Споделена история от Секс и интимност

Дали съм нимфоманка?
Здравейте, на 21 съм студентка. Обожавам секса и искам да го правя постоянно. Била съм с доста и различни мъже до момента и съм пробвала много неща. Много лесно се възбуждам и почти постоянно мисля за секс още от 14 годишна/ Нимфоманка ли съм и това болест ли е ? Моля, сериозни отговори.

Коментари

1.   Абе не си нимфоманка, но ми е неудобно да кажа каква си.

Напомни ми на онзи виц:

- Тате, аз съм гей.
- Не си гей, сине. Гей е Елтън Джон. Ти си си обикновен педераст.

И ти не си нимфоманка, а обикновена

2.   Вероятно си нимфоманка, ама няма да се притесняваш ;) Светът има нужда и от жени като теб ;) Ако не бяха нимфоманките да съм си умрял девствен.

Разбира се, по-добре е повечето жени да не са като теб, защото иначе няма да могат да се създават семейства, деца. Но и като теб трябва да има.

4.   Не! Обикновен човек си. Като тръгнеш на работа и имаш доста ангажименти, либидото ти ще спадне. До тогава давай смело. Един път се живее. А, тези дето хулят и го раздават моралисти, са си прави за себе си и толкоз.

6.   Продължавай така, без предпазни средства за по-голям кеф. Всеки ден - различен партньор - задължително. Мини целия университет. Води си списък. После, ако не си умряла от полово предавани болести, напиши роман. Но може да минеш и през психодиспансера, за всеки случай.

7.   Ако са по 3-4 на ден различни имаш проблем.

8.   Просто си хиперсексуална. Радвай се, имаш много възможности да получиш удоволствие. Нимфомания се нарича болестно състояние, в което жената хем е непрекъснато възбудена, хем никога не стига до оргазъм. Това я кара да сменя често партньорите си, води до неврастения и личностно разстройство. Ти просто обичаш секса. И аз го обичам. Слава Богу, че съм омъжена за същия секс-манияк като мен и поне сме си достъпни всеки ден, а в почивните дни - по няколко пъти. Спокойно!

9.   Я стига момиче с тези фобии. Съвсем нормална си, просто си по сексуална а и повечето мъже желаят такива жени а не дървета в леглото. Като ти се прави секс прави, опитвай, експериментирай, по този начин ще се преоткриеш и опознаваш себе си. Прави всичко което ти е кеф, стига да не пречиш на другите.

10.   Фалшива тема. И няма как да е различна. Две изречения, нимфоманка, секс с различни мъже. Това е напълно достатъчно за средностатистическия читател и коментатор да се скандализира и настрои за морални коментари и съвети.

12.   По-скоро си *.

14.   С риск да повторя номер 8 - стигаш ли до оргазъм? Ако стигаш, значи не си. Останалото 8 прекрасно го е обяснил!
Жената

17.   Ако всички жени бяха като теб нямаше да има разбити семейства и изневери дерзай продължавай така м28

18.   А защо трябва да си?
Нимфоманка е жена която има нужда от секс с различни мъже постоянно. Не може да прави секс само с един. Търси нови непрекъснато. Ако една жена е била с много различни мъже просто по стечение на обстоятелствата, не е нимфоманка. Ако имаш нужда да бъдеш с най-различни, тогава си. Това си е болестно състояние, като дрога е. Ако ти пречи на всекидневните задължения, имаш проблем и трябва да отидеш при психолог. Но ако просто харесваш секса, споко. Нормално е да мислиш за секс всеки ден, нищо ненормално няма. Млада си, как няма да мислиш и да искаш секс? Така ни е устроила природата. Ненормално е да не ти се прави секс никога, или много трудно да се възбуждаш.

19.   №8 и №9 са напълно прави, моето мнение съвпада с тяхното. Тук важното е да получаваш удоволствие от сексуалните контакти. Ако да, то ти си дарена от Създателя! Това не е болест или повод за тревога, а радост!

20.   И жена ми беше така на 21. Сега като е на 44 се сеща за секс 1 - 2 пъти годишно. Норма;лно е да си хиперсексуална на тези години. Но е важно да се пазиш от болести. Да си жива и здрава. Сега ти е времето, не като минеш 50, че има и много такива;)