ти е достатъчно, намери си друг мъж, но не мъчи човека! Твоята е лесна, отваряш краката и си готова, но при мъжът не е така, трябва му вътрешна енергия, която умната жена може да предизвика у него, чрез поведението си! С хленчене във форуми нищо няма да постигнеш!

2.   За да предпочете мастурбация пред секс значи нещо в секса не му е приятно. Натоварва се от нещо. Може да свършва бързо и да не иска да му се смееш и недоволстваш. Може да има страх дали ще го вдигне. Може да са много неща.

3.   Ами защо и ти не се самозадоволяваш? Прави го пред него или до него. Следващия път щом си поискаш и той ти откаже, пускаш си порно, което те възбужда и започваш да се докосваш. Ако те пита какво правиш му кажи "Не е ли очевидно. Аз имам нужди, също като теб".

4.   Спрях да ти чета тридата до момента, в който се изцепи, че си сигурна, че той не ти изневерява. Скъпа очевидно е, че не познаваш никак мъжката природа
И всяка така сигурна като теб жена, не бива да подценява факта, че сигурното свършва точно до входната врата на апартамента/къщата
След това сигурни работи никъде няма
Жена!

5.   Изглежда, че трудно го вдига вече - това не ти ли е идвало наум?

6.   Аз съм авторката да уточня, че няма проблем с ерекцията. Често се възбужда, дори само ако заговорим на тази тема. Сутришната ерекция е задължителна, а понякога и през деня. Когато го докосвам също. За свършването мога да кажа, че не е бързо, по скоро обратно. Незнам защо номер едно реши, че моята е лесна. Моето физическо натоварване е даже повече от неговото, спя по-малко от него. Никога не съм била дърво в леглото и да чакам. Много често аз съм по-активната. Работим на едно място и през повечето време сме заедно.

7.   Чекията изисква значително по-малко усилие от секса с жена. Т. е. той може да не е готов за качествн секс, но да си прасне една не му е проблем. Може и да не му стане напълно и пак да го лъсне, докато с теб ерекцията му трабва да е на "12 часа". На тази възраст мъжете започват да изпитват недостиг на тестостерон, което води и до понижено либидо. Опитай да вкараш в хранителното меню храни богати на тестостерон и да изкараш алкохол, холестерол и други врагове на кръвоносните съдове.

Дядо Торбалан

8.   На него вече трудно му става, а ти си шафрантия, която с наближаване на климактериума вече иска да се чука и с уличен стълб. Майната ти!

9.   Здравей. Тук все едно аз съм написал изповедта, но съм от другата страна. При мен жената е в полужението на мъжът ти и да ти кажа полужението е крайно неловко и непреодолимо. Аз също като теб не зная какво да предприема и да ти споделя че за сега оставям нещата така на самотек и се надявам времето да промени нещо в нашата връзка. Ако и това не подейства мисля че ще трябва да взема крайни мерки. Ако искаш може да си споделим още нещо с което, ако може да си бъдем полезни един н друг за решаване и запазване на семействата ни.

10.   На 43 е, и по-зле ще става. Не всички мъже са машини за секс. Явно не сте сексуално съвместими. Или търпиш, или късаш и стоиш сама. Ама май не ти стиска. Щото на 38 да намериш хем жребец, хем за сериозна връзка... не е невъзможно, но почти невъзможно. Това е!

11.   И по-лошо ще става. От опит.

12.   3 годишна връзка. Това от началото на връзката ли е или напоследък? Иначе явно сте несъвместими сексуално. Но пък е странно да се самозадоволява а с теб да не прави секс. Ако в началото на връзката не е било така, нещата стават съмнителни. То поговори с него какъв му е проблема. Или може да не те харесва много физически, а да е с теб за удобството от семейния живот. Изпран, изгладен и нахранен. Номер 3 дава що годе добър съвет, натисни го вечерта за секс и ако ти откаже, демонстративно се самозадоволи до него в леглото.