Споделена история от Секс и интимност

Не сме правили секс
Здравейте, момиче на 21 съм и имам приятел от 1 година вече, той е на 22г. Колкото и странно да е все още не сме правили секс, не знам поради каква причина и само се чудя защо. Постоянно го предразполагам и му показвам, че искам, но той не прави нищо по въпроса. Оправданието му е че няма къде, в тях съм ходила два пъти и нищо не правихме защото беше “изморен”, живее с родителите си и също така не ме е запознал с тях все още. Единственото нещо, което АЗ правя е фелацио, само това ме кара, без да има други желания. Почвам да изпадам в депресии и да ми се срива самочувствието изцяло, не знам какво да си мисля. Излизаме за по два, три часа в повечето случай с негови приятели. Има дни в които се държи много добре и тогава почва да ми казва мили неща, да говори също така за секс, но всичко протича само в думи и прегръдки. Единствено ходиме по кафета когато се виждаме и то за 2/3 часа както казах. Мисълтта, която ми се върти е изневяра или просто не го привличам, но той твърди, че ме обича и иска да е с мен, а относно изневярата не мога да си го представя, защото аз го познавам и знам, че за него това е нещо недопустимо и е против. Не знам много съм объркана и всеки ден се чудя какъв е проблема и защо се държи така. Много ще съм благодарна ако ми дадете съвет или мнение, найстина!

Коментари

1.   Я вземи го попитай директно! Тук можем да гадаем и да се чудим, но само той ще ти даде верния отговор. Попитай го дали е бил интимен с момиче преди. Знам, че е на 22 години и си мислиш, че не може да е девствен, но не е точно така. Със сигурност има някакви притеснения, които го спират. Вече какви са тези притеснения, не знам. Може би не е бил интимен с никоя, може би се притеснява от размера и уменията си, може би изпитва някакъв страх или има различно влечение. Не може млад мъж без никаква причина да отказва да прави секс с приятелката си, с която ходи от година. Надали ще бъде толкова дълго време с теб, ако не го привличаш изобщо. Плюс това, много хора изневеряват, но въпреки това правят секс и с половинката си. Попитай го директно. Започни да правиш предположения пред него. Задавай му въпроси.

2.   Ако при фелацио се празни за една минута, това му е проблема, вероятно е скорострелец и това го въздържа от нормален секс. А ако издържа по дълго време възбуден, значи не му допадаш, егоист е!

3.   Ти си мъжът в тази връзка ! Честито ;)

4.   Ами постави му ултиматум - или секс или се разделяте. Като цяло не е нормално да не иска секс, особено ако иска свирки. Не мога да разбера мотивацията зад подобно решение, освен ако не е някакъв страх заложен от някакво събитие в детството.

6.   аз съм в шокккк

7.   Ми явно не е наред с главата! Младо момче, цяла година да не направи нищо. Най-малко като няма къде ,айде то сега е студено за навън, ама можете да съберете малко пари да си наемете стая. Да беше седмица, месец, два разбирам, да кажеш има личен проблем или семеен, ама една година . . . разкарай го.

8.   Жените сте мега мега мазохистките, убедил съм се.
Обръщам се към всички жени и мъже-абе хора в една връзка липсва ли ви нещо, куца ли нещо и да сте опитвали да го промените и не става и не става, откажете се, тръгнете си, не търпете.
Един живот живеем и нека го изживеем както сме си го представяли и искаме.
М33

10.   На никого ли не му мина през главата, че момчето може да е гей и да се крие чрез нея? Излизат често с негови приятели, само фелацио, не знам, може би докато му доставяш удоволствие си представя мъж? Знам ли, питай го, година сте заедно, трябваше отдавна да сте говорили по темата.