Споделена история от Секс и интимност

Злоупотреба с мастурбиране.
Здравейте, момче на 18 години.

Пиша тази тема тука, понеже ме е срам да го споделя, с родителите ми или да отида на доктор-психиатър понеже наистина мисля че не е нормално и че прекалявам.

Когато се прибера от училище, пускам телевизора и щом видя красива жена на 25-30 години и веднага се нуждая да мастурбирам, правя го- улеква ми но след 30 минути пак това чуство и стигам понякога до 4-5 пъти на ден, носи ми удоволствие но дозирам с това, все едно да дозираш с наркотик. А най приятно ми става след мастурбиране, да излезна на тересата да запаля цигарка да пийна нещо и се чуствам направо уникат, но проблема че има няма час пак това чуство че трябва отново да го направя.
Но това ме кара в реалния живот да се провалям и да имам ниско самочуствие, срам ме е да погледна момиче в очите, опитвал съм да спирам за седмица но направо полудавям не ми излиза от ума с кой и къде да го направя..

Дайте ми някакви съвети, как отново да се върна в ежедневието си като на дете, което да не мисли за такива глупости и да живее щастлив, здрав и пълноценен отново.

Коментари

1.   Хаха, няма как да се върнеш в ежедневието си като на дете. Хормоните ще те държат поне до 70-80 годишна възраст. Но с времето ще им спадне влиянието, споко. Сега им е пика.

И аз на 17-18 бях така. Имал съм случаи по 5-6 пътит на ден. Няма защо да се срамуваш да погледнеш момиче в очите, не си направил абсолютно нищо срамно. Мастурбирането е нормално.

2.   О, не си само ти. Аз до 37- 38 годишна възраст съм мастурбирал поне 3 пъти на ден, понякога, на плажа- 5- 6 пъти. Започнах много рано- още в 6- и клас. Ще ти мине, още 1- 2 години и ще се нормализира! Спокойно!

3.   Хаха, и аз бях като теб, ама почни работа като мен от 8 до 5 на строежите и ще си говорим пак.

4.   Напълно нормално е пич. И аз на твоите години, че и по малък, като почнах бях така. Не нормалното е, не че го правиш, а че не си запознат и информиран. Гугълни малко, позаинтересоваи се. И още нещо. От тялото ти не можеш да предозираш.

5.   Викаш, ако жената е на 24 или на 31, не бараш меча?

6.   Човече, почвай със секса, за да видиш какво губиш с тази непрекъсната мастурбация. Няма нищо ненормално в твоето състояние. Нецелесъобразното е, че не използваш тази сексуална енергия за секс.

7.   Изобщо не се хващаите на коментари, че всичко е нормано, защото не е.
Доказано е че порното и чикиите в големи дози, като всичко друго е психотоксично, пристрастяващо.
Поврежда до необратимост/пристрастява/ и ума и тялото. Повечето мъже и жени онанирайки злобно и/или многократно с времето губят способноста си да правят секс със живи не виртуални хора. Защото във живия секс няма толкова груба и такава високочестотна и продължителна стимулация на ерогенните зони. Просто Природата така ни е създала.
Трябва ви специализирана помощ от сексолог, психиатър, психолог. Имате някакъв душевен проблем със секуално проявление. Сам разбирате, че това е така и затова сте писали тук.

8.   Ел Оу Ел.

Хареса ми заглавието, признавам. Накара ме да си помисля за някой сериен мастурбатор, който с ехиден поглед размахва чепа си на улицата.

Ми не знам какво да ти кажа - аз го правех повече, сменях ръцете когато се уморя с едната. Лошото е, че мен нищо не можеше да ме спре - жени, списания, порно, въображение, всичко ме караше. Ако ти злоупотребяваш, то аз съм бил направо изнасилвач. Минава с времето.

9.   Запълвай си свободното време с други неща, хобита, спорт.
Пробвай да се самодисциплинираш, дай си срокове и ги изпълнявай. Ако не можеш търси професионална помощ, няма какво да те е срам, по-важно е да се оправи “пробшема” ти.

10.   На тези години те блъскат хормоните най-много, личен съвет възползвай се. Спри с биенето на кучето, и започни да тренираш, вярвай ми няма по голям бустер на самочувствието от неизразходван тестостерон придружен с атлетичен вид. Остави хормоните да те блъска, нямаш си на представа какво може да правиш. Притока на енергия и излъчването ти се променят коренно, и опасението ти да заговаряш момичетата в един момент ще изчезне защото толкова почва да те блъска че забравяш за всичко и ставаш като животно. Излизай бе човек, завръзвай контакти, напивай се по пейките, прави секс не с коя да е, а с коя даде. Това бяха най-хубавите ми години, като се сетя и се депресирам защото в един момент живота те смачква и губиш желание. Вявай ми сега е момента да започнеш да живееш преди да преминеш в ежедневието на "порасналите". Сега се изграждат навици, сега се трупда самочувствие и опит, сега е момента в който се радваш и на най-малкото което имаш. Малко преминах в друга тема, но като те гледам как си губиш времето и ме хваща яд. Като гледам връсниците ти как се е*т за дупчени капачки, не знам дали осъзнаваш колко изпускаш, пич оня става манджия в един моменти приоритетите ти стават други, сметки, работа, развитие, семейство.

11.   Не си някакво изключение, всички яко ги тресе хормона на тази възраст. Така, че изобщо не ти трябва лекар, а по-скоро занимание с което да си отвличаш вниманието. Най-добре да спортуваш и да изразходваш тази енергия за тренировки.

12.   До номер 3: Тоз е толкова загорел, че даже и на строежите ще лъска бастунЯ..

13.   Аз съм на 17 имам същия проблем, но съм го правил най-много 3 пъти за един ден. Не се притеснявай. Почти всеки ден и аз го правя, но открих че, когато съм с друг човек се разсейвам и не мисля за това. Ако този човек и момче и не мога да спра да мисля за маструбиране му споделям и говорим по тези теми. Не се притеснявай просто бъди повече време с друг човек.

14.   Номер 7, от всички коментари тук, по тази тема, само ти (и твоят коментар) се нуждаете от психиатър! Не давайте глупави съвети, моля! А ако Вие имате нужда от мен - на разположение съм ви Асексуални същества!
По темата: автора няма нужда от помощ, а от подходяща партньорка! Искрено му стискам палци да си намери подобна. Състоянието му е повече от нормално! Успех:)

15.   От 7 до 14 Той автора сам е разбрал, че" злоупотребява" и дали да не отиде на "доктор-психиатър", а вие/ти/ ми пишете глупости срешу най-добронамерения ми коментар, Вашия съвет с какво ще му помогне, Със стискане на палци и лозунги ли? " Няма проблем, всичко е нормално".

16.   От номер 14 до (отново) не разбралите! Моят съвет е (както съм написал по-горе) да си намери подходяща партньорка, която да е с подходящо желание за интимност като на автора. Мъж съм на 47 години, семеен, живея с прекрасната си съпруга, може да се каже, че съм долу горе разкрепостен и си имаме прекрасен секс за нашите си разбирания. Когато бях на 17-22 години и нямах подходящи партньорки с които да сме на една вълна и аз бях в същата ситуация. Самозадоволяване и по 10 пъти на ден и до подуване на члена. И по 100 пъти да съм го правил пак няма как да замени прелестна жена желаеща секс с мен!!! Няма нищо ненормално, не е свързано с порно, а да не говорим за доктори, психолози, психиатри и какви ли не глупости!!! Козата си иска пръч, а автора се нуждае от подходяща партньорка. Сигурен съм, че има много жени които искат същото като него. Стискам им палци да се намерят и да бъдат щастливи!
Номер 7 и на теб ти пожелавам да си истински задоволен/на!